Speak English With Confidence :)Mária O.

Mária Opálková
Účet overený:
anglický jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, slovenský jazyk, slovak for foreigners, slovenský jazyk - zš
Košice, Námestovo, 974 01
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ak sa už konečne potrebuješ naučiť v angličtine aj niečo povedať, nie len jej rozumieť, tak potom si natrafil/a na správne miesto.

Som profesionálna lektorka anglického jazyka s dlhoročnými skúsenosťami a praxou, takže viem, čo človek potrebuje, aby sa do toho dostal.

Niečo o mne:

Na Univerzite Mateja Bela som absolvovala štúdium prekladateľstva a tlmočníctva, ktoré som ukončila titulom Mgr.
Pred samotným štúdiom som však dva roky strávila v Londýne, kde som pracovala a zároveň študovala na Waltham College v nádeji, že sa moje jazykové zručnosti zlepšia. Prvé týždne boli ťažké, pretože som angličtinu neovládala a ledva som sa vedela predstaviť, no pomocou rôznych techník, ktoré som každý deň aplikovala, som po roku a dvoch mesiacoch bola schopná získať medzinárodný a celosvetovo uznávaný certifikát IELTS na úrovni B2 (v súčasnosti je moja angličtina na úrovni C2 - pozri certifikát). Nemala som problém sa dohovoriť a rozprávať plynulo na veľmi dobrej úrovni. Keď som prišla domov začala som tento jazyk študovať v rámci prekladateľstva a postupne s druhými zdieľať moje vedomosti o tom, ako sa ten jazyk vlastne dá reálne naučiť, pričom to nemusí trvať 10 rokov.

Ako taká hodina so mnou vlastne prebieha?:

Na mojich hodinách vediem študentov k tomu, aby čo najviac rozprávali. Je jedno, či si začiatočník, alebo pokročilý, komunikovať budeš už od začiatku. Gramatiku a slovnú zásobu taktiež vyučujem komunikačnou formou, pretože verím, že človek si to musí zautomatizovať. Nestačí len vedieť nejaké gramatické pravidlo, ale treba ho vedieť bez rozmýšľania použiť, a práve na tom budeme spolu pracovať - na tvojej schopnosti vyjadriť všetko, čo chceš, a to bez zdĺhavého premýšľania a sekania sa :)

Ak máš záujem o hodiny so mnou, budem sa našej spolupráci, ktorá bude prebiehať v priateľskej a uvoľnenej atmosfére, veľmi tešiť,

Ak máš na mňa ešte akékoľvek otázky ohľadom metódy vyučovania, priebehu hodín, alebo čohokoľvek iného, neváhaj ma kontaktovať :)

Referencie

S Máriou mávam príjemné hodiny angličtiny, spolupracujeme už rok a vidím na sebe veľké zmeny :) Na hodiny sa vždy veľmi teším pretože sa zasmejeme a tak isto aj veľa naučíme, či už nové slovíčka, frázy, maturitné témy, alebo cvičenia ktoré si pre mňa prípravý. Hodiny plánujeme tak aby nám to vyhovovalo, vždy sa vieme pekne dohodnúť. Máriu určite odporúčam je šikovná, spoľahlivá, vtipná a stále vysmiata. Ja osobne ju za inú doučovateľku nikdy nevymením ;)

Klaudia P. - 9. 10. 2019

S Máriou mám hodiny pravidelne v piatky, veľmi mi to tak vyhovuje, pretože Mária sa mi dokáže vždy časovo prispôsobiť. Naše hodiny prebiehajú cez skype a čas nám vždy prejde veľmi rýchlo. Vždy sa na naše hodiny veľmi teším, pretože naša hodina je plná konverzácie a nie zbytočného biflenia, ktoré nemá zmysel, veľakrát sa aj zasmejeme, čo pridáva nášmu vyučovaniu veľmi príjemnú náladu. Počas pár mesiacov, čo ma Mária doučuje, som sa v angličtine veľmi zdokonalila. Mojim cieľom je naučit sa rozprávať plynule a bez zdlhavého rozmýšľania, rozšíriť si slovnú zásobu a celkovo sa precítne pripraviť na maturitu a pohovory na vysokú školu. Mária mi poradila niekoľko veľmi nápomocných techník, ktoré dokážu pri učení pomôcť a takisto tieto techniky praktizujeme na hodinách. Pozerám veľa anglických videií a na hodinách pracujeme s veľkým množstvom rôznych anglických článkov. Máriu môžem odporučiť ako veľmi spoľahlivú, šikovnú a milú učiteľku :)

Laura F. - 1. 10. 2019

Určite odporúčam. Mária má veľmi profesionálny a skvelý prístup k hodinám. Odkedy má doučujem moja angličtina sa výrazne zlepšila.

Roman V. - 15. 9. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu