Príprava na talentové skúšky na SŠ a VŠ výtvarného zamerania.Zuzana D.

Zuzana Dobrovičová
Účet overený:
kresba, maľba, socha, grafika, figurálne kreslenie, dejiny výtvarného umenia pre SŠ, VŠ. Príprava na talentovky na výtvarné odbory.
Bratislava - Nové Mesto, 83102
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda,
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
44h priemerná rýchlosť odpovede

Som výtvarníčka - pedagogička.
Mám bohaté skúsenosti s učením detí od Materských, Základných, Stredných škôl ale aj s dospelými. Pôsobila som na Základnej a Strednej umeleckej škole, a venovala som sa aj Štúdiu dospelých. Stále pôsobím ako učiteľka výtvarného odboru na ZUŠ a venujem sa aj vlastnej výtvarnej tvorbe.
Doučujem Kresbu, Maľbu, Sochu, Dejiny výtvarnej kultúry,
Príprava na talentovky na SŠ a VŠ výtvarného smeru.

Štúdium:
1994 - 1998 ŠÚV Kremnica - reštaurovanie a konzervovanie nástenných malieb a štukových výzdob
1998 - 2005 UMB - FHV - Katedra výtvarnej tvorby - učiteľstvo pre ZŠ, SŠ, VŠ - výtvarný odbor - doc. Štefan Balázs, ArtD., akad.mal.

Práca:
ŠÚV Kremnica - učiteľ odborných predmetov - Výtvarná príprava, Písmo, Figurálne kreslenie, Prax.
SPŠ S. Mikovíniho B. Štiavnica - učiteľ odborných predmetov - Výtvarná príprava, Odborné kreslenie a modelovanie, Technológia, Prax.
ZUŠ B. Štiavnica - učiteľ výtvarného odboru
SZUŠ Bratislava - učiteľ výtvarného odboru pre MŠ, ZŠ, SŠ, Štúdium pre dospelých.

Doučujem dvojhodinovky:

Pondelok - 8:30 - 10:30,
Štvrtok - 11:00 - 13:00.
Piatok - 11:00 - 13:00,

na Račianskej ulici v Bratislave vo svojom plne vybavenom ateliéri.

Kresba - 10 eur/hod.
Maľba - 12 eur/hod.
Modelovanie - 14 eur/hod.
Maľba veľkých formátov nad 60 cm - 15 eur/hod.Referencie

Pani Zuzana je uzasny clovek plny empatie,pochopenia,trpezlivosti a hlavne jej neskutocny pristup,ktory dodal mojmu synovi sebavedomie na skusky,podotykam nikdy pred tym nekreslil a spolu to dali za mesiac a pol.Vedomosti zrucnost pani Zuzka vie nadherne a velkoryso odovzdat.My nikdy nezabudneme co pre nas urobila,touto cestou este raz velke DAKUJEME.

Petronela L. - 7.4.2018

Zuzane D. patrí moje obrovské ĎAKUJEM za prípravu na vysokú školu na odbor dizajn, na ktorý je mimochodom obrovský záujem a prijímačky nie sú ala med lízať. Aj napriek tomu že som 10 rokov nekreslila, čo mi nepridávalo na odvahe, Zuzka ma podporovala a naučila ma za 3 mesiace tak dobre kresliť, že na prijímačkách som skončila 5. Nebyť jej OPTIMIZMU a VEDOMOSTIAM ako aj ŠPECIÁLNE OSOBITý spôsob výučby, tak by som sa musela hlásiť 2krát. Ale určite aj vtedy by som to riešila so Zuzkou. Ďakujem !!!

Alžbeta S. - 31.1.2018

Veľmi milá pani, tak ako ma zaujala prvýkrát tu, tak ma neskôr nesklamala ani osobne. Na hodinách s ňou si pripadám ako u kamarátky, je veľmi milá, pokojná a poskytuje aj veľa informácií o maľbe okrem samotného maľovania. Som spokojná a teším sa, čo všetko ďalšie ma ešte naučí. Určite odporúčam :-)

Lenka B. - 22.1.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu