Gary H.

Gary Halmkan
Účet overený:
gitara, akustická gitara, elektrická gitara, anglický jazyk - komunikácia
banska bystrica, 974 11
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer,
100% zodpovedaných správ
23h priemerná rýchlosť odpovede

Som učiteľ gitary, pochádzam z Anglicka a žijem v Bankej Bystrici. Vyučovanie gitary prebieha v angličtine, takže popri učeniu sa hry na gitaru sa možeš zdokonaliť v angličtine.

Hrám na gitaru 20 rokov, a 4 roky som študoval v Gitarovej Akadémií v Brightone v Anglicku. Počas uplynulých rokov som hral v niekoľkých kapelách a zapojil sa do mnohých projektov.

Vyučujem rôzne hudobné žánre ako rock, funk, folk, pop…Naučíš sa hrať piesne, objavíš techniku hry a teóriu. Budeme sa učiť od známych gitaristov ako John Mayer, Jimi Hendrix, Dave Gilmour, John Frushante, SRV, Lindsey Buckingham, Eric Clapton a mnohých ďalších.

Rád podporujem kreativitu a preto keď sa budeme učiť novú techniku hry alebo teóriu, požiadam ťa aby si nové poznatky aplikoval a zložil vlastnú inštrumentálnu pieseň alebo solo.

Ako študijné materiály ti vytlačené piesne a tiež moje vlastné vyučovacie videá.Referencie

Gary ma velmi trpezlivy a povzbudivy pristup. Piesne a cvicenia vybera primerane a zaroven postupne zvysuje narocnost, vzdy vsak zohladnuje aj preferencie studenta. Hodina vzdy ubehne velmi rychlo a anglictina s native speakrom je skvely bonus! ☺

Katarína C. - 10.11.2017

Po prvej hodine mám veľmi pozitívne pocity. Gary je veľmi príjemný človek s ktorým sa dobre komunikuje, v rámci výuky je trpezlivý pokiaľ ti niečo nejde a vie vynikajúco vysvetliť to čo práve preberáte a vidno že sa do toho rozumie. Môžem vrelo odporučiť, sám sa neviem dočkať ďalšej hodiny.

Michal P. - 3.2.2017

Veľmi pokojný a pohodový prístup ako učiteľa. Ani s angličtinou nebol žiadny problém. Odporúčam

Matej M. - 6.9.2016

Najprv som sa bál že hodina je v angličtine ,ale na moje prekvapenie všetko bolo v poriadku. Učiteľ je priateľský,trpezlivý a všetko bere s humorom... Hodina prebieha učením sa nových piesni + pridáva učebné podklady na doma... Určite odporúčam vyskúšať :)

Marek V. - 26.11.2015


Kontaktný formulár


Napísať referenciu