Vynikajúce doučovanie nemčiny s referenciamiMgr. Miroslava M.

Miroslava Mašlejová
Účet overený:
nemecký jazyk, slovenčina pre cudzincov, preklad, angličtina pre začiatočníkov
Bratislava, Trenčín, Nitra, Trnava, Banská Bystrica, Prešov, Košice, Sabinov, Partizánske, Zvolen, Prievidza, Martin, Žilina, Ružomberok, Levice
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
16h priemerná rýchlosť odpovede

Som kvalifikovaná učiteľka nemeckého jazyka pre ZŠ s SŠ s niekoľkoročnou praxou na 8-ročnom a 4-ročnom gymnáziu. Študovala som na Prešovskej univerzite v Prešove. Okrem toho som pár rokov pracovala v nemecky hovoriacich krajinách a stále sa tam vraciam. Mam skúsenosti s doučovaním a cez doucma.sk učím už tri roky. Hodiny vždy prispôsobujem potrebám študenta. Doučujem žiakov, študentov a opatrovateľky gramatiku aj konverzáciu, pripravujem študentov na maturitnú skúšku B1 a B2, tiež na získanie Goetheho-Certifikátu. Doučujem cez Skype, Messenger, Viber a osobne, individuálne aj skupinovo. Učím ráno, doobeda, poobede, večer. Cena: 11 - 15€ za 60 minút.


Aktuálne spolupracujem s vynikajúcou nemčinárkou, s ktorou pripravujeme študentov na uroveň A1-C1, tiez robíme aj preklady. Ponúkame aj angličtinu pre začiatočníkov.Referencie

Mirka je perfektná učiteľka, trpezlivá, ústretová, kamarátska, prispôsobí témy vašim požiadavkám a potrebám. Vždy pripravená, vie naučiť a pri konverzácii z vás dostane vety, ktoré ste si mysleli, že ich nikdy po nemecky nepoviete. DOPORUČUJEM !

Marcela S. - 27. 11. 2019

Nemôžem vyjadriť nič iné ako veľké slová chvály na pani Mgr. Mašlejovú a pani Máriu E. za vynikajúcu výučbu, profesionálny, milý a ochotný prístup na akademickej úrovni, a taktiež za cenné rady vo výučbe nemeckého jazyka, ktorú som s nimi absolvovala. Môžem vyjadriť len jedno veľké ďakujem! Určite vrúcne odporúčam!

Soňa Š. - 4. 6. 2019

Hodiny splnili všetky moje očakávania! :) Logické vysvetlenie gramatiky, konverzácie/témy/ taktiež skvelé obohatené o zaujímavé príhody zo života, uvoľnená atmosféra...Bola som veľmi spokojná, profesionálny prístup. Ďakujem.

Michaela B. - 21. 12. 2018

Veľká spokojnosť! Logické vysvetlenie gramatiky, konverzácie taktiež skvelé obohatené o zaujímavé témy zo života, uvoľnená atmosféra...Hodiny splnili všetky moje očakávania :))) Ďakujem!

Michaela B. - 20. 12. 2018

Mirka je výborná učiteľka nemeckého jazyka, spoľahlivá, ústretová s ľudským prístupom. S hodinami nemeckého jazyka som nadmieru spokojná. Vrelo odporúčam.

Tímea M. - 14. 11. 2018

Mirka je uzasna ucitelka nemciny. Ustretova, trpezliva, vysoko flexibilna. Po roku prace s nou si dovolim tvrdit ze som urobila velky pokrok.

Gabika C. - 4. 11. 2018

Potrebovala som narýchlo zopakovať a nabrať trošku nových vedomostí z nemeckého jazyka. Už za pár hodín mi pani Kopčova objasnila veľa učiva, stále našla nové zaujímavé cvičenia nie len na gramatiku, ale aj v odbore, ktoré som potrebovala. Stále bola ochotná sa prispôsobiť či uz časovo alebo aj štýlom priebehu doučka. Jednoznačne odporúčam pre každého, kto sa potrebuje naučiť cudzí jazyk, alebo aj len tak sa chce naučiť niečo nove.

Kornelia M. - 28. 8. 2018

Výborná učiteľka nemeckeho jazyka s veľkou ochotou a nesmmiernou trpezlivostou naučiť, čo najviac. Vrelo odporúčam.

Peter G. - 19. 8. 2018

Mgr. Mašlejová je skúsená učiteľa nemeckého jazyka, ktorá kladie dôraz na individuálny prístup ku každému žiakovi. Je trpezlivá a zodpovedná. Dokáže aj navonok ťažké javy vysvetliť jednoducho a pochopiteľne.

Monika A. - 25. 7. 2018

Velmi odporucam, fantasticka spolupraca, vyborna lektorka, flexibilna, ustretova - vrelo odporucam. Uci moju 13 dceru, ktora spravila neskutocny pokrok. Dakujem

Zuzana M. - 24. 7. 2018

Mirka, je profesionálna lektorka. Bola som úplná začiatočníčka, preto chcem vyzdvihnúť jej trpezlivosť a pochopenie. Je milá, ústretová, vie dokonale prispôsobiť výučbu k schopnostiam študenta. Motivuje, povzbudí a vedie hodiny k úplnej spokojnosti. Ďakujem a jednoznačne odporúčam.

Renáta B. - 14. 5. 2018

Mirka je výborná učiteľka, s ľudským a milým prístupom. Vždy dobre naladená a trpezlivá. Dokáže učivo podať, zaujímavou formou a tak pre nemčinu nadchnúť aj ľudí, ktorí v učení sa cudzieho jazyka nevynikajú. Hodiny zamerané na konverzáciu s praktickým využitím. Ale aj na doučenie gramatiky. Vďaka individuálnemu prístupu nie je problém dohodnúť sa. Úprimne doporučujem ! :)

Miro B. - 17. 2. 2018

Kto nevie po nemecky a chcel by sa naučiť, alebo sa chce zdokonaliť, tak p. Mašlejová je určite je ten správny človek. Je zodpovedná, má profesionálny prístup, je trpezlivá, všetko vysvetlí a hlavne vás všetko dokáže naučiť. Určite odporúčam p. Mašlejovú ako výbornú učiteľku nemčiny.

Lukáš M. - 17. 2. 2018

Mirku som si vybrala uplnou náhodou vďaka Doučma a bola som hrozne príjemná prekvapená. Je to perfektná učiteľka s osobitým prístupom. Výborne mi vysvetlila všetko na čom som sa spýtala a co som potrebovala( nie len podľa učebnice): gramatiku, slovíčka, výslovnosť, každodenné použietie jazyka...Na každú hodinu s ňou som sa veľmi tešila ( a to ja nemčinu teda veľmi nemusím ). Každému kto sa chce od základou naučiť Nemecky alebo Nemčinu zdokonaliť Mirku jednoznačne odporúčam. Ponúkne Vám okrem svojej vždy dobrej nálady aj svoje vlastne vypracované podklady, ktoré mi mnoho krát veľmi veľmi pomohli....Pre mňa je Mirka nie len moja učiteľka aj aj priateľka...ps: nikdy nazabíja čas v slovenčine ak to neni potrebné, všetka komuninkácia s ňou prebiehla v nemčine čo bolo vynikajúce...Už teraz sa teším na ďalšie s ňou:)

Magdaléna M. - 1. 2. 2018

Mirka je učiteľka, akú som zháňala už dlho. Jazykové školy mi nevyhovovali napriek tomu, že som si priplácala za súkromné hodiny. Stále som mala pocit, že ma to veľmi zdržiava, nemala slm žiadne slovíčka na doma, ktoré by som sa mohla učiť, minimum práce na doma, takmer žiadna gramatika nehovoriac o výslovnosti, na ktorej nikto nebazíroval. Hodiny s Mirkou mi dávajú veľmi veľa. Nemčina ma stále baví, za pár hodín sa moja slovná zásobna badateľne rozšírila. Niekedy úplne zabúdam na čas pri týchto hodinách. ODPORÚČAM!!

Barbara V. - 21. 1. 2018

Bol som velmi spokojny urcite odporucam hlavne zaciatocnikom na zaklade osobnych skusenosti

Jozef G. - 16. 1. 2018

Na hodiny s p. Mašlejovou som sa vždy tešila. Nielenže nemčinu perfektne ovláda, ale učivo vie aj dobre podať a tým sa študenti rýchlo učia. Je zodpovedná, milá, ústretová. Jednoznačne odporúčam.

Anika - 15. 1. 2018

S prístupom pani Mašlejovej som bol veľmi spokojný. Na každú hodinu bola maximálne pripravená. Veci vie podať veľmi jednoducho a človek to rýchlejšie pochopí. Príjemná. S ľuďmi to vie. Určite odporúčam

Erik R. - 4. 1. 2018

S Mirkou som velmi spokojná po odbornej,aj ľudskej stranke.Je flexibilná,ústretová,vzdelaná,trpezlivá,prísna,vždy optimisticky naladená.Hodiny s ňou sú veľmi zaujímavé,duchaplné.Odborne odpovie na každú otázku. Má cit a profesionálny pristup.Je SPRÁVNA PANI UČITEĽKA !!!! Jednoznačne ju ODPORÚČAM !!! Iveta H. 3.01.2018

IvetaHubinská - 3. 1. 2018

p. Mašlejovú vrelo odporúčam. Jej prístup je mimoriadne zodpovedný a znalosť v problematike nemeckého jazyka je absolútne dokonalá. Navyše je to milá, mladá a sympatická osoba s trpezlivou ochotou pomáhať a vzdelávať.

A S. - 30. 12. 2017

P.Maslejovu vrelo odporucam kazdemu, kto sa chce naucit nemecky alebo sa zdokonalit v jazyku. Je trpezliva a velmi mila. Vie sa prisposobit potrebam ziaka.

Katarína R. - 30. 12. 2017

Ak rozmýšľaš o naučení alebo zlepšení nemeckého jazyka, tak neváhaj. Hodiny boli úžasné, plné porozumenia, skvelého prístupu a veľkej trpezlivosti. Naučil som sa toho veľmi veľa aj keď som nikdy nemal rád cudzie jazyky.

Štefan Š. - 30. 12. 2017

S Mirkou som sa ucila niekolko mesiacov pred aj pocas planovaneho odchodu do Nemecka. Kedze som potrebovala hlavne konverzaciu, nase hodiny sme hlavne "prekecali" o roznych veciach, co ma zaujimali, ale popri tom mi vzdy vysvetlila a aj napisala gramatiku, plus vsetky nove slovicka som mala po hodine na Skype. Bolo to velmi prakticke a zabavne, ziadna nuda :) Urcite odporucujem, ma skvely pristup, ktory tazko zastupi jazykovka s niekolkymi studentami v skupinke.

Lenka R. - 29. 12. 2017

Mirka je jedna skvelá učiteľka. Trpezlivá, úprimná,ochotná, prispôsobiva... Pri nej som pochopila aj to, o čom som si myslela že je to nepochopiteľné. Učíme sa cez Skype a je to rovnako super ako keď sme sa stretávali osobne. Je moja učiteľka ale zároveň kamarátka ktorá vie vždy potešiť a povzbudiť a hlavne každý pokrok pochváliť! To ma vždy nakopne učiť sa aj keď sa mi nechce :) s Mirkou to ide hravo a ak sa budeš snažiť aj ty, tak aj rýchlo! :) Určite odporúčam a ak čítate tieto recenzie už ani ďalej hľadať učiteľku nemusíte, nech ste kdekoľvek, lebo je naozaj super :)

Adriana P. - 29. 12. 2017

Čo si naozaj vážim a hodnotím veľmi pozitívne je ľudský prístup počas doučovania. Na hodinách nešlo len o vysvetlenie učiva a opravovanie chýb, ale aj o motiváciu a povzbudenie, že výsledky sa dostavia. Z poznatkov, ktoré ma p. Mašlejová naučila ťažím pri komunikácii v nemeckom jazyku doteraz. S hodinami som bola naozaj spokojná a odporúčam ich aj ostatným. ;)

M K. - 26. 11. 2017

Mirka je skvelá lektorka nemčiny. Hodiny vedie profesionálne no hlavne v priateľskej atmosfére. Jej výučba je postavená hlavne na konverzácii a čo som nechápala, to mi vysvetlila znova. Vzhľadom k tomu že, žila a pracovala v zahraničí často obohacuje hodiny o vlastné skúsenosti a poznanie kultúry nemecky hovoriacich krajín. Môžem ju len odpurúčiť, tak smelo do toho ! Viel Glück :)

Miška A. - 17. 11. 2017

Určite odporúčam, je to naozaj výborná pani učiteľka! Na každú hodinu je výborne pripravená, má úžasnú trpezlivosť, vysvetlí učivo.

Jana O. - 17. 11. 2017

Veľmi odporúčam výborná Pani učiteľka!!! Mal som pred ňou veľa učiteľov,no ona jediná vie udržať hodinu zaujímavou.Mirka je najlepšia dokáže naučiť. Touto cestou by som rad pomohol tým, ktorý sa ešte len rozhodujú o výbere toho správneho doučovatela.

Viliam Č. - 5. 11. 2017

Pri pani Mašlejovej som sa naučila veľmi veľa a hlavne som začala mať nemecký jazyk rada. Vedela maximálne motivovať a vzbudiť chuť do učenia, využívala kreatívne metódy a vždy mala ľudský prístup. Môžem len odporučiť.

K S. - 1. 11. 2017

Mirka je skvelá a šikovná lektorka nemeckého jazyka s maximálne profesionálnym prístupom. Pripravila ma na maturitnú skúšku na výbornú, no taktiež ma motivovala a povzbudzovala k tomu, aby som nemecký jazyk sama išla študovať. Jednoznačne môžem každému odporučiť!!!

M O. - 1. 11. 2017

Nemám čo vytknúť, naučila som sa pri p. Maslejovej veľa. Bola vždy ústretová a trpezlivá.

Slávka S. - 31. 10. 2017

K nemčine som zvykla mať skôr negatívny postoj, ale to sa úplne zmenilo po hodinách s pani Mašlejovou. Je vidieť, že to, čo robí má rozhodne rada a svoje nadšenie pre jazyk dokáže preniesť aj na študentov. Na mňa zapôsobilo až natoľko, že momentálne študujem na univerzite v Nemecku. Skvelý prístup a veľa interakcie. Takisto oceňujem kreativitu pri rôznych výukových metódach. Nemčina ma s ňou jednoducho bavila. Rozhodne odporúčam a viel Spaß!

Slávka L. - 31. 10. 2017

Výborný prístup na hodinách, keď som niečomu nechápal tak som mal všetko vysvetlené a taktiež aj pochopené :-) Super prístup ohľadom dohadovania hodiny, prispôsobí sa či už osobne alebo cez skype. Odporúčam jednoznačne :-)

Tadeáš J. - 25. 10. 2017

Hodiny s Pani Miroslavou boli zaujimave plne informacii. Pacilo sa mi ako bola na kazdu hodinu 100% pripravena. Hodiny prebiehali v "kamaratskom style" ziadne tlacenie na studenta jednoducho ked si sa naozaj naucit chcel tak si sa naucil. Naucila ma velmi vela veci aj mimo nemeckeho jazyka, vsetko co som potrebovala mi vysvetlila jednoducho a zrozumitelne ziadne omacky okolo. Velmi pekne jej chcem podakovat za doucovanie aj vdaka nej som uspesne zmaturovala.

Klaudia K. - 18. 9. 2017

Mirka je skvela ucitelka nemeckeho jazyka, ktora mi svojim individualnym a profesionalnym pristupom, pripravou na kazde vyucovanie a efektivnou metodikou pomohla k uspesnemu ziskaniu Goethe-Zertifikatu. Urcite Mirku odporucam kazdemu, kto sa chce poriadne naucit nemecky jazyk.

Paula M. - 18. 9. 2017

Mirka ako učiteľka je super, nastavi Vam hodiny nielen podľa úrovne ale po pár hodinách aj podľa toho čo vás motivuje. Vie povzbudiť ale aj dať spätnú väzbu.Myslim že je vhodná ako lektor pre všetky vekové kategórie, lebo je aj kamarátska, ale aj prísna, jednoducho vás posunie ďalej.

Ingrid P. - 19. 6. 2017

Neviem si predstaviť lepšiu lektorku nemčiny ako práve Mirku Mašlejovú. Nemčinu vie perfektne vysvetliť, učí len praktické veci ktoré sa naozaj využívajú, má to proste vychytané priamo z Nemecka. Navyše ju to, čo robí baví a robí to naozaj naplno. V neposledom rade je to skvelá a pozitívne naladená osoba :)

Slavomír B. - 22. 4. 2017

Jedna z najmilších a najlepších pedagógov nemčiny akú som kedy mala. A to som ich mala naozaj dosť. Oceňujem odbornosť, priateľský prístup k študentom. Vždy milo naladená a pripravená pomôcť. Hodiny boli vždy naplnené, obzvláštnené o priame skúsenosti z Nemecka. Komunikácia v nemeckom jazyku na hodinách na veľa naučila a všetko som to jednoducho využila aj na brigádach v Nemecku či Švajčiarsku. Takže s touto PANI Nemčinárkou sa nemecky naozaj naučíte

Paula Č. - 11. 3. 2017

Veľmi milá, vynikajúci prístup a vždy rada pomôže. Mirku môžem len odporúčať :)

Miroslava D. - 4. 3. 2017

Ak ešte stále preklikávate medzi odporúčanými doučovateľmi, som presvedčená, že ste práve svoje hľadanie ukončili. Ak hľadáte vždy dobre naladeného, skvelo pripraveného a skúseneho lektora nemeckého jazyka, lepšieho ako Mirku nájdete naozaj len ťažko. Z vlastnej skúsenosti oceňujem predovšetkým jej zapálenosť a snahu naučiť Vás čo najviac. Pripravenosť, individuálny prístup, inovatívnosť v spôsobe učenia, ústretovosť a v neposlednom rade kvalitná znalosť nemeckého jazyka sú aspekty, pre ktoré by som sa opäť rozhodla pre Mirku. Nech sú už Vaše nemecké znalosti akékoľvek, pri nej máte progres zaručený. Jediné, čo môžete ľutovať je fakt, že ste nezačali skôr :)

Viviána K. - 3. 3. 2017

Chcel by som veľmi pekne lektorke Mašlejovej za jej čas, ktorý mi venovala, trpezlivosť, a hlavne za úžasne výsledky. Určite odporúčam :)

Dominik D. - 1. 3. 2017

Veľmi príjemná komunikácia, ochota a profesionálny prístup. Doučovanie mi pomohlo sa tým najlepším spôsobom pripraviť na maturitnú skúšku, no nielen na ňu, ale aj na komunikáciu v nemeckom jazyku, ktorú využívam či už na univerzite alebo pri cestovaní. Mirka bola na každú hodinu veľmi dobre pripravená a taktiež mi zadávala úlohy, ktoré mi pomohli rozvíjať nielen gramatiku, ale predovšetkým praktické veci užitočné v každodennej komunikácii. Jednoznačne môžem len odporúčať.

Ľudmila V. - 1. 3. 2017

Stopercentne odporúčam! Profesionálny prístup, skvela znalosť nemeckého jazyka. Moje pocity a skúsenosti su velmi pozitívne. Pani Mašlejová-Kopčová ma naozaj naučila veľa. Hlavne mi ukázala ten správny smer učenia nemeckého jazyka. Ani jedna hodina s ňou nebola stereotypná, stale vedela ako spestriť hodinu a motivovať človeka k maximalnej zodpovednosti a koncentracii pri učení nemeckého jazyka. Navyše jej znalosť nemciny je podložená niekoľkoročnými skúsenosťami s vyucovanim nemeckého jazyka na strednej skole alebo pracou v nemecky hovoriacich krajinách. Je milá, ústretová a trpezlivá voči svojim klientom. Naozaj odporucam!! Samuel G.

Samuel G. - 1. 3. 2017

ABSOLUTNE DOPORUĆUJEM !!!! To, že neviete napočítat po nemecky ani len do 10 , alebo ste už mierne pokročilí ešte nemení nič na tom, že sa po nemecky nenaučíte ! Ja som bola absolutny zaciatocnik. Mirka je užasná , má profesionalny pristup a skutočne k výučbe pristupuje zodpovedne. Učili sme sa spolu pol roka a nikdy v živote mi neodvolala hodinu a zakaždým sa mi snažila plne prisposobit s časom. Všetko mi vždy dokonalne vysvetlila tak, aby som tomu pochopila . Mirka má ku každemu osobitný pristup a nemčinu doslova ušije na vás tak, aby vam vyuka sadla dokonale a každa hodina nemciny Vás posúvala v pred.Nemusíte stracat čas chodením niekam daleko a nemcinu možete mavat pri kaficku a v teplakoch rovno z domova , cez Skype :)))) A vobec, NESTRACAJTE ĆAS HLADANÍM NIEKOHO INÉHO A ROVNO JEJ NAPIŠTE !!!!!!!!!!

Katarina L. - 12. 11. 2016

Mirka je velmi mila a sikovna lektorka, teda ja ju berem skor priatelku ako lektorku :) . len pred par mesiacmi sme zacali s hodinami nemciny a to od zakladov ani slovo som nevedela... a teraz zijem v Rakusku a dohovorim sa!!! Sama neviem ako sa nam to podarilo za taky kratky cas tolko veci narvat do mojej hlavy. S Mirkou to islo tak jednoducho, s nou som sa nebala- nehanbila sa rozpravat, na kazdu hodinu som sa tesila. Mirka vie vysvetlit a podat ucivo jednoducho a zrozumitelne, poznamky vzdy pise do chatu tak som nikdy nemala problemy a vsetkemu som rozumela a to ma motivovalo. vedela som stale viac a viac a islo to tak lahko... Mirka, dakujem ti za vsetko, za tvoju trpezlivost, za priatelsky pristup, a za to co si ma naucila :) tesim sa na dasie hodiny nemciny

Brigita A. - 21. 10. 2016

Mirka je veľmi precízna lektorka no zároveň je veľmi pohodová a výborne sa s ňou komunikuje. Má osobitný prístup ku každému študentovi a prispôsobuje sa jeho tempu učenia. Vie skvele motivovať k aktívnemu využívaniu nadobodnutých vedomostí a neformálnou admosférou veľmi pomáha prekonať počiatočný strach z používania nového jazyka. Vrelo odporúčam každému nemčinychtivému!

Pavol L. - 26. 9. 2016

V prvom rade, srdečná vďaka tejto žene za jej nekonečnu trpezlivosť, ochotu ako aj za spôsob výučby. V druhom rade, nepoznám lepsí spôsob učenia, nikam nebehate a nikto nebeha po byte Vám - geniálne. A do tretice : Mirka je užasný človek a fantasticka učiteľka, takže neváhajte a oslovte ju, ak chcete posunúť svoj život ďalej.

Mgr. K. - 23. 9. 2016

Ak sa chce niekto perfektne naučiť hovoriť po nemecky, tak práve Mirka je ten správny človek. Maximálna spokojnosť po odbornej, ale i ľudskej stránke, s individuálnym prístupom. Všetky možné bloky hovoriť nemecky idú pri nej bokom. Naozaj odporúčam!

Denisa U. - 19. 9. 2016

Veľká spokojnosť! Skvelý prístup, motivácia. Odporúčam

Eva Š. - 19. 9. 2016

Som velmi spokojny, vyborna nemcina a ucitelske schopnosti, vyborny idividualny pristup, urcite odporucam.

Viktor H. - 17. 9. 2016

- výborná výslovnosť - pri hodinách cez skype všetko píše do chatu - dobu výučby prispôsobuje žiakovi

Martin S. - 17. 9. 2016

Spolahliva, ustretova, vyborny pristup.Odporucam

Marcel S. - 22. 4. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu