study questions

Study questions

Quick help with homework exercise
or
Bibiana B.

Elektrický náboj a elektrické pole

Dobrý deň, potrebovala by som prosím pomôcť s týmto príkladom z fyziky. Dva kladné bodové náboje Q1 = Q a Q2 = 4Q jsou pevně umístěny ve dvou bodech vzdálených od sebe 6 cm. Určete, kde je třeba na přímce spojující oba body umístit třetí kladný bodový náboj Q0, aby na něj nepůsobila žádná síla.…

Anonymous author

Objem guľovej vrstvy

Určte objem guľovej vrstvy, ktorá vznikne z polgule s polomerom 5 cm odrezaním odseku, ktorého výška je 1,5 cm. (Výsledok má vyjsť 230 cm3, stačí iba postup)

Anonymous author

Objem n-bokeho hranola

a= 0,17 dm b=0,17 dm c=0,26 dm d= 0,25 dm Vh=0,15 dm V=?

Anonymous author

Obraz cisla na ciselnej osi

Prosim Vas, vie niekto pomoct s ulohou na obraz cisla na ciselnej osi? Spravna odpoved ma byt B, ale podla mna odpoved 5. nie je spravna... Dakujem.

Dominik O.

Preklad slova spontánnosť do latinčiny

Dobrý deň, chcem si dať tetovanie slova spontánnosť po latinsky. Vedel by mi to niekto preložiť do latinského jazyka? Rád by som sa vyhol nezmyslom z translatoru. Ďakujem

Anonymous author

Prosím, píše sa v tejto vete pred a čiarka? Ďakujem

. Ich množstvo je obmedzené, a už teraz sa často stavia na úrodných pôdach.

Anonymous author

chemia- redoxné reakcie

vedel by mi niekto vysvetliť toto?

Anonymous author

matematika

DOBRYDEN CHCEM SA OPYTAT CI MI POMÔŽETE. ĎAKUJEM Na obrázku je obdížnik rozdelený na štyri zhodné štvorce, v ktorých sa nachádzajú zhodné kruhy, z ktorých každý má obvod 0= 6(cm) Vypočítaj obvod obdÍžnika v centimetroch Vypočítaj obsah obdÍžnika v centimetroch štvorcových.