Michal K.

Michal K.

Odpovedá do 1 hodiny, na 89% správ
89% 1 hod
Prijíma študentov

Michal K.

Prijíma študentov

Prípravné kurzy chémie pre prijímačky na medicínu ( JLF UK Martin )

  • Od  12 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Volám sa Michal a študujem na JLF UK v Martine. Chémiu doučujem už od strednej školy, prípravným kurzom na medicínu sa venujem tretí rok. Ak sa hlásiš na Jesseniovu lekársku fakultu, toto doučovanie je práve pre teba. Pre bližšie informácie ma kontaktujte priamo tu, je možné aj osobné stretnutie.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

12 € / 55 min

Referencie (2)

+ Pridať referenciu
Bianka V.

Bianka V.

Neoverená referencia

Michal mi pomohol pripraviť sa na prijímačky z chémie. Aj keď som ho oslovila len 3 mesiace pred prijímačkami, pripravil pre mňa vhodný rozvrh, aby sme stihli prebrať učivo. Veľmi dobre vysvetľuje látku a komunikácia s ním bola veľmi príjemná. Som mu vďačná, pretože som sa dostala na medicínu v Martine a taktiež má u mňa obdiv, ako to popri škole zvláda. Odporúčam!

Lukáš C.

Lukáš C.

Neoverená referencia

Michal ma doučoval Chémiu na prijímačky do Martina a Hradca Kráľoveho. Pravidelne ma doučoval každý týždeň/2 týždne podľa dohody. Jeho prístup k učeniu je veľmi príjemný, je to veselý týpek čo sa vždy mi snažil vysvetliť veci polopate. Aj keď som bol úplne dutý vždy mi pokojne vysvetlil dokým som to nepochopil. Vďaka nemu som sa dostal do Hradca Kráľoveho. Ďakujem Michal a prajem veľa úspechov v doučovaní.