Speak English With Confidence :)Mária O.

Mária Opálková
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - certifikáty, anglický jazyk - business, angličtina - začiatočník, slovenský jazyk
Košice, Bratislava, 974 01
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Ak sa už konečne potrebujete naučiť v angličtine aj niečo povedať, nie len jej rozumieť, tak potom ste natrafili na správne miesto.

Som profesionálna lektorka anglického a slovenského jazyka s dlhoročnými skúsenosťami a praxou, takže viem, čo človek potrebuje, aby sa do toho dostal.

Niečo o mne:

Na Univerzite Mateja Bela som absolvovala štúdium prekladateľstva a tlmočníctva v kombinácii anglický a slovenský jazyk, ktoré som ukončila titulom Mgr.
Pred samotným štúdiom som však dva roky strávila v Londýne, kde som pracovala a zároveň študovala na Waltham College v nádeji, že sa moje jazykové zručnosti zlepšia. Prvé týždne boli ťažké, pretože som angličtinu neovládala a ledva som sa vedela predstaviť, no pomocou rôznych techník, ktoré som každý deň aplikovala, som po roku a dvoch mesiacoch bola schopná získať medzinárodný a celosvetovo uznávaný certifikát IELTS na úrovni B2 (v súčasnosti je moja angličtina na úrovni C2 - pozri certifikát). Nemala som problém sa dohovoriť a rozprávať plynulo na veľmi dobrej úrovni. Keď som prišla domov začala som tento jazyk študovať v rámci prekladateľstva a postupne s druhými zdieľať moje vedomosti o tom, ako sa ten jazyk vlastne dá reálne naučiť, pričom to nemusí trvať 10 rokov.

Ako taká hodina so mnou vlastne prebieha?:

Na mojich hodinách vediem študentov k tomu, aby čo najviac rozprávali. Je jedno, či ste začiatočník, alebo pokročilý, komunikovať budete už od začiatku. Gramatiku a slovnú zásobu taktiež vyučujem komunikačnou formou, pretože verím, že človek si to musí zautomatizovať. Nestačí len vedieť nejaké gramatické pravidlo, ale treba ho vedieť bez rozmýšľania použiť, a práve na tom budeme spolu pracovať - na vašej schopnosti vyjadriť všetko, čo chcete, a to bez zdĺhavého premýšľania a sekania sa :)

Študentov pripravujem aj na rôzne certifikáty, štátne skúšky, monitor, prijímačky na strednú/ vysokú školu atd.

Ak máte záujem o hodiny so mnou, budem sa našej spolupráci, ktorá bude prebiehať v priateľskej a uvoľnenej atmosfére, veľmi tešiť,

Ak máte na mňa ešte akékoľvek otázky ohľadom metódy vyučovania, priebehu hodín, alebo čohokoľvek iného, neváhajte ma kontaktovať :)

Referencie

Oceňujem veľmi dobrý prístup lektorky, vytvára veľmi príjemnú atmosféru počas hodiny. Každá hodina je originálna, metodika výučby mi veľmi vyhovuje, určite odporúčam. Už od prvej hodiny plynulou konverzáciou si rozšírite slovnú zásobu. Motivácia a povzbudenie sa prelína s odbornosťou a profesionalitou.

Miroslava S. - 19. 2. 2020

Všetky hodiny angličtiny, ktoré som absolvovala s Máriou sú pre mňa veľmi inšpiratívne a motivujúce. Vďaka jej prístupu som sa veľmi posunula vo výučbe angličtiny. Osobitne vyzdvíhujem jej profesionálny a ľudský prístup a ochotu prispôsobiť hodiny mojim potrebám. Vďaka nej som si angličtinu maximálne zamilovala. Skrátka Mária je top lektor.

Mell C. - 19. 1. 2020

Hodiny cez Skype mi veľmi pomohli sa pripraviť na jazykovú skušku IELTS, ktorá mi dopadla lepšie ako som očakával. Vďaka tomu ma prijali na vysokú školu do zahraničia. Prístup a príprava na každú hodinu boli na vysokej úrovni.

Roman Z. - 18. 1. 2020

Hodiny angličtiny hodnotím viac než pozitívne. Profesionálny prístup, presnosť, zodpovednosť, pripravednosť, ľudskosť a vysoká odbornosť. Na hodinách komunikujeme len v angličtine. Badám na sebe vyditelné pokroky.

Kamil I. - 18. 1. 2020

Mária je vynikajúca lektorka angličtiny. Výsledky sa dostavili už po prvých lekciách. Vždy som mala strach z rozprávania, a myslela som, že ho nikdy neprekonám, no po pár lekciách s Máriou som konečne bola schopná vyjadriť sa, a to bez použitia slovenčiny. Máriu určite odporúčam. Je mojou veľkou motiváciou a núti ma napredovať.

Patricia F. - 17. 1. 2020

Majka je úžasná lektorka, ktorá ma dokázala zbaviť strachu z rozprávania. Už dlho som hľadala niekoho, kto by mi pomohol rozviť komunikačné zručnosti a musím povedať, že som našla presne to, čo som hľadala. Jej schopnosť pracovať s ľudmi a viesť ich k tomu, aby rozprávali, je neuveriteľná. Niekedy dokonca zabúdam, že mám hodinu angličtiny a prichytím sa pri tom, že len rozprávam a rozprávam, ako by to bolo v slovenčine. Moja slovná zásoba sa taktiež neuveriteľne zlepšila, a to až natoľko, že už viac nelapám po slovách, ked chcem vyjadriť niečo ťažké :) Majku ako lektorku určite odporúčam :)

Alžbeta P. - 11. 1. 2020

Zatial spokojnost, pripravena na hodinu, dobry prizvuk, zrozumitelny vyklad, konverzacne hodiny so spokojnostou

Michal P. - 30. 12. 2019

S Máriou mávam hodiny už skoro rok, keď som začal nevedel som sa po anglicky ani len predstaviť, hanbil som sa rozprávať a vôbec mi to nešlo, ale po tomto roku cítim veľký progres. Hodiny sú vždycky zábavné a Mária je pripravená na každú hodinu excelentne. Už od prvej hodiny ma navádzala k tomu aby som sa snažil rozprávať a vyjadrovať po anglicky čo je veľmi dobré, predsa len to je to dôležité čo potrebujeme. Na termíne hodín sme sa predom dohodli, ale Mária mi vždycky vyhovela keď sa mi z nejakého dôvodu nedalo. Som veľmi rad že sa môžem zlepšovať v mojej angličtine na týchto hodinách a určite všetkým, či už s lepšou alebo horšou angličtinou, odporúčam Máriu ako doučovatelku ;)

Cyril K. - 24. 12. 2019

I moved from England to Slovakia middle 2019 and registered with Maria for Slovak lessons. Her English was brilliant which greatly helped when she explained the Slovak language to me. She is very friendly, supportive and professional. I highly recommend Maria for Slovak and English lessons.

Paul C. - 17. 12. 2019

S hodinami anglictiny cez skype som velmi spokojna. Vieme sa s Mariou dohodnut na termine doucovania. Vyhovuje mi viac tento sposob ucenia, pretoze sa rozpravame hodinu a je to lepsi sposob ucenia ako v skupine viacerych ludi, kde sa clovek nedostane k rozpravaniu tak casto. Velmi sa mi paci, ze sme si nastavili hodiny anglictiny tak, aby som komunikovala v anglictine, naucila sa nove slovicka, gramatiku. Maria mi aj opravi gramatiku, ak nieco poviem nespravne. Dala mi mnohe typy ucenia anglictiny, pretoze to nie je len o hodine konverzacie, ale aj o samostatnom vzdelavani pocas tyzdna a kombinacie viacerych technik ucenia. Preberame rozne zaujimave temy. Mariu urcite odporucam, pretoze sama vidim posun a zlepsenie v komunikacii 😊

Kristína H. - 9. 11. 2019

S Máriou mávam príjemné hodiny angličtiny, spolupracujeme už rok a vidím na sebe veľké zmeny :) Na hodiny sa vždy veľmi teším pretože sa zasmejeme a tak isto aj veľa naučíme, či už nové slovíčka, frázy, maturitné témy, alebo cvičenia ktoré si pre mňa prípravý. Hodiny plánujeme tak aby nám to vyhovovalo, vždy sa vieme pekne dohodnúť. Máriu určite odporúčam je šikovná, spoľahlivá, vtipná a stále vysmiata. Ja osobne ju za inú doučovateľku nikdy nevymením ;)

Klaudia P. - 9. 10. 2019

S Máriou mám hodiny pravidelne v piatky, veľmi mi to tak vyhovuje, pretože Mária sa mi dokáže vždy časovo prispôsobiť. Naše hodiny prebiehajú cez skype a čas nám vždy prejde veľmi rýchlo. Vždy sa na naše hodiny veľmi teším, pretože naša hodina je plná konverzácie a nie zbytočného biflenia, ktoré nemá zmysel, veľakrát sa aj zasmejeme, čo pridáva nášmu vyučovaniu veľmi príjemnú náladu. Počas pár mesiacov, čo ma Mária doučuje, som sa v angličtine veľmi zdokonalila. Mojim cieľom je naučit sa rozprávať plynule a bez zdlhavého rozmýšľania, rozšíriť si slovnú zásobu a celkovo sa precítne pripraviť na maturitu a pohovory na vysokú školu. Mária mi poradila niekoľko veľmi nápomocných techník, ktoré dokážu pri učení pomôcť a takisto tieto techniky praktizujeme na hodinách. Pozerám veľa anglických videií a na hodinách pracujeme s veľkým množstvom rôznych anglických článkov. Máriu môžem odporučiť ako veľmi spoľahlivú, šikovnú a milú učiteľku :)

Laura F. - 1. 10. 2019

Určite odporúčam. Mária má veľmi profesionálny a skvelý prístup k hodinám. Odkedy má doučujem moja angličtina sa výrazne zlepšila.

Roman V. - 15. 9. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu