Marián Ž.

Marián Žabka
Účet overený:
angličtina, francúzsky jazyk
Bratislava, 81101
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
50% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, volám sa Marián, mám 22 rokov a doučujem angličtinu a francúzštinu.

Angličtinu sa učím už 16 rokov od prvého ročníka na základnej škole. Od svojich 10 rokov som 7 rokov po sebe, každé leto na mesiac, navštevoval rôzne jazykové školy v Anglicku,najčastejšie Harrow House College v meste Swanage. Mám spravený certifikát Cambridge ESOL Level 2 in ESOL International - úroveň C1.

Francúzštinu sa účím 11 rokov. Študoval som na osemročnom Francúzskom Bilingválnom Gymnáziu Ľ.Štúra v Trenčíne. Počas štúdia na gymnáziu som viac krát absolvoval výmenný pobyt vo Francúzsku, a na Slovensku som mal všetky predmety po francúzsky s francúzskymi lektormi.Toto gymnázium som ukončil s maturitou "formation à dominante scientifique" a úrovňou jazyka C1.
Po gymnáziu som nastúpil na Univerzitu Komenského v Bratislave, kde som ukončil s bakalárskym titulom odbor Medzinárodný management - francúzsky program.

Momentálne pokračujem v magisterskom štúdiu na Univerzite Komenského. S doučovaním mám už skúsenosti a klientom sa z hladiska časovej flexibility určite viem prispôsobiť.Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu