Natalia S.

Natalia Supolova
Účet overený:
španielsky jazyk, brazílska portugalčina
Bratislava, 85104
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
7h priemerná rýchlosť odpovede

Hola, buenos días :)
Doučujem španielčinu všetkých úrovní individuálne, aj v menších skupinkách. Vyštudovala som bilingválne gymnázium F.G.Lorcu v Bratislave a Pedagogickú fakultu UK, kombinácia španielsky jazyk a dejepis. Mám dlhoročné skúsenosti s deťmi aj dospelými a moja práca ma veľmi baví :) Hodiny prebiehajú podľa želania študenta, kombinácia konverzácie s gramatikou. Miesto a čas dohodou, učím v priebehu celého dňa, v mojich priestoroch aj v priestoroch študenta.

Takisto sa venujem aj výučbe brazílskej portugalčiny, zameriavam sa na konverzáciu.Referencie

Natália je nielen výborná učiteľka ale hlavne veľmi dobrý, empatický človek. Jej hodiny sú zaujímavé, čas plynie veľmi rychlo.Vysvetluje jasne na príkladoch, jej výklad je rýchle zapamätateľný a vždy odhalí moje nedostatky, takže ma posúva vpred. Podnietila vo mne taký záujem učiť sa aj doma, proste španielčina s Natalii ma baví.Mozem ju len a len doporučiť.

Daniela O. - 18. 10. 2018

Rozhodla som sa studovat dalsi jazyk, spanielcinu, kedze plati kolko ovladas jazykov, tolko krat si clovekom:-). Som rada,ze mi pri studiu spanielciny "asistuje" Natalia. Natalia je mila osobka, velmi bystra a dosledna, ale aj narocna, co je dobre, kedze sa preto snazim byt pripravena na kazdu hodinu. Paci sa mi, ze dlho konverzujeme a mozem povedat, ze po cca 2 mesiacoch, uz dost toho rozumiem. Na hodiny spanielciny sa vzdy tesim,kedze ta hodinka je pre mna vzdy velmi prijemna a hlavne uzitocna :-)

Silvia C. - 22. 11. 2017

Hola todos :-) "nápad" začať sa venovať španielskemu jazyku sa v mojej hlave zrodil po návšteve viacerých španielských destinácii. A tak som spoznala cez Doučma Natáliu, ktorej skutočne patria všetky prívlastky spomenuté v ostatných hodnoteniach. Je to človek s veľkým srdcom, pozitívne naladená, usmievavá, na naše hodiny vždy pripravená (na rozdiel odo mňa :-), ústretová, proste je s ňou vynikajúca komunikácia po každej stránke. Mám už po 50-tke a nie je to so mnou vždy jednoduché a nadanie na jazyky ma akosi "obišlo", ale Natália vie byť nekonečne trpezlivá a chápavá. Je to učiteľka jazyka v pravom slova zmysle a odporúčam ju mladým aj "starým", proste všetkým, ktorí majú chuť a odvahu začať študovať španielčinu. Ingrid 24.8.2017

Ingrid P. - 24. 8. 2017

S neterou sme sa rozhodli, že sa chceme učiť španielsky, nakoľko sa nám tento jazyk veľmi páči. Keď sme natrafili na Natáliin profil, hneď nás zaujal, rovnako ako aj referencie, ktoré sa nemýlili. Učí nás španielčinu už vyše mesiaca a sme nadmieru spokojné. Má s nami božskú trpezlivosť, na hodinách je vždy pripravená, pýta sa nás či nemáme nejaké špeciálne požiadavky, alebo či nechceme prebrať niečo konkrétne čiže dbá aj na náš názor, vieme sa bez problémov dohodnúť na čase stretnutia, aj cez víkendy alebo cez sviatok, navyše je veľmi milá a pozorná a dokonca nás zvykne prekvapiť koláčikom, ktorý nás čaká na začiatku hodiny. S Natáliou si jednoducho rozumieme aj po ľudskej aj po profesnej stránke a sme veľmi rady, že nás učí práve ona a dúfame, že aj naďalej bude :)

Veronika Š. - 21. 8. 2017

Natáliu poznám už 3 roky a som veľmi šťastná, že sme na seba zhodou náhod natrafili. Je to úžasný človek plný pozitívnej energie, ktorú prenáša do všetkého čo robí, a z toho vyplýva, že aj do učenia španielčiny. Naše hodiny ma veľmi bavia, pomáhajú mi zlepšovať sa hlavne v konverzácii, keďže ju nemám kde inde trénovať. Odporučila by som ju každému, kto nemá problém rozoberať témy od výmyslu sveta a kto potrebuje jemný nátlak pri učení. (To Naty vie občas veľmi dobre :)) Osobne ju hodnotím 5/5 hviezdičkami a kebyže sa dá, dám aj omnoho viac :) Xoxo

Ivana B. - 2. 10. 2016

Milujem španielsky jazyk a obdivujem každého, kto ako cudzinec týmto jazykom hovorí. Prečo som sa rozhodla sa ho učiť ? Práve preto, lebo sa mi páči a - pretože som ho nevedela. A keď som mala také šťastie, že som sa dostala ako k doučovateľke, učiteľke, k niekomu ako Natália, mala som vyhraté. Je viac ako 100-percentne pripravená na hodinu, Systém hodiny, ktorá nikdy nie je nudná, má rôzne formy upútania ešte väčšieho záujmu o jazyk, obsahuje všetko, čo treba, a ktorá sa riadi potrebami a požiadavkami žiaka, mi veľmi vyhovuje. A som nadmieru spokojná

Mária K. - 1. 10. 2016

Natalia je velmi mila osoba. Oslovila som ju lebo som rychlo potrebovala sa naucit aspon zaklady spanielciny. Bola som uplny zaciatocnik, ktory nevedel povedat ani slovko. Hodiny ma velmi bavili. Natalia bola vzdy pripravena, preberala so mnou to co som potrebovala. Nebolo to len o gramatike ale skusali sme sa aj vela rozpravat. Po dvoch mesiacoch mozem povedat, ze som pripravena sa aspon dorozumiet po spanielsky. Takisto sme mavali hodiny na mieste, kde som potrebovala a na case sme sa taktiez vedeli vzdy flexibilne dohodnut. Spanielcina s Nataliou sa mi tak zapacila, ze ked sa zo Spanielska vratim, planujem v hodinach pokracovat a stale sa zlepsovat. Vsetkym ju vrelo odporucam!

Tatiana C. - 8. 9. 2016

Absolútna spokojnosť. Zo strany Natálie som ocenil najmä ústretovosť, ochotu, pofesionalitu:) Vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú záujem sa venovať španielskemu jazyku.

Patrik S. - 19. 5. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu