Denisa K.

Denisa K.

Odpovedá do 13 hodín, na 75% správ
75% 13 hod
Prijíma študentov

Denisa K.

Prijíma študentov

Najlepšie doučko - kreatívna lektorka, ktorá vás zbaví strachu rozprávať po anglicky

  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Popis

Ak hľadáte kreatívnu lektorku, ktorá vás zbaví strachu rozprávať po anglicky, zlepší vašu výslovnosť i slovnú zásobu, tu ste na správnom mieste. Ponúkam doučovanie pre úplných začiatočníkov, žiakov základnej školy, strednej školy a dospelých po úroveň mierne pokročilých. Učím už viac ako 5 rokov osobne a aj online formou.

Na každú hodinu pripravím podklady k výučbe. Mojim cieľom je učiť vás cudzí jazyk efektívnou formou a hlavne vás pri učení motivovať. Dám vám priestor na konverzáciu, vždy si s vami zopakujem, čo sme už prebrali a na každej hodine vás naučím niečo nové.

Čo sa týka moje úrovne angličtiny, mám výbornú znalosť anglického jazyka a správnu výslovnosť. Som držiteľom 2 certifikátov British Council: Cambridge First Certificate in English a Cambridge Advanced English a v novembri 2023 som úspešne absolvovala kurz British Council pod názvom pre-Celta kurz pre učiteľov angličtiny.

Moje vedomosti sú dôležité, ale ani dlhý zoznam mojich dosiahnutých úspechov mi nezaručí, že som skvelá učiteľka. Preto ponúkam prvú "introductory lesson" v trvaní 15 min grátis. Na tejto úvodnej lekcii zistíme, či sme si sympatickí a či sa môžeme pustiť do učenia spolu.

Ďakujem za pozornosť a teším sa na nových študentov.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 55 min

Fotky a certifikáty