Natalia D.

Natalia D.

Odpovedá do 5 hodín, na 71% správ
71% 5 hod
Od 8 €/hod
Prijíma študentov

Natalia D.

Prijíma študentov

Doučovanie Angličtiny online

  • -
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 8 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:

Kontaktný formulár

Popis

Ahoj, vitaj na mojom profile,

moje meno je Natália. Pracujem ako letuška a angličtina je preto už niekoľko rokov jazyk, ktorým denne komunikujem. Zameriavam sa na najmä na konverzáciu v angličtine, prípravu na pohovory v angličtine, ktorých mám za sebou už niekoľko a samozrejme základy angličtiny. Preferujem praktickú výučbu namiesto robotických knihových cvičení.

Hovorí sa, že človek musí niečo 7 krát počuť, 7 krát vidieť a 7 krát vysloviť, preto na hodine budeme používať materiály, ako záchytný vizuálny bod, počúvať a veľa hovoriť.

Kedykoľvek mi môžeš napísať a spoločne sa dohodneme na cieli a čase, ktorý nám bude vyhovovať. Prosim, uved do spravy svoj email. :)

Teším sa na teba !

Hi you ! Welcome on my profile,

my name is Natália. I´m working as a flight attendant and therefore I use English every single day. I´m focused mostly on English conversations, preparations for interview in English and of course, basic. I prefer practice instead of boring exercise.

Once, someone very smart told me that we need to see something 7 times, hear something 7 times and pronounce it 7 times to remember it. That´s why we will use materials I´ll provide you as a visual contact, we will listen and we will speak.

You can write me anytime and we can discuss your goal together and schedule some meeting according our preferences.

Can´t wait to meet you !