Adam G. Overená identita

Adam G.

Odpovedá do 13 hodín, na 100% správ
100% 13 hod
Overená identita
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Adam G.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Doučovanie anglického jazyka od lektora s C1 certifikátom a praxou v Brightone / Modernizované metódy pre efektívne učenie sa

Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: poobede, večer

Popis

Vlastním CAE (Cambridge English C1 Advanced) certifikát. Prax z výmenného pobytu v Anglicku v meste Brighton, denná komunikácia po anglicky v hudobnom priemysle, práca s medzinárodnými lektormi.


Som študent v maturitnom ročníku so zameraním na medicínske štúdium po strednej škole. Aktívne sa venujem športu, hudbe a samotnému študovaniu. Každá aktivita vyžaduje individuálne množstvo času a stíhať všetko môže pôsobiť nemožné. Aj napriek tomu stíham športovať 5x týždenne, zverejňovať hudbu na Spotify a finančne prosperovať v tejto oblasti, učiť sa každý deň a excelovať v škole. Naučím ťa byť ACADEMIC WEAPON.

Cítiš sa byť neúspešný v škole? Vieš, že si inteligentný, ale nedokážeš sa len učiť veci do školy?

Naučím ťa zrenovovať si svoje metódy učenia sa a spraviť z učenia zábavu, ktorá nepohltí tvoj voľný čas a ešte aj vylepší tvoje akademické výsledky.

---

Doučovanie môže prebiehať online formou alebo prezenčne v BB.


Učenie sa v zmysle seba rozvoja. Nie kvôli nekonečnému bifľovaniu sa poznámok. Kvôli správnej logike a time managementu. Strive to be better.

"Do your best, and be a little better than you are." - Gordon B. Hinckley

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Prejdeme si tvoje slabé stránky. Čo ti nejde, ako sa ohľadom toho cítiš, ako by sa to dalo vylepšiť. Nastavíme si plán doučovania a TY mi povieš, či ti to vyhovuje alebo nie. Prejdeme si tvoje silné stránky. Porovnáme prístup k slabým bodom, vymyslíme správny plán na udržiavanie silných stránok a dodatočné vylepšovanie až excelenciu, budeme z nich čerpať pri slabých bodoch.

Zadarmo / 30 min
Štandardná lekcia

12 € / 60 min

Fotky a certifikáty