Výučba jazykov moderným spôsobom.Ivana K.

Ivana Kvasňovská
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk, španielsky jazyk, francúzsky jazyk, taliansky jazyk, ruský jazyk, slovenský jazyk, český jazyk, maďarský jazyk, čínsky jazyk, atď.
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer,
50% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Speak-Global je prvou ONLINE jazykovou školou na Slovensku, ktorá na trhu úspešne funguje 8 rokov. ONLINE znamená, že výučba prebieha pomocou softvéru Skype Business, príp. iného, ktorý mu je podobný. Dokážeme sa prispôsibiť aj Vášmu výberu.
Učíme jednotlivcov, ale aj nadnárodné firmy.
Radi poskytneme referencie. Ponúkame výhodné ceny.

Budú Vás učiť vysoko kvalifikovaní učitelia vrátane tých, pre ktorých je jazyk, ktorý sa učíte rodným jazykom, čiže native speakers.
Čakajú Vás lekcie naživo z pohodlia domova alebo z kancelárie, kaviarne či záhrady :-) záleží na tom, aké miesto si sami vyberiete a v akom čase sa rozhodnete lekciu absolvovať.

Ponúkame profesionálnu a praktickú výučbu. Neobvyklý a moderný spôsob je kľúčom k zlepšovaniu Vašich jazykových schopností bez toho, aby ste museli výrazne ukrojiť z Vášho času. Našu školu môžete mať stále so sebou.
POZOR! SKÚŠOBNÁ 30 MIN. LEKCIA ZADARMO.

Z fotiek ponúkame zábery z nášej pravidelnej letnej akcie ENGLISH SPEAKING TABLE. Naša doposiaľ jediná akcia, ktorá sa nekoná online.Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu