MatFyz D.

MatFyz Doučovanie
Účet overený:
matematika, fyzika
Nitra
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

-skupinová príprava na medicínu
-skupinová príprava na maturitu
-skupinová príprava na monitor
-skupinová príprava na gymnázium a SŠ

Som učiteľka s dlhoročnou skúsenosťou s doučovaním.Doučujem matematiku a fyziku (ZŠ, SŠ, VŠ), pripravujem na prijímačky, monitor, maturitu, zápočty, skúšky a seminárky na VŠ. Individuálne alebo skupinovo.Referencie

Konečne som pochopil matematiku!

Eduard B. - 28. 1. 2019

Takýchto učiteľov potrebuje naše školstvo ako soľ. Pokiaľ potrebujete úspešne urobiť prijímačky alebo doučiť učivo, bez zaváhania doporučujem pani Lascnú. Môjho syna perfektne pripravila na prijímačky na gymnázium, takisto jednoznačne odporúčam priebežné doučovanie či už z matematiky alebo fyziky. Moji dvaja synovia nemajú problém zvládať aj náročné učivo vďaka pani učiteľke. Obrovské ďakujem a mimoriadna spokojnosť!

Mária M. - 3. 11. 2018

Pani Lacsná pomohla mojej dcére ôsmačke dobrať chýbajúce učivá ZŠ a úspešne ju pripravila na prijímačky na bratislavské bilingválne gymnázium. Je precízna, dôsledná, empatická osobnosť ... pre nás je stelesnením ideálneho človeka - bol to zázrak, že sme na ňu natrafili. Dcéra pod jej vedením napredovala nielen z matematiky, ale aj po ľudskej stránke. Sme jej neskutočne vďačné za všetky spoločne strávené hodiny doučovania :-)

Monika B. - 19. 4. 2018

Pani učiteľka doučovala syna na reparát z MAT-siedmy ročník.Reparát dopadol na výbornú :D Doučovanie hodnotím kladne,terminy vždy dodržané,milý prístup a efektívne doučenie.V priebehu jedného mesiaca zvládli celé učivo siedmeho ročníka-syn všetko pochopil a bol spokojný.V doučovaní budeme v daľšom školskom roku priebežne pokračovať.Dakujeme za pomoc :D

Jana H. - 31. 8. 2017

Obrovské ďakujem, pani učiteľka. Perfektne ste pripravili dcéru na skúšky, ktoré vďaka vám zvládla.

Eva M. - 24. 8. 2017

Super doučovanie, veľmi milá a príjemná pani, po doručovaní som vždy pochopil danú látku. Pripravovali sme sa na skúšku z matematiky. Odporúčam všetkým

Martin L. - 27. 6. 2017

Pani učiteľka je milá, dieťaťu sa individuálne osobne venuje, pripraví ho z daného učiva v plnom rozsahu, termín je vždy dodržaný. Bez problémov. Odporúčam.

Martina Š. - 26. 6. 2017

Vedieť matematiku je jedna vec, ale perfektne ju podať a podeliť sa s ňou s ostatnými je druhá vec. A presne takýto zrozumiteľný výklad učiva a precízny prístup, ktorý študenta veľmi motivuje má pani doučovateľka. Veľmi trpezlivá a vždy ochotne pomôže. Matematika bola odmalička mojou slabou stránkou, ale vďaka skvelej doučovateľke s profesionálnym prístupom som zvládla skúšku na VŠ bezproblémovo a som pripravená zdolať i tú druhú, ktorá ma čaká. A už teraz viem, že sa vôbec nemusím báť :) Moja spokojnosť je maximálna a určite ju odporúčam každému! :)

Veronika Š. - 18. 4. 2017

Syn je veľmi spokojný,hneď pochopil ucivo z Fyziky,dokonca ked som poňho prišla bol prekvapený ako rýchlo mu ubehla hodinka.Výborná pani.Ďakujeme

Lubica A. - 13. 2. 2017

Pani je veľmi príjemná, učivo vysvetľuje tak, že dieťa ho ľahko pochopí. Komunikácia bez problémov. Odporúčam.

Martina Š. - 29. 12. 2016

Kvalitné doučovanie, kde som vždy všetko pochopila. S dobrým človekom a profesorom sa vždy všetko lahko chápe. Ďakujem!

Adriana P. - 15. 11. 2016

Milý a ústretový prístup ,všetko zrozumiteľne vysvetlí ,komunikácia taktiež veľmi rýchla a na úrovni :) Odporúčam !

Adam T. - 5. 11. 2016

Rýchla odozva, profesionálny prístup, vynikajúce výsledky! Nie je nad čím rozmýšľať: odporúčam.

Juraj C. - 18. 9. 2016

Maximálna spokojnosť :) príjemné vystupovanie, skvelý prístup, ochotná mi vždy pomôcť a všetko vysvetliť :) skúšky som v pohode spravila :) určite odporúčam! :)

Zuzana T. - 17. 9. 2016

Maximálna spokojnosť :)

13. 9. 2016

Veľmi zlatá a ochotná doučovateľka :-) určite odporúčam každému, a aj takým antitalentom na matiku ako ja :-) nemá problém vysvetliť aj viackrát a vždy s úsmevom a super prístupom :-) P.S.: ďakujem krásne, v živote by som sa bez Vás na predtermín nedostala :-)

Miriam G. - 7. 11. 2015

Veľmi som spokojná s doučovaním. Úžasný prístup, milá a veľmi ochotná :) Vždy mi všetko vysvetlila a hlavne vždy som pochopila dané učivo :) a to len vďaka p. profesorke :). Len odporúčam :)

Diana K. - 7. 9. 2015

Veľká spokojnosť. Príjemný a profesionálny prístup, dokonalé vysvetľovanie aj pre ťažké prípady ako som ja :) Vrelo odporúčam :)

Nikoleta Č. - 7. 9. 2015

Bola som veľmi milo prekvapená ako sa dá všetko zvládnuť rýchlo a jednoducho :D Vrelo odporúčam :D skúška bola spravená na prvý raz... ĎAKUJEM ZA VŠETKO

Kristína K. - 7. 9. 2015

Výborné doučovanie ktoré môžem len odporučiť. Potrebovala som rýchlo doučiť matematiku približne 3 dni pred skúškou a matematika mi nikdy veľmi nešla toto doučovanie mi však veľmi pomohlo dobre vysvetlené učivo veľmi milý prístup som veľmi spokojná a skúšku som spravila bez problémov :-))

Dominika L. - 7. 9. 2015

Veľká spokojnosť, profesionálny prístup! Odporúčam!

Patrícia T. - 7. 9. 2015

Deň pred skúškou, nevedel som nič, no stačilo mi u nej 40 min a skúška hotová, vrelo odporúčam! Parádny prístup aj všetko okolo toho.

Deži - 7. 9. 2015

Bola som veľmi spokojná s doučovaním pani profesorky, je veľmi milá a a príjemná. Bez nej by som ročníkový test z fyziky na 1 nedala :)) Odporúčam každému!!

Alexandra S. - 29. 8. 2015

Najlepšia douučovateľka matematiky :) odporúčam každému :)

Radmila Z. - 31. 7. 2015

Odporúčam ! Mal som s matematikou obrovské problémy a stačilo pár krát ísť na doučovanie a skúšky z Mat I. a II. som zvládol s prehľadom.

Denis G. - 21. 7. 2015

Všetko super, rýchlo som to pochopil. Príjemný prístup. Každému len odporúčam :)

Tomáš F. - 13. 7. 2015

S doučovanim som bola maximálne spokojná,aj s mojou nepozornostou a hoci som lajdáčka som nakoniec pochopila co bolo treba ❤️

Buranská A. - 12. 7. 2015

Doučovania boli super, keď som niečo nechápala, vysvetlila mi to viackrát kým som nepochopila :) som veľmi spokojná :)

Kristína - 12. 7. 2015

Veľmi som bola spokojná. Pripravila ma poriadne na zápočet z matiky :) Ďakujem veľmi pekne a len odporučit by som ju mohla každému.

Daniela S. - 8. 7. 2015

Všetko vysvetlené absolútne zrozumiteľne, všetko pochopené. Doučovateľka perfektná, úžasná, profesionálna, promptná, viac ako ochotná, jednoducho top doučovateľka, klobúk dole, poklona!!!

Čuková - 8. 2. 2015

Môžem len odporučiť :-) Matika sa mi zrazu zdala lahká!

Michaela Č. - 20. 1. 2015

Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Stačili dve hodiny doučovania u Gabiky a skúška vo vačku :) Naozaj odporúčam!

Samuel - 18. 1. 2015

Veľmi dobre doučovanie :) Odporúčam každému kto má problém s matematikou :)

Alica H. - 5. 1. 2015

Som veľmi spokojná a milo prekvapená ako rýchlo som sa zlepšila a pochopila tomu, s čím som mala problémy. Určite odporúčam práve JU! :)

Ivana V. - 4. 1. 2015

S doučovaním som bola veľmi spokojná, pretože vďaka skvelému prístupu, ochote pomôcť a super vysvetlením sa mi podarilo skúšku z matematiky spraviť ešte v predtermíne :) Určite odporúčam!

Lucia - 4. 1. 2015

Gabika je skvela doucovatelka,ktora vie vysvetlit latku rychlo,efektivne a zrozumitelne. Urcite ju vrelo odporucam vsetkym,ktori maju v matematike nejake medzery,alebo nechapu zlozitemu vysvetlovaniu pedagogov :-)

Janka - 4. 1. 2015

Môžem len odporučiť ! Gabika je veľmi trpezlivá ústretová , vždy sa snaží svoj čas skorigovať s tým vaším a aj metódu učenia. Jej doučovania ma zachránili na zápočtovej písomke ktorú som napísala nad svoje očakávania !

Petra Š. - 4. 1. 2015

Gabiku môžem všetkým len odporučiť pokiaľ máte nedostatky v matematike. Vďaka jej milému, ústretovému a hlavne profesionálnemu prístupu som sa zlepšila v svojich nedostatkoch. Vrelo odporúčam všetkým. Z mojej strany 100 % spokojnosť :)

Katarína H. - 4. 1. 2015

Gabika je proste super doučovateľka. Ochota a prístup je u Gabiky vždy samozrejmosť čo sa moc cení. Odporúčam určite ostatným :))

Roman - 3. 1. 2015

Matematika mi odjakživa nešla hocičo som sa vedela naučiť na spamäť ale matematiku nikdy. Doučovanie u pani Lacsnej mi veľmi pomohlo, naučila som.sa toho vela, pochopila som rôznym matematickým ukonom a to len vďaka nej. Vrelo odporúčam všetkým ktorí potrebujú doučovanie.

Andrea - 3. 1. 2015

Odporúčam... ochota, profesionalita a dobrá komunikácia. Vďaka :)

Matej K. - 3. 1. 2015

Veľmi dobrá doučovateľka, milá a príjemná. Veľmi dobre vysvetľuje matematiku aj fyziku, ktorú preberáme na gymnáziu. Veľmi mi pomáha toto doučovanie.

Vanda V. - 23. 11. 2014

Môžem povedať, že od strednej školy je matematika moja slabá stránka. Nikdy som v škole nevedela z vysvetľovania profesorov pochopiť danú látku, ale môžem potvrdiť ,že doučovanie u Gabiky mi veľmi pomáha. Super prístup , výborné vysvetľuje . Odporúčam všetkým :-)

Petra G. - 11. 11. 2014

Môžem povedať, že od strednej školy je matematika moja slabá stránka. Nikdy som v škole nevedela z vysvetľovania profesorov pochopiť danú látku, ale môžem potvrdiť ,že doučovanie u Gabiky mi veľmi pomáha. Super prístup , výborné vysvetľuje . Odporúčam všetkým :-)

Petra G. - 11. 11. 2014

Prístup pani Lacsnej je veľmi príjemný. Vysvetľovanie je jasné a presné. S učivom som potom nemala žiaden problém. Vrelo odporúčam!

Daniela D. - 27. 10. 2014

Chválim veľmi!!! Doteraz som mala hrozne veľa doučovateľov, ale nikdy som nechápala ničomu na žiadnom doučovaní, takže som veľmi rada že som konečne našla takú super doučovateľku. :) Veľmi zlatá a ochotná a naozaj super vysvetlenie každého učiva. :) Žiadne negatívne slovo nemôžem povedať. :) Odporúčam určite všetkým! :)

Natália R. - 26. 10. 2014

Skvelá učiteľka :) vysvetlí, pomôže, milá, ochotná, prispôsobivá. Vie všetko! Odporúčam všetkým :)

Iveta - 26. 10. 2014

Počas doučovania som všetko pochopila oveľa lepšie ako počas matematiky v škole. Pani učiteľka všetko dokonale vysvetlí,ak nerozumiete,v kľude bez problémov zopakuje.Je veľmi príjemná,milá a hlavne sa s ňou dá super dohodnúť.Každému, kto rozmýšľa nad doučkom ju naozaj odporúčam :)

Martina K. - 26. 10. 2014

S p. Lacsnou som bol veľmi spokojný. Bez nej by som určite nespravil prijímačky :)

Jakub - 22. 9. 2014

Bola som veľmi spokojná s doucovanim u Gabiky, super prístup, všetko veľmi dobre vysvetli a potom s ťažkou skúškou nebol problém. Odporúčam ju každému kto ma problém s matematikou

Martina - 23. 8. 2014

S doučovaním som bola vždy maximálne spokojná. Super prístup, vždy ochotná a učivo bolo vysvetlené zrozumiteľne ,,lopatisticky" ,čo mnoho pedagógov nedokáže. Skúšky zvládam lavou zadnou . Čiže doučovania vrelo odporúčam ! :)

Paulína J. - 23. 8. 2014

Super prístup, veľmi dobré vysvetľovanie, vďaka Gabike skúšky z matematiky spravené vždy na prvý pokus :)

Romana - 23. 8. 2014

Bola som veľmi spokojná s douČovanim. Super prístup,ochotná, milá, mala som vysvetlené všetko čo som potrebovala a vždy sa dalo nejako dohodnúť keď som potrebovala. Vrelo odporúčam všetkým :-)

Lívia - 22. 8. 2014

Ja som bola Velmi spokojna :)Prijímačky a maturitu som zvládla úplne bezproblémov, jej prístup bol vždy velmi milí a príjemný. Každému ju môžem len odporučiť :)

Eva D. - 22. 8. 2014

Lepšie doučovanie si ani neviem predstaviť :) pani prof. je veľmi milá a príjemná . Zakaždým ma všeto perfektne doučí :) . Všetkým ju vrelo odporúčam :)

Stela W. - 22. 8. 2014

Ja som bola veľmi spokojná, pripravovala ma na dve skúšky z matematiky, ktoré som mala problém spraviť po odporučení spolužiakmi som vyskúšala a skúšky boli v suchu :) Môžem len odporučiť!

Kristína K. - 22. 8. 2014

Ja som bola veľmi spokojná s doučovaním! :) skvelý prístup, veľmi milá, ochotná, všetko mi vysvetlila :) Odporúčam každému, kiežby bolo viacej takých pedagógov! ;)

Veronika - 5. 8. 2014

Super!!!!!

Boris - 4. 8. 2014


Kontaktný formulárNapísať referenciu