Tibor G. Overená identita

Tibor G.

Odpovedá do 48 hodín, na 100% správ
100% 48 hod+
Overená identita
Prijíma študentov

Tibor G.

Prijíma študentov

Nemčina pre každého

  • Doučuje aj online
  • Od  15 €
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Nemecky som sa naučil od svojho strýka, ktorý bol rodený Nemec zo Štutgartu. Nemčinu som sa následne učil tak na základnej, ako aj strednej škole. Postupne som sa zdokonaľoval a teraz som vášnivým študentom a učiteľom nemeckého jazyka. Akademický rok 2022/2023 som strávil štúdiom pedagogiky a nemčiny vo Viedni. Doučovaniu sa venujem už štyri roky.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 55 min

Referencie (4)

+ Pridať referenciu
Filip B.

Filip B.

Neoverená referencia

Skvelý človek, priateľ a hlavne doučovateľ. Vždy pozitívne naladený, usmiatý a hlavne odhodlaný odovzdať človeku to najlepšie z preberaného učiva. Ako jeho niekoľkoročný “žiak” odporúčam jeho hodiny doučovania každému kto sa chce naučiť po nemecky a spojiť prijemné s užitočným :). Profesionálny prístup a hlavne so zapálením toho druhého niečo naučiť a dokázať veľakrát vysvetliť zdanlivo nepochopiteľné veci jednoduchou cestou. Odporúčam :).

Rene O.

Rene O.

Neoverená referencia

Tibi je skvelý človek a hlavne učiteľ. Hodiny sú zábavné a náučné. Nemčinu som začal brať vážnejšie pred 2 rokmi, nebol to môj najobľúbenejší jazyk :D Vedel som však, že chcem maturovať z tohto jazyka a zlepšiť sa, keďže po škole som plánoval odísť za prácou do Nemecka. Tibi mi úplne zmenil pohľad na tento jazyk a naučil ma neskutočne veľa, vďaka nemu som išiel z úrovne A1 na B2. Naozaj môžem vďačiť iba Tibimu, najmä za skvelý prístup, trpezlivosť, motiváciu a ochotu! 10/10

Peter S.

Peter S.

Neoverená referencia

Super učiteľ, odporúčam sa zahlásiť obzvlášť pred maturitou ako na prípravu. Za poslednych 6 mesiacov som sa hadam naučil viac po nemecky ako za predošlé roky. :)

Emilia K.

Emilia K.

Neoverená referencia

Velmi zodpovedny pristup, ocenujem predovsetkym jeho zanietenost pre svoju pracu. Velmi vysoka uroven! Mozem len odporucit, TOP ucitel!