Doučovanie matematiky, fyziky a informatiky osobne alebo cez skypeMiroslav H.

Miroslav Hromádka
Účet overený:
matematika, informatika, autocad, fyzika, Excel, PowerPoint, Word, vypracovanie DP a BP
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
80% zodpovedaných správ
42h priemerná rýchlosť odpovede

https://miroslavhromadka.wixsite.com/topdoucko

Dobrý deň, som absolventom vysokej školy technického zamerania, ktorý sa počas štúdia zúčastnil a úspešne umiestnil vo viacerých matematických a fyzikálnych súťažiach. Mám bohaté skúseností s doučovaním rôzneho stupňa - ZŠ, SOŠ, gymnázium, VŠ. Pripravím Vás na koncoročné písomky, maturity, reparáty, prijímačky, pracovný pohovor. Cena hodiny je 10 EUR/60 min. Doučovanie je možné uskutočniť aj prostredníctvom videohovorov - skype. V prípade záujmu alebo pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 473 339, v ktorýkoľvek pracovný deň (pondelok až piatok) po 16:00 hodine. SPRÁVY SI TU CHODÍM KONTROLOVAŤ LEN SPORADICKY, PRETO TREBA RADŠEJ ZAVOLAŤ.Referencie

Ďakujem za super prístup a trpezlivosť pri doučovaní mojej dcéry. Pán doučovateľ bol vždy ochotný sa časovo prispôsobiť a dostaviť sa, keď dcéra potrebovala dobrať nedostatky z matiky aj fyziky.

Miroslav H. - 4. 5. 2018

Pána Miroslava sme našli, keď môj syn mal zdravotné problémy, kvôli ktorým dlhodobejšie nemohol chodiť do školy. Po istom čase začal pociťovať medzery v učive a tak sme začali hľadať doučovanie z matematiky. Pána Miroslava môžem len doporučiť! Veľmi rýchlo spolu dobrali zameškané učivo, dokonca po návrate do školy niektoré veci chápal lepšie než jeho spolužiaci. Ako veľké plus bolo, že dochádzal priamo k nám domov.

Kristína H. - 27. 2. 2018

Som veľmi spokojný. Moje výsledky sa zlepšili o dosť vďaka dobrému vysvetľovaniu. Kto má problémy s matematikou tak jednoznačne doporučujem.

Viktor Š. - 2. 2. 2018

Môžem len doporučiť! Pán Miroslav nám pripravil syna na preskúšanie z matematiky,boli sme veľmi spokojný s prístupom aj spôsobom výučby.Týmto sa chceme ešte raz poďakovať!

Marian M. - 18. 9. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu