MatFyz D.

MatFyz Doučovanie
Účet overený:
matematika, fyzika
Nitra
7€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
15h priemerná rýchlosť odpovede

-skupinová príprava na medicínu
-skupinová príprava na maturitu
-skupinová príprava na monitor
-skupinová príprava na gymnázium a SŠ

Som učiteľka s dlhoročnou skúsenosťou s doučovaním.Doučujem matematiku a fyziku (ZŠ, SŠ, VŠ), pripravujem na prijímačky, monitor, maturitu, zápočty, skúšky a seminárky na VŠ. Individuálne alebo skupinovo.Referencie

Pani Lacsná pomohla mojej dcére ôsmačke dobrať chýbajúce učivá ZŠ a úspešne ju pripravila na prijímačky na bratislavské bilingválne gymnázium. Je precízna, dôsledná, empatická osobnosť ... pre nás je stelesnením ideálneho človeka - bol to zázrak, že sme na ňu natrafili. Dcéra pod jej vedením napredovala nielen z matematiky, ale aj po ľudskej stránke. Sme jej neskutočne vďačné za všetky spoločne strávené hodiny doučovania :-)

Monika B. - 19.4.2018

Pani učiteľka doučovala syna na reparát z MAT-siedmy ročník.Reparát dopadol na výbornú :D Doučovanie hodnotím kladne,terminy vždy dodržané,milý prístup a efektívne doučenie.V priebehu jedného mesiaca zvládli celé učivo siedmeho ročníka-syn všetko pochopil a bol spokojný.V doučovaní budeme v daľšom školskom roku priebežne pokračovať.Dakujeme za pomoc :D

Jana H. - 31.8.2017

Obrovské ďakujem, pani učiteľka. Perfektne ste pripravili dcéru na skúšky, ktoré vďaka vám zvládla.

Eva M. - 24.8.2017

Super doučovanie, veľmi milá a príjemná pani, po doručovaní som vždy pochopil danú látku. Pripravovali sme sa na skúšku z matematiky. Odporúčam všetkým

Martin L. - 27.6.2017

Pani učiteľka je milá, dieťaťu sa individuálne osobne venuje, pripraví ho z daného učiva v plnom rozsahu, termín je vždy dodržaný. Bez problémov. Odporúčam.

Martina Š. - 26.6.2017

Vedieť matematiku je jedna vec, ale perfektne ju podať a podeliť sa s ňou s ostatnými je druhá vec. A presne takýto zrozumiteľný výklad učiva a precízny prístup, ktorý študenta veľmi motivuje má pani doučovateľka. Veľmi trpezlivá a vždy ochotne pomôže. Matematika bola odmalička mojou slabou stránkou, ale vďaka skvelej doučovateľke s profesionálnym prístupom som zvládla skúšku na VŠ bezproblémovo a som pripravená zdolať i tú druhú, ktorá ma čaká. A už teraz viem, že sa vôbec nemusím báť :) Moja spokojnosť je maximálna a určite ju odporúčam každému! :)

Veronika Š. - 18.4.2017

Syn je veľmi spokojný,hneď pochopil ucivo z Fyziky,dokonca ked som poňho prišla bol prekvapený ako rýchlo mu ubehla hodinka.Výborná pani.Ďakujeme

Lubica A. - 13.2.2017

Pani je veľmi príjemná, učivo vysvetľuje tak, že dieťa ho ľahko pochopí. Komunikácia bez problémov. Odporúčam.

Martina Š. - 29.12.2016

Kvalitné doučovanie, kde som vždy všetko pochopila. S dobrým človekom a profesorom sa vždy všetko lahko chápe. Ďakujem!

Adriana P. - 15.11.2016

Milý a ústretový prístup ,všetko zrozumiteľne vysvetlí ,komunikácia taktiež veľmi rýchla a na úrovni :) Odporúčam !

Adam T. - 5.11.2016

Rýchla odozva, profesionálny prístup, vynikajúce výsledky! Nie je nad čím rozmýšľať: odporúčam.

Juraj C. - 18.9.2016

Maximálna spokojnosť :) príjemné vystupovanie, skvelý prístup, ochotná mi vždy pomôcť a všetko vysvetliť :) skúšky som v pohode spravila :) určite odporúčam! :)

Zuzana T. - 17.9.2016

Maximálna spokojnosť :)

Zmazaný používateľ - 13.9.2016

Veľmi zlatá a ochotná doučovateľka :-) určite odporúčam každému, a aj takým antitalentom na matiku ako ja :-) nemá problém vysvetliť aj viackrát a vždy s úsmevom a super prístupom :-) P.S.: ďakujem krásne, v živote by som sa bez Vás na predtermín nedostala :-)

Miriam G. - 7.11.2015

Veľmi som spokojná s doučovaním. Úžasný prístup, milá a veľmi ochotná :) Vždy mi všetko vysvetlila a hlavne vždy som pochopila dané učivo :) a to len vďaka p. profesorke :). Len odporúčam :)

Diana K. - 7.9.2015

Veľká spokojnosť. Príjemný a profesionálny prístup, dokonalé vysvetľovanie aj pre ťažké prípady ako som ja :) Vrelo odporúčam :)

Nikoleta Č. - 7.9.2015

Bola som veľmi milo prekvapená ako sa dá všetko zvládnuť rýchlo a jednoducho :D Vrelo odporúčam :D skúška bola spravená na prvý raz... ĎAKUJEM ZA VŠETKO

Kristína K. - 7.9.2015

Výborné doučovanie ktoré môžem len odporučiť. Potrebovala som rýchlo doučiť matematiku približne 3 dni pred skúškou a matematika mi nikdy veľmi nešla toto doučovanie mi však veľmi pomohlo dobre vysvetlené učivo veľmi milý prístup som veľmi spokojná a skúšku som spravila bez problémov :-))

Dominika L. - 7.9.2015

Veľká spokojnosť, profesionálny prístup! Odporúčam!

Patrícia T. - 7.9.2015

Deň pred skúškou, nevedel som nič, no stačilo mi u nej 40 min a skúška hotová, vrelo odporúčam! Parádny prístup aj všetko okolo toho.

Deži - 7.9.2015

Bola som veľmi spokojná s doučovaním pani profesorky, je veľmi milá a a príjemná. Bez nej by som ročníkový test z fyziky na 1 nedala :)) Odporúčam každému!!

Alexandra S. - 29.8.2015

Najlepšia douučovateľka matematiky :) odporúčam každému :)

Radmila Z. - 31.7.2015

Odporúčam ! Mal som s matematikou obrovské problémy a stačilo pár krát ísť na doučovanie a skúšky z Mat I. a II. som zvládol s prehľadom.

Denis G. - 21.7.2015

Všetko super, rýchlo som to pochopil. Príjemný prístup. Každému len odporúčam :)

Tomáš F. - 13.7.2015

S doučovanim som bola maximálne spokojná,aj s mojou nepozornostou a hoci som lajdáčka som nakoniec pochopila co bolo treba ❤️

Buranská A. - 12.7.2015

Doučovania boli super, keď som niečo nechápala, vysvetlila mi to viackrát kým som nepochopila :) som veľmi spokojná :)

Kristína - 12.7.2015

Veľmi som bola spokojná. Pripravila ma poriadne na zápočet z matiky :) Ďakujem veľmi pekne a len odporučit by som ju mohla každému.

Daniela S. - 8.7.2015

Všetko vysvetlené absolútne zrozumiteľne, všetko pochopené. Doučovateľka perfektná, úžasná, profesionálna, promptná, viac ako ochotná, jednoducho top doučovateľka, klobúk dole, poklona!!!

Čuková - 8.2.2015

Môžem len odporučiť :-) Matika sa mi zrazu zdala lahká!

Michaela Č. - 20.1.2015

Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Stačili dve hodiny doučovania u Gabiky a skúška vo vačku :) Naozaj odporúčam!

Samuel - 18.1.2015

Veľmi dobre doučovanie :) Odporúčam každému kto má problém s matematikou :)

Alica H. - 5.1.2015

Som veľmi spokojná a milo prekvapená ako rýchlo som sa zlepšila a pochopila tomu, s čím som mala problémy. Určite odporúčam práve JU! :)

Ivana V. - 4.1.2015

S doučovaním som bola veľmi spokojná, pretože vďaka skvelému prístupu, ochote pomôcť a super vysvetlením sa mi podarilo skúšku z matematiky spraviť ešte v predtermíne :) Určite odporúčam!

Lucia - 4.1.2015

Gabika je skvela doucovatelka,ktora vie vysvetlit latku rychlo,efektivne a zrozumitelne. Urcite ju vrelo odporucam vsetkym,ktori maju v matematike nejake medzery,alebo nechapu zlozitemu vysvetlovaniu pedagogov :-)

Janka - 4.1.2015

Môžem len odporučiť ! Gabika je veľmi trpezlivá ústretová , vždy sa snaží svoj čas skorigovať s tým vaším a aj metódu učenia. Jej doučovania ma zachránili na zápočtovej písomke ktorú som napísala nad svoje očakávania !

Petra Š. - 4.1.2015

Gabiku môžem všetkým len odporučiť pokiaľ máte nedostatky v matematike. Vďaka jej milému, ústretovému a hlavne profesionálnemu prístupu som sa zlepšila v svojich nedostatkoch. Vrelo odporúčam všetkým. Z mojej strany 100 % spokojnosť :)

Katarína H. - 4.1.2015

Gabika je proste super doučovateľka. Ochota a prístup je u Gabiky vždy samozrejmosť čo sa moc cení. Odporúčam určite ostatným :))

Roman - 3.1.2015

Matematika mi odjakživa nešla hocičo som sa vedela naučiť na spamäť ale matematiku nikdy. Doučovanie u pani Lacsnej mi veľmi pomohlo, naučila som.sa toho vela, pochopila som rôznym matematickým ukonom a to len vďaka nej. Vrelo odporúčam všetkým ktorí potrebujú doučovanie.

Andrea - 3.1.2015

Odporúčam... ochota, profesionalita a dobrá komunikácia. Vďaka :)

Matej K. - 3.1.2015

Veľmi dobrá doučovateľka, milá a príjemná. Veľmi dobre vysvetľuje matematiku aj fyziku, ktorú preberáme na gymnáziu. Veľmi mi pomáha toto doučovanie.

Vanda V. - 23.11.2014

Môžem povedať, že od strednej školy je matematika moja slabá stránka. Nikdy som v škole nevedela z vysvetľovania profesorov pochopiť danú látku, ale môžem potvrdiť ,že doučovanie u Gabiky mi veľmi pomáha. Super prístup , výborné vysvetľuje . Odporúčam všetkým :-)

Petra G. - 11.11.2014

Môžem povedať, že od strednej školy je matematika moja slabá stránka. Nikdy som v škole nevedela z vysvetľovania profesorov pochopiť danú látku, ale môžem potvrdiť ,že doučovanie u Gabiky mi veľmi pomáha. Super prístup , výborné vysvetľuje . Odporúčam všetkým :-)

Petra G. - 11.11.2014

Prístup pani Lacsnej je veľmi príjemný. Vysvetľovanie je jasné a presné. S učivom som potom nemala žiaden problém. Vrelo odporúčam!

Daniela D. - 27.10.2014

Chválim veľmi!!! Doteraz som mala hrozne veľa doučovateľov, ale nikdy som nechápala ničomu na žiadnom doučovaní, takže som veľmi rada že som konečne našla takú super doučovateľku. :) Veľmi zlatá a ochotná a naozaj super vysvetlenie každého učiva. :) Žiadne negatívne slovo nemôžem povedať. :) Odporúčam určite všetkým! :)

Natália R. - 26.10.2014

Skvelá učiteľka :) vysvetlí, pomôže, milá, ochotná, prispôsobivá. Vie všetko! Odporúčam všetkým :)

Iveta - 26.10.2014

Počas doučovania som všetko pochopila oveľa lepšie ako počas matematiky v škole. Pani učiteľka všetko dokonale vysvetlí,ak nerozumiete,v kľude bez problémov zopakuje.Je veľmi príjemná,milá a hlavne sa s ňou dá super dohodnúť.Každému, kto rozmýšľa nad doučkom ju naozaj odporúčam :)

Martina K. - 26.10.2014

S p. Lacsnou som bol veľmi spokojný. Bez nej by som určite nespravil prijímačky :)

Jakub - 22.9.2014

Bola som veľmi spokojná s doucovanim u Gabiky, super prístup, všetko veľmi dobre vysvetli a potom s ťažkou skúškou nebol problém. Odporúčam ju každému kto ma problém s matematikou

Martina - 23.8.2014

S doučovaním som bola vždy maximálne spokojná. Super prístup, vždy ochotná a učivo bolo vysvetlené zrozumiteľne ,,lopatisticky" ,čo mnoho pedagógov nedokáže. Skúšky zvládam lavou zadnou . Čiže doučovania vrelo odporúčam ! :)

Paulína J. - 23.8.2014

Super prístup, veľmi dobré vysvetľovanie, vďaka Gabike skúšky z matematiky spravené vždy na prvý pokus :)

Romana - 23.8.2014

Bola som veľmi spokojná s douČovanim. Super prístup,ochotná, milá, mala som vysvetlené všetko čo som potrebovala a vždy sa dalo nejako dohodnúť keď som potrebovala. Vrelo odporúčam všetkým :-)

Lívia - 22.8.2014

Ja som bola Velmi spokojna :)Prijímačky a maturitu som zvládla úplne bezproblémov, jej prístup bol vždy velmi milí a príjemný. Každému ju môžem len odporučiť :)

Eva D. - 22.8.2014

Lepšie doučovanie si ani neviem predstaviť :) pani prof. je veľmi milá a príjemná . Zakaždým ma všeto perfektne doučí :) . Všetkým ju vrelo odporúčam :)

Stela W. - 22.8.2014

Ja som bola veľmi spokojná, pripravovala ma na dve skúšky z matematiky, ktoré som mala problém spraviť po odporučení spolužiakmi som vyskúšala a skúšky boli v suchu :) Môžem len odporučiť!

Kristína K. - 22.8.2014

Ja som bola veľmi spokojná s doučovaním! :) skvelý prístup, veľmi milá, ochotná, všetko mi vysvetlila :) Odporúčam každému, kiežby bolo viacej takých pedagógov! ;)

Veronika - 5.8.2014

Super!!!!!

Boris - 4.8.2014


Kontaktný formulár


Napísať referenciu