Efektívna konverzácia v ruskom jazyku podľa vašich predstáv; Pусский язык для жизни, учебы, работы и путешествийEkaterina P.

Ekaterina P.
Účet overený:
ruský jazyk - konverzácia, ruský jazyk - začiatočník, komunikačné zručnosti v praxi, ruský jazyk - pokročilý
Liptovský Mikuláš, Košice, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Katia. Narodila som sa v Moskve, kde som vyštudovala športovú vysokú školu a žila viac ako polovicu svojho života. Už 10 rokov žijem na Slovensku v malebnom kraji na Liptove.

Mám bohaté skúsenosti s organizovaním poznávacích zájazdov do Ruska pre dospelých aj študentov. Pôsobila som v cestovnom ruchu a taktiež som organizovala sústredenia medzi krajinami pre mladých športovcov.

Mám skúsenosti s doučovaním ruského jazyka a ponúkam Vám jedinečnú možnosť konverzácií v ruštine s rodenou Ruskou, ktorá ovláda slovenčinu. Konverzácie na Vami zvolené témy.

Keď Vás zaujíma ruská kultúra, zvyky, história, jedlo, tradície, umenie, literatúra, šport, pamiatky, cestovanie, čokoľvek Vás na Rusku priťahuje alebo potrebujete zlepšiť svoju ruštinu, viac konverzovať, odstrániť strach z rozprávania v ruskom jazyku, ste na správnej adrese.

Doučujem ruštinu všetky vekové kategórie.

Budem rada Vašou sprievodkyňou za lepšou ruštinou.

Ďalší jazyk je nová vízia života. - Federico FelliniReferencie

Gabriel K. Gabriel K.
0 odučených lekcií

Ďakujem Kataríne za intenzívny kurz ruského jazyka,skutočne na veľmi profesionálnej úrovni. Výučba bola zábavná dynamická a môžem povedať že som neočakával za tak krátky čas progres v ruskom jazyku ako s Katkou. Vrelo odporúčam všetkým ktorý sa chcú či už zdokonaliť v ruštine alebo začať úplne od začiatku v gramatike,výslovnosti alebo samotnom jazyku. - 21. 12. 2020

Alica P. Alica P.
0 odučených lekcií

Konverzácie v ruštine s Katiou mi veľmi pomohli, pretože tento krásny jazyk potrebujem k svojej práci. Hodiny sú veľmi prínosné a konverzácia prebieha na témy, ktoré sú pre mňa zaujímavé. Katia je veľká optimistka, plná elánu a lekcie s ňou boli pre mňa výbornou voľbou. Odporúčam všetkým! - 17. 11. 2020Kontaktný formulár