Doučím španielčinu a angličtinuLucia Č.

Lucia Č.
Účet overený:
španielčina, angličtina, španielčina - začiatočník, španielsky jazyk - business, španielsky jazyk - mierne pokročilý, španielsky jazyk - pokročilý, španielsky jazyk - štátna skúška, španielsky jazyk - štátna skúška základná, španielsky jazyk - začiatočník, angličtina - začiatočník, angličtina - zš, anglický jazyk - mierne pokročilý
Bratislava, Dunajská Streda, Trnava
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny

Vyštudovala som španielčinu na Univerzite Palackého a Iberoamerické štúdiá na Univerzite Karlovej a od doby, čo som študovala na VŠ sa venujem aj doučovaniu, či už v jazykovej škole alebo prostredníctvom individuálnych hodín. Som aj držiteľkou certifikátu DELE zo španielskeho jazyka. V posledných rokoch sa zameriavam aj na tlmočenie zo španielskeho jazyka.

Precestovala som veľkú časť Španielska a Kolumbie, kde som mala možnosť spoznať ľudí, ich tradície, históriu, gastronómiu a geografiu. Vzhľadom na široký prehľad viem pomôcť záujemcom o absolvovanie maturity alebo s prípravou na prijímacie skúšky na vysokú školu. Venujem sa aj individuálnemu doučovaniu ľudí, čo sa chcú naučiť jazyk, či už iba zo záujmu, alebo chcú ísť na dovolenku do španielsky hovoriacej krajiny, alebo si chcú oživiť jazyk prostredníctvom konverzácií.

Anglický jazyk doučujem do úrovne B1.Kontaktný formulár