Parli 🇮🇹? Hablas español?Silvia J.

Silvia J
Účet overený:
taliansky jazyk, španielsky jazyk
Bratislava, Bratislava - Staré mesto
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
13h priemerná rýchlosť odpovede

Taliancina a španielčina trochu inak! Ak sa chcete naučiť rýchlo tieto krásne románske jazyky, vyskúšajte to interaktívnou metódou. Veľa veľa konverzácie už od prvej hodiny, bohatá slovná zásoba a interaktívne hodiny pri ktorých sa nebudete nudiť a zívať nad knihou. Individuálne hodiny šité na mieru, skupinky max. do 5 žiakov, konverzácie, firemné kurzy.
Vyštudovala som prekladateľstvo a tlmočníctvo na Univerzite v Ríme, kde som aj žila 15 rokov. Južanské jazyky a tiež južanska mentalita zanechali na mne pozitívne následky 😊. Robím to, čo milujem a dostala som medajlu za trpezlivosť, takže žiaden strach!Referencie

Chcem sa touto cestou poďakovať Silvii za jej trpezlivosť, ochotu a snahu pomôct mi s prípravou na štátnu jazykovú skúšku z talianskeho jazyka. Bola som milo prekvapená jej zanietenosťou a prístupom a je vidieť, že jej skutočne záleží na tom, čo svojich žiakov naučí. Silvia je naozaj skvela učiteľka, veľmi obetavá a trpezlivá a robí všetko preto, aby svojich žiakov skutočne naučila jazyk, ale pritom jej spôsob výučby je naozaj veľmi príjemný a zábavný a na hodiny s ňou sa vždy teším, keďže je to pre mňa istá tiež forma "psychoterapie" a navyše mentálne prospešná vo všetkých smeroch. Silviu preto odporúčam každému, kto sa chce skutočne naučiť cudzí jazyk a zároveň je náročný na kvalitu a schopnosti učiteľa, kt. v jej prípade vysoko prevyšujú mnoho priemerných učiteľov jazyka.

Timea I. - 25. 2. 2020

Oceňujem individuálny a priateľský prístup. Výučbu taliančiny nastavila presne na naše potreby a obohatila o cenné rady zo života v Ríme. Hodiny sú intenzívne a zábavné zároveň.

Zora W. - 16. 11. 2017

Vrelo odporúčam. Je učiteľkou španielčiny celým svojím srdcom, flexibilná,, profesionálny , efektívny a priateľský prístup, Kedykoľvek sme potrebovali pomôcť, vždy bola k dispozícií, Je veľmi zodpovedná, profesionálna znalosť španielskej gramatiky, hodiny so Silviou mi pomáhali zlepšiť sa v gramatike , a v písomnom prejave . Ďakujem za všetko , Silvia. Silvia es una profesora excelente!!!

Lubos R. - 14. 11. 2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu