Ludmila O.

Ludmila Ondasova
Účet overený:
anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - business, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - mierne pokročilý, angličtina - konverzácia, angličtina - začiatočník, obchodná angličtina
Košice, 040 01
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
27h priemerná rýchlosť odpovede

Anglictina je pre mna od zakladnej skoly vasnou a tato vasen sa este viac prehlbila po mojom viac ako 5 rocnom pobyte v Anglicku, kde som zila a pracovala a zdokonalovala sa v jazyku. Nestudovala som ju na vysokej skole, avsak mojou skolou bol denno denny zivot a konverzacia, teda prax v Anglicku, kde som si urobila certifikat CAE a nasledne po navrate domov statnu skusku na urovni C1/C2.
Ponukam britsky prizvuk, rozsiahly slovnik, plus pouzivanim nadobudnute napriklad a nielen frazove slovesa a 'collocations' - rozne slovne spojenia, Business English a pod., a samozrejme perfektne zvladnutu gramatiku.
Od roku 2013 aktivne ucim pre jazykove skoly v Kosiciach a za tie roky som si ucenie nielen zalubila, ale takisto nasla spoboby ako poskytnut co najlepsi styl vyuky pre jednotlivych studentov, ako motivovat a tym podporit ich napredovanie v jazyku.
Ucim v Kosiciach, avsak dohodnut sa mozeme aj na hodine cez Skype.
LudmilaKontaktný formulár


Napísať referenciu