Anastasiia S.

Anastasiia S.

Odpovedá do 3 hodín, na 100% správ
100% 3 hod
Prijíma študentov

Anastasiia S.

Prijíma študentov

Doučovanie matematiky a ruštiny online.

  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
  • Od  12 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Dobrý deň,

Som študentka vysokej školy a ponúkam online doučovania z ukrajinčiny matematiky a ruštiny. S vášňou pre tieto predmety a záujmom pomáhať ostatným som presvedčená, že spolu môžeme dosiahnuť skvelé výsledky.

Moje doučovacie metódy sú prispôsobené potrebám každého žiaka, a to s dôrazom na praktické príklady a zábavný prístup k učeniu. Ako študentka si uvedomujem výzvy, ktoré môžu štúdium prinášať, a som pripravená pomôcť študentom prekonať akékoľvek prekážky.

Vždy sa snažím vytvoriť pozitívne a podporujúce učebné prostredie, v ktorom sa študenti môžu slobodne vyjadrovať a cítiť sa pohodlne pri učení nových vecí. Verím, že učenie by malo byť nielen efektívne, ale aj príjemné.

Ak hľadáte energického a oddaného doučovateľa, ktorý vám pomôže zlepšiť sa v angličtine, ukrajinčine, matematike a ruštine, som tu pre Vás!

S úctou,
Anastasiia Smakula

Typy lekcií

Štandardná lekcia

12 € / 60 min

Referencie (1)

+ Pridať referenciu
Ivanna F.

Ivanna F.

Neoverená referencia

Highly recommended!!!!! I used Anastasia’s services for my child math tutoring. She is so great and motivated about what she is doing. She is so passionate and determined! It was a pleasure to work with Anastasia and my daughter is so happy to achieve her higher grades in a short period of time.