Výučba nemeckého jazyka,spevu a hry na klavírLucia Č.

Lucia Čerňanská
Účet overený:
nemecký jazyk, výčba spevu, hra na klavíri
Dunajská Lužná a okolie, 90042
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
70% zodpovedaných správ
21h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj, nemecký jazyk s nemeckou literatúrou a hudobnú výchovu som vyštudovala na UK v Bratislave. Nemecky hovoríme aj doma a čo sa týka hudby som spevák, hudobník telom i dušou. Učím viac ako 15 rokov všetky úrovne nemčiny,úspešne som pripravila študentov na maturitu i pracovný pohovor. Rada Ťa presvedčím o tom, že vedieť po nemecky je výhodou a že naučiť sa rozprávať po nemecky je možné:) Popri nemčine sa venujem výučbe spevu a hre na klavír. Prvá testovacia hodina je zdarma.Výučba prebieha vo vlastnej učebni v Dunajskej Lužnej. Vediem one to one ale aj skupinové kurzy.Referencie

Lucka má výborný prístup, je vždy perfektne pripravená na každú hodinu. Je to najlepšia lektorka nemeckého jazyka, akú sme doteraz mali. Do výučby dáva svoje srdce. Človeka vie skvele namotivovať. Na hodine sa ani minútu nenudíme a vždy sa na ňu tešíme. Bonusom je aj veľmi pekný priestor, kde výučba prebieha.

Andrej Š. - 23. 6. 2019

Perfektna priprava na maturitnu skusku B2! Syn zmaturoval na jednotku bez problemov! Pani Lucia ma profesionalny pristup, syn tam chodil velmi rad! Odporucam!

Martina K. - 5. 6. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu