Letné intenzívne kurzy angličtiny a japončiny z pohodlia domova. Využite čas dovoleniek produktívne!Miroslava A.

Miroslava Argajová
Účet overený:
japončina, anglický jazyk
Liptovský Mikuláš, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
23h priemerná rýchlosť odpovede

Hey guys! 皆さん、こんにちは!
Som absolventka anglistiky a japanistiky Masarykovej univerzity a momentálne študujem na Viedenskej univerzite. S doučovaním angličtiny som začala na výmennom pobyte v Japonsku, kde som viedla rôzne súkromné skupiny, či už dôchodcov, malé deti a tínedžerov, so zameraním na konverzácie aj gramatiku. Okrem toho som pôsobila v jazykových školách. Moje hodiny sú zamerané predovšetkým na komunikáciu, žiadne "drvenie sa" poučiek ;)
A pre nadšencov anime a samozrejme aj vyznávačov japonskej kultúry ponúkam možnosť naučiť sa aj tento jazyk- základnú gramatiku, znaky a samozrejme konverzácie. ;)
Získala som medzinárodne uznávaný certifikát výučby anglického jazyka (TEFL), z japonskeho jazyka mám certifikát level N2.
Doučovanie môže prebiehať priamo u Vás doma, poprípade aj u mňa alebo cez Skype. Je možné aj doučovanie vo dvojici/ trojici. V prípade predplatenia väčšieho počtu hodín je možná zľava. Pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať! Teším sa na Vás!Referencie

Hodiny s Mirkou sú úžasné a prispôsobené môjmu tempu učenia :) Všetky podklady má vždy pohotovo pripravené a pokiaľ mám nejaké otázky, všetko ochotne a trpezlivo so mnou rozoberie a vysvetlí. Okrem jazyka sa dokonca dozviem aj niečo z histórie a kultúry Japonska a pokiaľ sa rozhodnete pre testy JLPT, Mirka vás na ne ochotne pripraví :)

Zuzka R. - 1. 7. 2019

Mirke som sa zahlásila na hodiny japončiny a je to to najlepšie, čo som mohla spraviť. Je to úžasná učiteľka. Vysvetlí, nechá ma rozmýšľať, potrápiť sa, napovie, zadá domáce úlohy :D - jednoducho všetko, čo mi pomáha neustále sa zlepšovať v jazyku. Jej komunikatívna a veselá povaha spolu s jej historkami o Japonsku sú na hodinách na nezaplatenie. Okrem toho má neuveriteľný prehľad o všetkých japonských udalostiach a súťažiach, do ktorých ma vie veľmi dobre nakopnúť😊(aj vďaka nej som vyhrala súťaž v japonskom prednese 😉). Vrelo odporúčam všetkým!! 😊

Eva Š. - 12. 5. 2019

S Mirkou je radosť učiť sa japončinu, na každú hodinu má pripravené materiály a na hodinách sa snaží čo najviac komunikovať a vysvetliť preberanú tému čo najefektívnejšie. Odporúčam každému, kto váha či začať s japončinou, Mirka vás presvedčí že učenie japončiny môže byť aj zábavné :) odporúčam!

Daniel K. - 28. 2. 2019

S Mirkou som uplne spokojny, vysvetlila co som potreboval a pripravila ma na skusku. Uci velmi efektivne a odporucujem kazdemu.

Filip K. - 14. 7. 2017

Odkedy som začal chodiť k Mirke na doučovanie anglického jazyka tak som sa neporovnateľne posunul dopredu. Dokým som nechodil k Mirke na doučovanie som nechápal angličtine a nevedel som si " k nej nájsť cestu". Po pár hodinách s Mirkou som začal chápať, že angličtina nie je až tak zlá a dá sa aj pochopiť. Výborná príprava na hodiny, trpezlivosť a čo sa mne osobne páčilo, veľa vecí vedela vysvetliť z praktického hľadiska - tak, že som vždy vedel že - "aha, toto sa mi môže v živote zísť".

Michael H. - 2. 6. 2017

Mirka je veľmi dobrá doučovatelka a môžem ju odporúčiť každému kto potrebuje pomôcť s angličtinou. Mňa pripravolala na maturitu a bola som s ňou veľmi spokojná :) Hodiny su venované hlavne konverzácií ale keď potrebujete vysvetlí aj gramatiku veľmi dobre.

Nikoleta B. - 1. 12. 2016

Mirka :) je v prvom rade slniečko, ktoré rozveselí aj mŕtvolu...no čo je dôležitejšie dokáže predať svoje vedomosti ďalej... vždy je na hodinu pripravená s vlastnými materiálmi a je ochotná dojsť aj k Vám domov! čo je veľké plus! Naviac je komunikatívna čo je veľmi dôležité pre učitela a dokáže vytvoriť príjemnú, uvolnenú atmosféru v ktorej sa naozaj dobre pracuje! Čo viac dodať flexibilná, komunikatívna, ochotná všetko vysvetliť aj 1000x! PS: chýbajú mi jej doučovania ..no vďaka nej som teraz na stáži v Londýne :) ĎAKUJEM!

Denisa M. - 7. 4. 2016

Mirka je vyborna ucitelka, na hodiny chodi poctivo prirpavena a hodina je vzdy vyplnena na maximum. Materialy su vzdy dostupne. Dokonca aj komunikacia mimo vyucovacych hodin je samozrejmost, rada poradi a pomoze. Flexibilita co sa tyka time & date je samozrejmost. spokojnost an 100%.

Robert G. - 29. 1. 2016

Mirka je vinikajuca ucitelka. Paci sa mi jej pristup k hodinam ale aj praca so ziakom. Je vtipna, zabavna, inteligentna a hlavne vie vela naucit. mal som ju rok a uz po prvych par mesiacoch som videl velke pokroky ako v gramatike tak aj v rozpravani. Jej hodiny su zabavne a vzdy som si z nich odniesol vela :). Odporucam ju kazdemu. Som s nou spokojny.

Jakub B. - 20. 6. 2015

Hodiny s Mirkou sú super. Začala som k nej chodiť z dôvodu, že som si chcela zlepšiť svoju komunikáciu v angličtine a klasické hodiny v jazykových školách kde sa stále robia doplňovacie a gramatické cvičenia mi v zlepšení mojej angličtiny vôbec nepomáhali. Preto ma veľmi potešilo keď mi boli doporučené hodiny s Mirkou na ktorých je kladený hlavný dôraz na komunikáciu. Veľmi mi tieto hodiny pomohli a odbúrali moju bariéru v hovorení po anglicky.

Miska C. - 6. 3. 2015

Mirku odporucam vsetkym, ktori sa potrebuju zlepsit v anglictine, pretoze mne velmi pomohla. Hodiny su zabavne, vzdy pripravi zaujimavu temu, gramatiku pridava postupne, takze v tom nemam zmatok a co je uplne najviac, vdaka Mirke sa zlepsili moje komunikacne schopnosti :)

Petra P. - 2. 3. 2015

Mirku ako doucovatelku velmi odporucam. Je to velmi zaujimava, flexibilna, vtipna,rozhladena a komunikativna osobka. Dokaze hodiny usit namieru presne podla Vasich zelani. Casovo a miestom sa bez problemov prisposobi. Po 3 mesiacoch sa moja komunikacna bariera kompletne odstranila, za co som jej velmi vdacna. Pre mna je najdolezitejsie co najviac rozpravat v anglictine,s Mirkinym sirokym zaberom obsiahneme nespocetne vela tem, spolu s rozsirenim slovnej zasoby, gramatiky a zlepsenim prizvuku. Hodiny s Mirkou su zabavne, obsazne a vrelo kazdemu doporucujem. Mirka, dakujem:)

Andrea A. - 22. 11. 2014

S hodinamy angličtiny s Mirkou som spokojný. Pre mňa je dôležité aby mal môj lektor trpezlivosť pri mojich stále sa opakujúcich chybách, kreatívnosť pretože musí často improvizovať na hodine ak sa náhodou nepripravím na dohodnutú tému. Takisto musí mať výrečnosť, čo sa učiteľovy hodí ak má žiaka, ktorý toho moc nenahovorí. Všetky tieto vlastnosti našťastie Mirka má a preto u mňa je to päť z piatich.

Jan S. - 13. 11. 2014

Od kedy som začala chodiť k Mirke na angličtinu, moja úroveň sa výrazne zlepšila. Pred tým som sa bála komunikovať, no teraz mi to už nerobí problém. Je veľmi zlatunká, priateľská, takže naše hodiny skôr pripomínajú babinec :) preberáme samé zaujímavé témy. Takže sa s ňou nikdy nenudím. Vrelo vám ju odporúčam ;)

Magdaléna N. - 4. 7. 2014

Mirka je najsuper ! Som študentka STU a jazyková príprava na prax je tu menej než minimálna, ale každý od nás jazyk vyžaduje ako samozrejmosť. Dlho som váhala akou formou začať, to je to najažšie: začať! Nakoľko jazykovky mi nevyhovovali časovo - popri škole a práci sa to nedá stihnúť, potrebovala som osobný prístup a človeka, ktorý sa mi dokáže prispôsobiť a Mirka splnila všetky tajne kritéria:) . Je to super dievča, hodiny sú stále milé, zábavné, nikdy na mňa nebola nepríjemná, keď sme nevedeli, naopak stále všetko ochotne a názorne vysvetlí. Hodiny sú vedené hlavne ku konverzáciám, poprípade dovysvetľuje gramatické javy z cvičení. SOM NADMIERU SPOKOJNA! :)

Katarína Ž. - 3. 5. 2014

Všetkým odporúčam doučovanie s Mirkou. Veľmi sa mi páči jej prístup k hodinám, stále má niečo pripravené a najviac sa mi páči to, že sa celý čas snaží aby sme konverzovali :-). Má super prízvuk, takže konverzácie s ňou sú na vynikajúcej úrovni. S Mirkou sa dá stále dohodnúť najbližie stretnutie, je veľmi ústretová. Takže všetkým ju vrelo odporúčam :-)

Martin Z. - 3. 5. 2014

Mirka je veľmi dobrá učiteľka. Dokáže ma zaujať aj pobaviť. Odkedy ma doučuje, tak sa moje výsledky z angličtiny zlepšili. Predtým som mala z angličtiny znalosti, aj výsledky na spodnej hranice 4. Dnes mám výsledky na 1. Som druháčka na Gymnáziu v BA a všetci dobre vieme, že na strednej sú hodnotenia z angličtiny veľmi prísne. Takže Mirku odporúčam :) Som s ňou 100% spokojná :)

Petra P. - 10. 12. 2013

Mirka je veľmi dobrá učiteľka. Dokáže ma zaujať aj pobaviť. Odkedy ma doučuje, tak sa moje výsledky z angličtiny zlepšili. Predtým som mala z angličtiny znalosti, aj výsledky na spodnej hranice 4. Dnes mám výsledky na 1. Som druháčka na Gymnáziu v BA a všetci dobre vieme, že na strednej sú hodnotenia z angličtiny veľmi prísne. Takže Mirku odporúčam :) Som s ňou 100% spokojná :)

Petra P. - 10. 12. 2013


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu