Individuálne doučovanie jednoduchou formou pre ZŠ a SŠ alebo prípravné kurzy za výhodné ceny.Róbert T.

Róbert Trnka
Účet overený:
matematika, chémia, matematika - zš, matematická analýza, chémia - sš, chémia - vš
Bratislava, 82107
Doučuje aj cez skype / internet
90% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, som absolvent pedagogickej univerzity odbor M-CH. Doučoval som a doučujem študentov ZŠ a SŠ. Učím na ZŠ. Som seriózny, trpezlivý a nie je problém doučiť aj v pohodlí domova (viem sa dopraviť po celej BA)

*** Pripravujem aj kurzy pre 5. ročník, ako prípravu na 8. ročné gymnázia (otvorenie min. počet 6 žiakov - viac info prosím správu)
*** Pripravujem aj kurzy pre 9. ročník, ako prípravu na stredné školy (otvorenie min. počet 6 žiakov - viac info správa)
*** Pripravujem aj kurzy pre 9. ročník, ako prípravu na "Testovanie 9 -T9" (otvorenie min. počet 6 žiakov - viac info prosím správu)Referencie

Skvelý učiteľ. Veľmi nám pomohol. Syn stredoškolák bol so sériou doučovacích hodín veľmi spokojný, výsledky sa prejavili okamžite. Ďakujeme.

Zuzana Š. - 1.9.2018

Dobrý deň, synator mal zatiaľ iba jednu hodinu doučovania z matematiky (ZŠ) ale po skončení sa vyjadril, že ho to veľmi bavilo a hlavne, to pochopil. Opýtal sa, či by ďalšiu hodinu mohol mať o pol hodinu dlhšie. Myslím si, že to hovorí za všetko. Pán Robert je veľmi milýa trpezlivý a určite ho odporúčam...budete určite spokojní. Ďakujeme Timea

Timea B. - 21.5.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu