Michaela Š.

Michaela Škorupová
Účet overený:
slovenský jazyk, marketing, náuka o spoločnosti - občianska náuka, francúzsky jazyk, dejiny umenia, dejiny hudby
Bratislava, 85110, 82104, 82108
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
40% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Mám 27 rokov a som čerstvou absolventkou magisterského štúdia na Fakulte masmédií-odbor Masmediálna a marketingová komunikácia a v súčasnosti ďalej pokračujem na doktorandskom stupni v danom odbore. Dva roky pred masmediálnymi štúdiami som strávila na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Všetkú pozornosť som počas tohto obdobia upriamila na francúzsky, anglický jazyk a literatúru. Stredoškolské vzdelanie som ukončila na Gymnáziu Metodova v Bratislave.

Spočiatku som verila, že práca v médiách ma bude obohacovať tak, ako štúdum na univerzite. Preto už tretí rok pracujem v Rádiu Expres ako asistentka dopravného servisu. Život však prináša mnohé nové príležitosti a s nimi aj nové skúsenosti. Od septembra oplatňujem lektorské zručnosti v predmetoch štylistika a reklamná tvorba na strednej odbornej škole v Bratislave.

Absolvent vysokej školy môjho odboru má v súčasnosti mnoho možností zamestnať sa v rôznych firmách, v rôznych odvetviach. Ja som prijala rozhodnutie pokračovať v štúdiách a spoznávať mladých ľudí a študentov aj spoza učiteľského stola.

Kontaktný formulárNapísať referenciu