Mgr. Jana B.

Jana Blanárová
Účet overený:
francúzsky jazyk, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - príprava na maturitu, slovenský jazyk pre cudzincov, preklad, slovenský jazyk - zš
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
11€ - 13€ za 60 minút
večer, víkend,
70% zodpovedaných správ
42h priemerná rýchlosť odpovede

Vyštudovala som magisterské štúdium v odbore prekladateľstvo/tlmočníctvo, absolvovala som semester na univerzite v Paríži, a dvakrát po 3 mesiace som pracovala v jazykovej škole v Bordeaux.
Mám bohaté skúsenosti s doučovaním, doučujem aj zahraničných študentov.
Ponúkam doučovanie francúzštiny a angličtiny hravou formou. Čítanie článkov a konverzácia, cvičenia na rozšírenie slovnej zásoby, zlepšenie sa v pravopise...podľa individuálnej potreby študenta. Hodiny sú prispôsobené Tebe. Doučujem aj slovenský jazyk pre cudzincov.

Doučujem najmä cez SKYPE, osobné doučovanie po dohode v BA.Referencie

Janka has been giving me French lessons for a couple of months now. The lessons are fun, but you always learn a lot. She is very friendly and professional and I highly recommend her to anyone looking to learn or practice a language. I have made so much progress in such a short space of time and I look forward to having more lessons in the future. Thank you Janka!

Lawrence P. - 23. 9. 2014

Janka is a great and attentive teacher. She's great for conversation practice and is very engaging and not afraid to express personal opinions or ask questions to keep the conversation going. She is very friendly, patient, and committed. She's a serious teacher who consistently delivers results. she's helped me alot.

Derk - 20. 9. 2014

Janka ma doučovala angličtinu cez SKYPE, vrele odporúčam, je veľmi trpezlivá a hlavne spoľahlivá. Vie sa veľmi trpezlivo venovať aj starším a vždy sa bez problémov prispôsobí tempu žiaka. Odporúčam každému kto si chce upevniť základy angličtiny tak aj precvičiť konverzáciu. Nemusíte sa báť, je úplne v pohode :-). Je vhodná aj pre skoro úplných začiatočníkov !!! Je vhodná aj pre doučovanie angličtiny detí zo ZŠ !!!

Miloslav K. - 26. 7. 2014

Janka ma doučovala FR cez Skype. Vždy bola perfektne pripravená. Hodina sa väčšinou skladala z vysvetlenia gramatiky, cvičení, rozprávania a počúvania. Dokumenty mi posielala vždy vopred. Čas doučovania sme mali flexibilný, čiže bola vždy veľmi ochotná sa prispôsobiť. Doučovania s Jankou ubehli neuveriteľne rýchlo. Vrelo ju odporúčam.

Lenka K. - 10. 3. 2014

Veľmi odporúčam doučovanie s Jankou. Doučuje ma francúzštinu cez Skype už takmer rok a je vždy pripravená, ochotná prispôsobiť sa môjmu termínu a učivu, ktoré sa chcem učiť/zopakovať si ja, ale zároveň vie pripraviť hodinu, aj keď nemám konkrétne požiadavky. Naše hodiny sú vyvážené: hovoríme po francúzsky, prekladáme vety, vysvetľuje mi gramatiku, opravuje moje písomné domáce úlohy a pripravuje ma na skúšku na certifikát DELF. Plánujem pokračovať s doučovaním aj naďalej.

Zuzana K. - 4. 2. 2013


Fotky a certifikátyTento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu