Lekcie hry na gitaruMilan M.

Milan Medek
Účet overený:
hra na gitare, hudobná teória
Nitra, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam lekcie hry na gitaru (akustickú, elektrickú, klasickú), vyučovanie hudobnej teórie klasickej aj jazzovej, aj overenou formou učenia cez Skype. Doplnkovo ponúkam aj poradenstvo ohľadom gitaristickej výbavy, nahrávanie gitarových partov online, revíziu už vymyslených gitarových stôp a textov. Mám bohaté profesionálne skúsenosti s účinkovaním s poprednými slovenskými umelcami a telesami (Adam Ďurica, Martin Madej, DNA, Divadlo Aréna, Nová Scéna, Slovenská Filharmónia, orchester Viva Musica...), štúdiové spolupráce (Novinski, Čekovská, Horňák...) a dlhoročnú pedagogickú prax s individuálnym prístupom a širokým žánrovým záberom (rock, blues, country, jazz, klasika...).Referencie

S Učiteľom som maximálne spokojná👍🏻👍🏻👍🏻 Syn navštevuje umeleckú školu, no moc sa mu nedarilo a hrozilo nám opakovanie ročníka. Sused mi poradil Milana a už po dvoch týždňoch vidím výrazný progres. Syn sa na hodiny veľmi teší, dokonca sám od seba vezme gitaru a trénuje Super veľmi, veľmi ďakujeme. Presne takýchto učiteľov potrebujeme Ďakujééém

Zuzana V. - 30. 4. 2020

Vyučovacie hodiny s Milanom boli zaujímavé, pestré, zároveň však výborne štruktúrované. Pod jeho vedením som dosiahol výrazný progres. Dodnes pri svojom štúdiu gitary čerpám z vedomostí, ktoré som si z jeho hodín odniesol. Nezáleží na tom, koľko máte rokov, či ste začiatočník alebo ste už čo to odohrali. Jeho profi skúseností z hudobného sveta, žánrový rozhľad, priateľský prístup a hlavne nadšenie pre gitaru sú zárukou skvelej voľby. Určite sa sa Milanovi ozvite.

Polaček P. - 30. 3. 2020

s Milanom sa poznáme krátko, zatiaľ len začíname, ale už pri prvom kontakte vidno, že má s gitarou preskákané nejaké to hranie. Momentálne (kvôli karanténe) spolu komunikujeme cez video hovor na nete, čo sa ale vôbec neodráža na kvalite výučby. Pre tých, ktorý teraz majú doma viac času, určite odporúčam kontaktovať Milana a ten vám voľný čas rýchlo vyplní novými poznatkami a úlohami, ktorými si zlepšíte techniku aj teóriu. Ja sa na to teším.

Marek K. - 22. 3. 2020

Milana odporucam. Je velmi dobre pripraveny na hodiny, trpezlivy a vie co robi. Ja mu verim a budem jeho sluzby vyuzivat nadalej. Plus je to v pohode týpek :)

Norbert S. - 20. 3. 2020

Skvelý učiteľ s veľkým rozhľadom na rôzne žánre (blues, Country, jazz, rock). Dôkladne vždy pripravený na hodiny. Vyborny individuálny prístup. Odporúčam každému kto by sa chcel zlepšiť na gitare či už hrou ale aj teóriou.

Milan - 18. 3. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu