Žofia D.

Mgr. Žofia D.

Odpovedá do 14 hodín, na 100% správ
100% 14 hod
Prijíma študentov

Žofia D.

Prijíma študentov

Lekcie japončiny

  • 4,9/5 (hodnotili 3 študenti)
  • 22 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  20 €
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Cena Od 20 €
Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Doučuje predmety:
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Volám sa Žofia a japončine sa venujem už roky - v Prahe na Univerzite Karlovej som vyštudovala bakalársky aj magisterský program japanistiky, a rok som študovala aj na univerzite Waseda v Tokiu.
K japončine ma priviedla láska k cudzím jazykom a cestovaniu a tiež túžba porozumieť kultúre, ktorá bola pre mňa úplne neznáma.
Teraz sa rada podelím o svoje skúsenosti a vedomosti a zároveň tipy, ktoré pomohli aj mne. Pomôžem vám s gramatikou, konverzáciou, znakmi, no môžete sa dozvedieť aj niečo nové o japonskej kultúre či histórii - hodiny prispôsobím vašim preferenciám :)
S učením japončiny mám už niekoľkoročné skúsenosti z jazykovej školy (od r. 2020), kde som vyučovala rôzne vekové kategórie, a taktiež som vyučovala aj vo firemnom prostredí. V roku 2019 som zložila aj skúšku JLPT (úroveň N2), a rada vám pomôžem aj pri príprave na tieto testy. Okrem výuky japončiny sa venujem prekladateľskej činnosti a sprevádzaniu po Japonsku.
Momentálne vyučujem len online.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

20 € / 55 min

Referencie (3)

+ Pridať referenciu
Gabriela B.

Gabriela B.

4 odučené lekcie

Žofia je úžasná učiteľka. S 13 ročnou dcérou postupne prechádzajú od základov japončiny, cez abecedu, tvorbu viet, slovnú zásobu… proste všetko ale tempom, ktoré sa dá v pohode zvládnuť. Zároveň sa vždy perfektne vieme zladiť na dátum a čas lekcie. Žofia nám vždy pošle aj štúdijne materiály, rôzne cvičenia a iné doplňujúce materiály. Na lekciách sa dcéra okrem výučby od Žofie vždy dozvie veľa aj o Japonskej kultúre, zvykoch, životnom štýle… Za nás veľké ODPORÚČAME a hlavne ďakujeme za super lekcie a veľmi priateľský prístup.

Štefánia N.

Štefánia N.

1 odučená lekcia

Môj syn absolvuje už 3 mesiac lekcie japončiny s touto najuzasnejou lektorkou akú sme si mohli predstaviť. Vedenie lekcii, komunikácia, odbornosť a ľudskosť na najvyššej úrovni. Nemáme žiadne výhrady, len samé pozitíva. Syn krásne progreduje vpred a na každú lekciu sa nesmierne teší.

Matúš K.

Matúš K.

Neoverená referencia

Japončine sa venujem už dlhšie ako samouk, no až po týchto hodinách moja snaha získala efektívnejšiu a systematickejšiu podobu. S odstupom času (doučujem sa asi pol roka) to vnímam ako správne rozhodnutie, bez ktorého by som sa takmer určite výraznejšie neposúval. Odporúčam všetkým záujemcom o tento pekný jazyk a zaujímavú kultúru, osobitne samoukom ako ja. Hodiny so Žofiou sú pre mňa vzácnym kontaktom so živým jazykom, bez ktorého to skrátka nejde - za necelého pol roka som sa naučil viac ako predtým za násobne dlhšie obdobie a japončina ma ešte viac baví, takže o motiváciu je postarané. Ďakujem!

Fotky a certifikáty