AJ v malíčkuMartina W.

Martina W.
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - certifikáty
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Chceš cestovať po svete, stretávať nových ľudí, spoznávať nové národností a ich kultúru, ale nemáš sebavedomie komunikovať v cudzom jazyku?

Teraz je ten správny čas, začať sa venovať tomu, čomu chceš.

Volám sa Martina a som tu, aby som ti pomohla prekonať tvoj blok z rozprávania a prebudila tvoje sebavedomie, ktoré zatiaľ spí. Ale nič sa neboj, už po prvej hodine si budeš viac veriť a časom pochopíš nielen jazyk, ale aj mentalitu krajanov :)

Nie som vyštudovaný univerzitný jazykovovedec, mám ale certifikát TEFL, kt.mi umožňuje vyučovať AJ po celom svete. Minulý rok som takto učila AJ na univerzite v Kostarike.

Mimo toho som scestovaný človek so stovkami priateľov z takmer každého kraja zeme. Žila som vo viacerých krajinách dlhšiu dobu, a vďaka mojej konzistentnosti sa mi podarilo študovať na prestížnej univerzite v Texase, USA. Viem ťa pripraviť na život, na reálne situácie, ale aj na gramatické testy, ktoré ty s pokojom, ľahkosťou a sebavedomím odkomunikuješ či zvládneš tak, ako budeš chcieť.

Doučujem AJ online už druhý rok, ale rozprávam tiež španielsky a taliansky.

Tak čo, ideš do toho?

Napíš správu mi ✉️Referencie

Dianka B. Dianka B.
0 odučených lekcií

Martinka je vynikajúcou učiteľkou, motivátorkou a teraz už aj mojou vzácnou priateľkou. Každá jej hodina je podnetná obohacujúca a hodnota jej doučovacej hodiny naozaj zodpovedá cene. Väčšinou naše hodiny prebiehajú pol hodinou konverzácie a na ďalšiu pol hodinku si pre mňa vždy pripraví buď ďalšiu zaujímavú tému na konverzáciu alebo obohacujúce cvičenia z gramatiky, ktoré má vždy vopred pripravené. Je zodpovedná a vždy keď sa na niečom dohodneme to platí. Jednoznačne by som jej hodiny odporúčala každému :) Mám ťa rada drahá Martinka - 16. 2. 2021Kontaktný formulár