Naučte sa anglicky od rodeného hovorcu. Najrýchlejšia cesta k plynulosti! Kvalifikovaný učiteľ. Rýchle výsledky za lacnú cenu.Lucie N.

Lucie N.
Účet overený:
anglický jazyk
Lučenec, Banská Bystrica, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Učenie sa od domorodca urýchli váš postup. Naučte sa rýchlo veľa fráz, aby ste mohli viesť konverzácie!

You will enjoy my lessons and learn quickly to speak exactly like English people do!

I am a qualified teacher from a UK University, I have 10 years of teaching experience success and Masters in Education.

I care about your success and you will be very happy with how you progress, it will transform your language learning to a high level so much quicker than you can on your own!

If you are new to English... or you have started but feel like you are stuck then you need to have lessons with a Native speaker. Learning phrases and sentences, not only vocabularly.

Also if you want help on reading and writing I am a qualified English teacher and can show you exactly what the rules are and give examples so that you will always remember.Referencie

Marcela B. Marcela B.
0 odučených lekcií

Dlho som sa učila sama angličtinu ale len pasívne čítaním a počúvaním. Potrebovala som sa trošku osmeliť a rozhovoriť tak som si vybrala Lucy, čo bola veľmi dobrá voľba. Je veľmi trpezlivá, dochvíľna, flexibilná a vtipná :) Trpezlivo mi opravovala gramatiku a skomolené vety. Vrelo odporúčam aj ostatným, ktorí nemajú možnosť osobne s niekým hovoriť v angličtine.. - 21. 1. 2021Kontaktný formulár