Martin P.

Martin P.

Odpovedá do 2 hodín, na 10% správ
10% 2 hod

Martin P.

Doučovanie angličtiny

Preferované časy: poobede, večer, víkend

Popis

Ponúkam doučovanie anglického jazyka (konverzácie, maturitná skúška) a štatistiky (materiály dostupné aj v anglickom jazyku). Študoval som na strednej škole v Spojených štátoch jeden rok. Vysokú školu (University of Glasgow) som práve skončil v UK s červeným diplomom. V zahraničí už teda študujem 5 rokov.

Podobne viem pomôcť s motivačným listom a CV nakoľko som bol prijatý na vysoké školy v UK (The University of Edinburgh/Kings College London), čo sú popredné univerzity v UK.

Ponúkam možnosť napísať CV v programme Latex, čo je program pre písanie vysokokvalitných dokumentov. Zatiaľ som obrdžal veľmi pozitívny feedback ohľadom môjho CV, teda niekoľko ľudí mi už povedalo, že im môj životopis "padol do oka". Podľa mojho názoru je životopis napísaný v Microsoft Word celkom neprofesionálny. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom tejto platformy a ja vám obratom môžem poslať svoje CV. Môžete si tak pozrieť, ako by aj vaše CV alebo motivačný list mohol vyzerať. Viem sa s vami pozrieť aj na motivačný list v zmysle prihlášky na zahraničnú vysokú školu.

Ponúkam profesionálny prístup a od klienta očákavam nadšenie pre štúdium a zodpovednosť. Tel kontakt alebo email na vyžiadanie.