Angličtina a Španielčina priateľskou formouDiana V.

Diana Vernarecová
Účet overený:
anglický jazyk, španielsky jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
2 odučené lekcie
8€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,
Som Diana a práca lektorky je pre mňa veľkým naplnením, nie len kvôli osobnostnému a profesionálnemu rozvoju, ale hlavne kvôli priateľstvám, ktoré počas hodín so svojimi študentmi nadväzujem.
Ak máš záujem o hodiny so mnou, napíš mi, urč si cenu a na prvej hodine zdarma sa rýchlo dohodneme.
Hodiny ti prispôsobím na mieru, presne podľa tvojich požiadavok.
Neváhaj a kontaktuj ma, vždy na požiadavku odpoviem.Referencie

Dianka je v prvom rade skvelý človek a takisto skvelá doučovateľka. V prípade, že potrebujete mať za doučovateľa človeka, pri ktorom sa cítite uvoľnene a nehanbíte sa rozprávať, odporúčam Dianku. Naše hodiny sú zábavné, náučné a vždy prispôsobené tempu aké potrebujem. Jej podanie učiva je na profesionálnej úrovni, avšak jej vysvetlenie je veľmi ľahko pochopiteľné. Tak ako vie učivo perfektne prispôsobiť na každú hodinu, podľa toho čo sa potrebujete naučiť, takisto sa vie prispôsobiť aj časovo, čo je veľmi veľká výhoda. Som rada, že som si vybrala práve ju, pretože vytvára v človeku radosť z učenia sa niečoho nového.. :)

Ľupták S. - 30. 6. 2020

S hodinami španielčiny som veľmi spokojná. Diana sa snaží, aby hodiny neboli nudné, má veľa nápadov. Myslím, že som urobila veľký pokrok v jazyku. Týmto, by som jej chcela poďakovať.

Nada S. - 29. 6. 2020

Diana je milá, priateľská. Doučuje nás španielčinu v skupine. Hodiny sú zábavné, nekonvenčné.Každá hodina prebieha inak a na každú sa veľmi teším. Nie je to nudné bifľovanie a skúšanie jazyka, ale hodiny sú naozaj nápadité.Vidno, že ju táto práca baví.

Eva M. - 28. 6. 2020

Som veľmi spokojná, nakoľko naše hodiny anglického jazyka prebiehajú už takmer rok a moja angličtina sa videteľne zlepšila, čo som postrehla hlavne v práci a v komunikácii. Určite odporúčam, pretože doučovateľka Diana je veľmi trpezlivá, ochotná a na každú hodinu pripravená podľa potrieb doučujúceho. Ďakujem Vám

Barbora O. - 8. 4. 2020

Dianka je velmi mila, spolahliva a kvalitna doucovatelka anglictiny.Porozpravte sa s nou o mnohych temach na vysokej profesionalnej urovni. Je trpezliva, vsetko vysvetli zrozumitelne. Urcite odporucam. Ja som bola velmi spokojna.

Dana K. - 7. 4. 2020

Diana je veľmi milá a ochotná doucovatelka . Mala som už mnoho doučovatelok, no ani jedna mi nedala toľko sebavedomia a toľko chcenia do učenia anglického jazyka . Som veľmi spokojná . Dá sa s ňou vždy na všetkom dohodnúť . Prispôsobí sa Vám vždy vo všetkom keď sa dá . Som veľmi spokojná naozaj .

Emma M. - 7. 4. 2020

Hodiny prebiehajú veľmi priateľsky, príjemne a profesionálne. Veľmi sa mi páčia témy o ktorých sa na hodinách rozprávame a práve preto sa na hodiny teším.

Ella B. - 7. 4. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu