Výučba gitary zameraná na vaše obľúbené pesničky.Oliver C.

Oliver Czirák
Účet overený:
gitara, hra na gitare, klasická gitara, akustická gitara, elektrická gitara
Bratislava, 82108
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Hre na gitaru sa venujem vyše 20 rokov. Vďaka viacročným skúsenostiam pri vyučovaní som postupne zdokonalil svoju techniku výučby. To je veľmi podstatné pri individuálnom zostavení kurzov pre žiakov. Namiesto teórie učím hlavne prax, lebo keď sa naučíte hrať obľúbené pesničky, tak učenie ide doslova samo. Overil som si to študentami od 5 až po 80 rokov. Mať talent je síce výhodná vec, ale to neznamená, že by ste sa nevedeli rýchlo naučiť hrať na nejakom hudobnom nástroji.

Doučovať môžem kedykoľvek a kdekoľvek, takže nie je pre mňa problém dochádzať za študentom. Väčšina mojich študentov však dochádza priamo ku mne, lebo mám k tomu vytvorené vhodnejšie podmienky: samostatná miestnosť, výpomocná obrazovka pre študenta s pesničkou, program na vysvetlenie a tvorbu hudby, tlačiareň na vytlačenie akejkoľvek pesničky...Referencie

Naco slova, treba skusit. Ked mi na zakaldnej skole ucitelka vytrhla z ruk este aj triangel, vedel som ze s hudobnymi nastrojmi asi neladim. Ale po prvej hodine v studenom januari, sice s paliacimi bruskami prstov, ale so stastnym usmevom som bol schopny vybrnkavat si nieco, co pripominalo oblubene skladby. Oliverov system vyucby dokazal aj zo mna spravit "hraca". Dakujem mu za nove prilezitosti a naozaj vrelo odporucam kazdemu, kto este vaha ci to dokaze!

Tomáš K. - 28.6.2018

MEGA SUPER :-) DAKUJEM!!!

Natalia B. - 20.6.2018

Pred tím než som začal chodiť k Oliverovi som gitaru v ruke nedržal a už po 3 mesiacoch si doma hrám plno pesničiek ako frajer. Na hodinách používa aj program Guitar Pro ktorí mi doma pri trénovaní dosť pomáha, chodím k nemu fakt rád na hodinách je zábava a vždy mi veci vysvetlí tak aby som im porozumel a nemusím si ani robiť poznámky na doma lebo mi vždy všetko čo preberieme na hodine pošle na môj vytvorený profil čo je úplne super, naozaj som rád že som natrafil práve na Olivera a ďakujem mu za jeho pevné nervy pri mojom lajdáckom a nepravidelnom dochádzaní na hodiny. :-)

Jaromír S. - 6.4.2018

Som veľmi vďačný, že od prvej hodiny sme sa učili výhradne čínske pesničky, lebo nepoznám skoro žiadne slovenské a anglické pesničky. Nemyslel som si, že to bude možné, lebo pán učiteľ nevie vôbec po čínsky. Zistil som, že v hudbe jazyk nemusí byť podstatný, lebo stačí, keď sa spieva len samotná melódia. Kamaráti mi tvrdili, že roky sa budem musieť učiť, ale napriek tomu po troch mesiacoch som už vedel hrať veľmi ťažké pesničky, vedel som improvizovať a vymýšľať sóla. Je neuveriteľné, že tak rýchlo sa dá naučiť hrať na gitare! Patrí Vám OBROVSKÉ ĎAKUJEM! Peng Chen

Peng C. - 11.3.2018

"Väčšina ľudí si myslí, že k tomu, aby dosiahli svôj cieľ, musia najskôr trpieť, ..." VÁŽENÍ OMYL! Gitarové kurzy s Oliver Czirák je dôkazom toho, že sa to dá aj inak - s úsmevom. Oliverov prístup, spôsob či postup učenia je super. Vždy po hodine výučby Vám pošle zhrnutie nových vecí + to čo si treba precvičiť. Na každú hodinu sa 100% pripraví. Sám som tomu neveril, že ja vôbec niečo dokážem zahrať. Oliver Czirák ĎAKUJEM.

Pavol V. - 10.2.2018

Za tri mesiace hrania som dokázal urobiť pokrok ktorý som za predchádzajúce 2 roky neurobil. Toto mi dalo aj motiváciou aby som s hrou na gitare pokračoval. Super hodiny na ktorých je sranda ale aj toho vždy veľa nového preberieme. Určite odporúčam.

Filip S. - 13.1.2018

Hodiny s Oliverom mi velmi vyhovuju. Ma velku trpezlivost, vie veci dobre vysvetlit a co ocenujem najviac je, ze pre svoju vyucbu pouziva guitarPro, cize vsetky vyucovane piesne dava aj do kvalitne spracovanej elektronickej podoby, co je super pre samostudium medzi hodinami

Jozef C. - 23.12.2017

Po tom ako som sa snažila sama naučiť hrať na gitare, som sa rozhodla pre doučovanie u Olivera. Chodím k nemu dva mesiace, a naučila som sa podstatne viac ako po celý čas, čo som sa snažila sama, čo bolo cca rok. Som rada, že pi hľadaní učiteľa som narazila práve na neho. Nehovoriac o tom, že hodiny sú zaujímavé, učím sa populárne pesničky ktoré sa mi páčia. Určite jeho hodiny odporúčam. :)

Ľubica O. - 28.11.2017

Veľmi sa mi páči postup a priebeh hodiny pána Cziráka. S bežnými ZUŠ je to neporovnateľné, pretože vás skôr odradia teóriou a nudnými zaužívanými metódami. Naopak, spôsob výučby tohto pána učiteľa je zaujímavý, a naozaj sa na gitare naučíte hrať. Som nadmieru spokojná. :)

Christina B. - 19.9.2017

mal som veľké šťastie, keď som pri hľadaní doučovateľa hry na gitaru natrafil na pána Cziráka. Splnil moje najväčšie nádeje a očakávania, ale dáva mi aj niečo naviac a to je radosť z brnkania a z každého drobného pokroku. Skrátka je to ten pravý doučovateľ a nevymenil by som ho za žiadneho iného z tých čo som doteraz poznal.

Viliam P. - 28.5.2017

Roky som chodila na ZUŠ, ale to sa vôbec nedá porovnať s tým ako Oliver vyučuje. Namiesto klasickej hudby z 18 storočia hráme hudbu, ktorú rada počúvam a ktorá ma baví. Hodiny sú mnohonásobne efektívnejšie, lebo preberáme to, čo mám na hudbe najradšej - hru na gitare a nie teóriu :) Vďaka tomuto prístupu som sa za mesiac dokázala toľko naučiť, ako štandardne po roku štúdia na ZUŠ! Takže ušetríte kopu peňazí a tiež nervov. Odporúčam jeho hodiny, lebo nielenže sú naozaj zábavné, ale dokáže toho naozaj veľa naučiť! Vidieť, že gitarku má rád a že mu na vašej spokojnosti záleží a ako extra bonus - budete sa s ním skvele baviť, je to fajn chalan so srdcom na správnom mieste :)

Patricia M. - 6.2.2017

Vynikajuci ucitel, velka sranda, dokaze velmi dobre naucit, ma trpezlivost. Hodiny s nim ma vzdy bavia a vzdy sa tesim na kazdu hodinu. Nadherne hra na gitaru a bolo mi potesenim sa s nim spoznat

Lenka O. - 2.2.2017

Vynikajuci ucitel. Odporucam.Krasne vie vysvetlit a hlavne ta hodiny s nim bavia :-)

Andrea Z. - 9.11.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu