Vuoi imparare italiano? Chceš hovoriť po slovensky?Mishel S.

Mishel Sunah
Účet overený:
taliansky jazyk, slovak for foreigners
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
80% zodpovedaných správ
14h priemerná rýchlosť odpovede

Som certifikovaná lektorka talianskeho jazyka a slovenčiny pre cudzincov so štúdiom v zahraničí. Študovala som učiteľstvo talianskeho jazyka na UKF v Nitre a na UNITO v Talianskom Turíne. Uspešne som obhájila doktorát z didaktiky talianskeho jazyka.
Momentálne pôsobím medzi Ružomberkom a Toskánskom. Bilingválne vychovávam svoje dve deti.
Môžem poskytnúť referencie.Referencie

Mishel je výborná učiteľka taliančiny,veľmi milá a dobre pripravená. Čo je skvelé flexibilná čo si týka požiadaviek či už na čas stretnutia ale aj formu vyučovania podľa potrieb študenta

Lucia B. - 1. 4. 2019

Mishel je vynikajúca a skúsená učiteľka taliančiny. Veľmi jednoducho vie vysvetliť všetky gramatické javy a aj ich používanie v talianskom jazyku. Jej hodiny sú hravé, obsažné a zaujímavé. Na hodiny je vždy skvele pripravená - pre študentov má pripravené rôzne hry a množstvo študijného materiálu. Pozitívum je aj jej veľmi milý a priateľský prístup k študentov. Vďaka nej som sa zdokonalila v taliančine a bez problémov zvládla skúšky z tohto jazyka v škole.

Petra K. - 19. 7. 2015

Vďaka Mishel som zdokonalil svoju slovenčinu. Je vždy dobre prípravena na doučovanie, má skvelé učiteľské schopnosti a príkladný, milý prístup k žiakom.

Dawid K. - 19. 7. 2015


Kontaktný formulárNapísať referenciu