Vyučujem bicie s osobným a profesionálnym prístupom.Maroš J.

Maroš Janček
Účet overený:
hra na bicích nástrojoch, bicie, hudobná teória
Bratislava, 83102
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Bicím sa venujem už 20 rokov. Začínal som na základnej umeleckej škole a pokračoval na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave. Po 3 rokoch strávených na pôde tejto školy som za hudobným vzdelaním vycestoval do Kalifornie. V roku 2013 som úspešne zavŕšil štúdium na Musicians Institute (MI).
Od toho istého roku som sa začal venovať výučbe bicích, kde mi k vytvoreniu vlastnej inštruktorskej identity výrazne pomohla Musicians Institute. Mam za sebou skúsenosti s vedením lekcií pre rôzne národnosti či vekové kategórie.
Mojou metódou sa snažim priblížiť bližšie ku žiakovy a vysvetliť mu dané témy jayzkom jemu najbližším.
Dôraz kladiem na rytmické cítenie, timeing, muzikálnosť a techniku. Svojím žiakom však dávam dostatok priestoru na to, aby sa po zvládnutí základov a pomocou osvojeného učiva dokázali slobodne hudobne vyjadrovať.Referencie

Super učitel a pohode typek. Odporúčam 100% :)

Tomáš H. - 20.7.2018

Skvely ucitel, ktoreho si zamiluje uplne kazdy :) Maros je vzdy usmiaty a pripraveny na kazdy hodinu. Indvidualny a velmi profesionalny pristup ku kazdemu ziakovi. Na svoje si tu pridu vsetci, uplni zaciatocnici, ale aj ti najnarocnejsi. S radostu odporucam Marosa a uz sa tesim na dalsiu hodinu.

Daniela S. - 15.5.2018

Skvely ucitel, ktoreho si zamiluje uplne kazdy

Daniela S. - 15.5.2018

Možem len odporučiť. Skvelý prístup a výborný učiteľ. Super!

Jaro - 15.5.2018

Výborný sčítaný učiteľ, perfektný individuálny prístup. Či uz rock, R&B, jazz. Uplna spokojnosť. Určite odporúčam či úplným začiatočníkom alebo pokročilým.

Milan - 12.5.2018

Maximálna spokojnosť!

Ján - 27.4.2018

Najlepší učiteľ na svete!!! :) veľmi profesionálny, zábavný, kvalifikovaný a moderný učebný prístup. Hodiny boli veľmi praktické, od prvej hodiny ma Maroš učil hrať, čiže som sa hneď od začiatku cítila ako skutočná bubeníčka :) Renáta, 29r.

Renáta - 19.4.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu