Zuzana G.

Zuzana Gerhátová
Účet overený:
matematika, ruština, občianska náuka, geometria, deskriptívna geometria, ruský jazyk
Košice, Žilina, 04012
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
40% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Som študentkou na Žilinskej univerzite.Aktívne sa zaujímam o ruský jazyk, z ktorého mám aj maturitu. Taktiež sa venujem aj matematike a zaoberám sa aj zaujimavosťami zo spoločenských vied.Referencie

Zuzka doučuje môjho syna Jakuba ruský jazyk, čo zameškal na základnej škole, to mu chýbalo na strednej, teraz to dobieha so Zuzkou na doučovaní a zlepšil si známku i jeden stupeň, za čo jej veľmi ďakujem. Jakubova mama.

Adriana Č. - 10.12.2017

Zuzka mi pomohla pochopiť učivu :)) Za to jej veľmi ďakujem. Určite sa na ňu v budúcnosti ešte obrátim, ak by som mala nejaké ťažkosti s matematikou :)

Deleted-efc960 D. - 26.11.2017

Zuzana doučovala matematiku moju dcéru, ktorá sa pripravovala na prijímacie skúšky na strednú školu. S doučovaním sme boli veľmi spokojní - prístup, dochvíľnosť, vedomosti, vysvetlenie učiva, rýchla odozva. Určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti!

Julia B. - 22.5.2017

Zuzka mi pomohla dobre sa pripravit na prijimacky z matematiky na bilingvalne gymnazium. Som prijata a preto jej chcem aj touto cestou este raz podakovat. Mozem Vam ju led doporucit.

Karolina M. - 3.5.2017

Drahá Zuzka, ďakujem za doučovanie. Veľmi sa mi páčil tvoj prístup a snaha o dosiahnutie priaznivých metód k dosiahnutiu optimálnych výsledkov rozvoja môjho potenciálu a shanu vo vytrvaní so mnou.

Vlado Z. - 8.3.2016

Boli sme veľmi spokojný. Doučovanie bolo fantastické. Z 10 hviezdičiek dávame osem. :)

Lukáš A. - 3.3.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu