Oliver C.

Oliver Czirák
Účet overený:
 gitara, hra na gitare, klasická gitara, akustická gitara, elektrická gitara
  Bratislava
 851 04 (Bratislava)
  15€ - 20€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Hre na gitaru sa venujem vyše 20 rokov. Vďaka viacročným skúsenostiam pri vyučovaní som postupne zdokonalil svoju techniku výučby. To je veľmi podstatné pri individuálnom zostavení kurzov pre žiakov. Namiesto teórie učím hlavne prax, lebo keď sa naučíte hrať obľúbené pesničky, tak učenie ide doslova samo. Overil som si to študentami od 5 až po 80 rokov. Mať talent je síce výhodná vec, ale to neznamená, že by ste sa nevedeli rýchlo naučiť hrať na nejakom hudobnom nástroji.

Doučovať môžem kedykoľvek a kdekoľvek, takže nie je pre mňa problém dochádzať za študentom. Väčšina mojich študentov však dochádza priamo ku mne, lebo mám k tomu vytvorené vhodnejšie podmienky: samostatná miestnosť, výpomocná obrazovka pre študenta s pesničkou, program na vysvetlenie a tvorbu hudby, tlačiareň na vytlačenie akejkoľvek pesničky...Referencie

Po tom ako som sa snažila sama naučiť hrať na gitare, som sa rozhodla pre doučovanie u Olivera. Chodím k nemu dva mesiace, a naučila som sa podstatne viac ako po celý čas, čo som sa snažila sama, čo bolo cca rok. Som rada, že pi hľadaní učiteľa som narazila práve na neho. Nehovoriac o tom, že hodiny sú zaujímavé, učím sa populárne pesničky ktoré sa mi páčia. Určite jeho hodiny odporúčam. :)

Ľubica O. - 28.11.2017

Veľmi sa mi páči postup a priebeh hodiny pána Cziráka. S bežnými ZUŠ je to neporovnateľné, pretože vás skôr odradia teóriou a nudnými zaužívanými metódami. Naopak, spôsob výučby tohto pána učiteľa je zaujímavý, a naozaj sa na gitare naučíte hrať. Som nadmieru spokojná. :)

Christina B. - 19.9.2017

mal som veľké šťastie, keď som pri hľadaní doučovateľa hry na gitaru natrafil na pána Cziráka. Splnil moje najväčšie nádeje a očakávania, ale dáva mi aj niečo naviac a to je radosť z brnkania a z každého drobného pokroku. Skrátka je to ten pravý doučovateľ a nevymenil by som ho za žiadneho iného z tých čo som doteraz poznal.

Viliam P. - 28.5.2017

Roky som chodila na ZUŠ, ale to sa vôbec nedá porovnať s tým ako Oliver vyučuje. Namiesto klasickej hudby z 18 storočia hráme hudbu, ktorú rada počúvam a ktorá ma baví. Hodiny sú mnohonásobne efektívnejšie, lebo preberáme to, čo mám na hudbe najradšej - hru na gitare a nie teóriu :) Vďaka tomuto prístupu som sa za mesiac dokázala toľko naučiť, ako štandardne po roku štúdia na ZUŠ! Takže ušetríte kopu peňazí a tiež nervov. Odporúčam jeho hodiny, lebo nielenže sú naozaj zábavné, ale dokáže toho naozaj veľa naučiť! Vidieť, že gitarku má rád a že mu na vašej spokojnosti záleží a ako extra bonus - budete sa s ním skvele baviť, je to fajn chalan so srdcom na správnom mieste :)

Patricia M. - 6.2.2017

Vynikajuci ucitel, velka sranda, dokaze velmi dobre naucit, ma trpezlivost. Hodiny s nim ma vzdy bavia a vzdy sa tesim na kazdu hodinu. Nadherne hra na gitaru a bolo mi potesenim sa s nim spoznat

Lenka O. - 2.2.2017

Vynikajuci ucitel. Odporucam.Krasne vie vysvetlit a hlavne ta hodiny s nim bavia :-)

Andrea Z. - 9.11.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu