Klaudia K.

Klaudia Košecová
Účet overený:
anglický jazyk, francúzsky jazyk - začiatočník, slovak for foreigners
Bratislava, Skype, 85101
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 11€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, kedze uz nemam aktivovany balicek, so ziadostami o doucovanie mi prosim piste na adresu klaudia.kosecova - zavinac- gmail.com. Dakujem! :)

MOMENTALNE SOM V USA TAKZE POSKYTUJEM IBA SKYPE HODINY! :)
Skype hodiny sú momentálne veľmi populárne, šetria čas, môžte byť v pohodlí svojho domu,v pyžame, v čomkoľvek :) V praktizovaní konverzácie to nie je vôbec prekážka a súbory sa dnes už dajú zdielať napr. cez Google docs. Ak sa takýchto hodín nebojíš, neváhaj mi napísať. :)

Teraz ale trosku o mne :) Volám sa Klaudia a momentálne študujem na EUBA v inžinierskom programe General Management, ktorý je vyučovaný celý v angličtine. Program zahŕňa množstvo odborných predmetov od Stratégie predaja cez Medzinárodný obchod po Finančnú analýzu, takže Vám budem vedieť pomôct aj s business angličtinou.
Angličtinu sa učím od malička, absolvovala som bilingválne gymnázium a v bakalárskom stupni som študovala Interkultúrnu komunikáciu a cudzie jazyky zamerané na angličtinu a francúzštinu. (FJ sa učím cca 8 rokov) Študovala som vo Francúzsku a mám za sebou aj pobyt v USA.
Môj priateľ je Američan, takže som v každodennom kontakte s angličtinou.
Doučovaniu sa venujem už nejakú dobu, doučujem deti, teenagerov, vysokoškolákov aj dospelých.
Najčastejšie pomáham s konverzáciou na rôzne témy, ale nemám problém ani s vysvetlením gramatiky, prípravou na maturitu, alebo s čímkoľvek, s čím treba alebo máte problém :) Mám veľmi dobrý vzťah s deťmi, takže pokiaľ chcete dať na angličtinu aj ich, rada ich niečo naučím. :)

+ BONUS!!! Po 10 hodinách so mnou, ponúkam, v prípade vášho záujmu, hodinu s NATIVE speakrom za tú istú cenu! :))

Hello, my name is Klaudia and I could teach you Slovak language. I studied Linguistics in my Bachelors program, that included some special classes of Slovak. My boyfriend is American and I am teaching him Slovak as well, so I already have some experience and I would be willing to help you! Do not hesitate to contact me :)Referencie

Dlho som si hladala DOBRU doucovatelku kedze potrebujem doucovat z biznis zamerania a zaroven aj vseobecne komunikaciu a rozsirovat slovnu zasobu. Natrafila som na Klaudiu, ktora vie uzasne anglicky z kazdej oblasti, na každú hodinu ma pripravene cvicenia, temy ktore budeme preberať, hlavne je velmi trpezliva a milá. To sa dnes ceni :-).

Kristína B. - 5.9.2017

Klaudia je výborná doučovateľka, je milá a vždy vysvetlí čomu nerozumiem. Je vidno že ju angličtina veľmi baví a má s ňou veľké skúsenosti. Na hodiny s ňou sa vždy teším, konečne nie je angličtina len učenie ale aj zábava. Dúfam že jedného dňa budem tak dobrá v angličtine ako je ona. :) Rozhodne odporúčam

Orbánová M. - 10.11.2016

Klaudia je veľmi šikovné usmievavé dievča s bohatými skúsenosťami s angličtinou. Je na nej vidieť že ju baví to čo robí, vždy mi pomôže v tom čo potrebujem "vylepšiť". Rozhodne odporúčam :)

Patrícia H. - 7.11.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu