Doučím NEMČINU (úrovne A1 - B2) a SLOVENČINU - SŠMgr. Katarína R.

Katarína Rendeková
Účet overený:
nemecký jazyk, slovenský jazyk a literatúra - sš
Levice, Púchov, Ilava
10€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
90% zodpovedaných správ
14h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolventkou študijného odboru prekladateľstvo a tlmočníctvo - nemecký a slovenský jazyk. Svoje magisterské štúdium som ukončila v roku 2016 na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici.

NEMČINU doučujem od roku 2014, kedy som ešte počas štúdia venovala svoj čas študentom, ktorí potrebovali s nemčinou pomôcť - či už potrebovali nemčinu do budúceho zamestnania alebo sa v nej chceli zdokonaliť vo vlastnom záujme. Vždy ma poteší, keď môžem niekoho naučiť niečo nové, čo ďalej ocení a zužitkuje.

Čas, trvanie a obsah (gramatika, konverzácia, príprava na maturitu) doučovania je podľa vzájomnej dohody. Možné sú aj soboty a prázdniny. Na výber ponúkam 60- a 90-minútové hodiny.

Okrem nemčiny doučujem a pripravujem STREDOŠKOLÁKOV na maturitu z predmetu SLOVENSKÝ JAZYK a LITERATÚRA.

Vyhotovujem aj neúradné preklady z nemčiny a poskytujem tiež jazykové korektúry textov.Referencie

Aj keď mi jazyky veľmi nejdú, na nemčinu s Katkou som sa vždy veľmi tešil. S jej výkladom som bol veľmi spokojný a ľahko som pochopil každú preberanú tému. Nemecký jazyk ovláda perfektne a veľmi dobre mi vedela vysvetliť gramatiku. Je trpezlivá a veľmi dobre vysvetľuje. Vrelo ju odporúčam každému. :-)

Tomáš R. - 18. 1. 2019

Katka je veľmi zodpovedná a priateľská. Nemčinu má na vysokej úrovni. Hodiny prispôsobuje potrebám klienta. S jej hodinami som bola veľmi spokojná.

Martina G. - 14. 10. 2018

S Katkou som absolvovala individuálny kurz nemčiny. Ústretová lektorka, ktorá sa mi maximálne snažila prispôsobiť časovo aj tempom výučby. Dúfam, že budem mať v budúcnosti ešte príležitosť absolvovať s Katkou ďalší kurz.

Zlatica V. - 10. 10. 2018

Katka je super učiteľka aj slovenciny aj nemciny. Jej trpezlivost nema hranice klobuk dole.Ked ucitelku tak len Katku. Odporucam pre vsetky vekove skupiny.

Anna K. - 4. 10. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu