Jednoduché zvládnutie VŠ matematikyPeter L.

Peter Lošonský
Účet overený:
matematika, operačná analýza, lineárne programovanie, pravdepodobnosť, programovanie, maturita, matematika - vš, matematika - sš
Žilina, 01007
12€ - 16€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolventom Fakulty riadenia a informatiky, Žilinská univerzita v Žiline, ktorú som dokončil s červeným diplomom. Počas školy som študoval ešte rok vo Fínsku, kde som získal titul bakalára. Následne som potom pokračoval ešte 3 roky na doktorandskom štúdiu...

Doučujem ZŠ, SŠ a VŠ matematiku, pripravím na maturitu, či prijímacie skúšky.

S doučovaním mám bohatú prax, nakoľko sa tomu venujem už vyše 20 rokov a so študentami dosahujem výborné výsledky...Referencie

Peťo Lošonský je vynikajúci človek,doučovateľ a už aj kamarát , pri hľadaní doučovateľa som stavil na jeho výborne referencie podložené úspechmi študentov na skúškach . Má veľmi dobrý systém výučby a taktiež organizácia času pre samotné termíny doučovania bola veľmi rýchla .V mojom prípade som za jeden mesiac dobehol učivo z celého semestra na Ekonomickej univerzite v BA a nebyť tohoto jeho spôsobu výučby v živote to nedokážem . V mojom prípade išlo sčasti o matematiku s ekonomickou aplikáciou s ktorou sa v minulosti Peťo moc nestretával , veci ktoré nevedel hneď vysvetliť sa sám vo svojom voľnom čase doučil a následne to naučil mňa . Za toto mu patrí obdiv a veľká vďaka.

Milan V. - 7. 2. 2020

Peťa jednoznačne odporúčam. Profesionálny a zároveň veľmi priateľský prístup. Celý obsah učiva na skúšku mi zjednodušene a prehľadne vysvetlil a taktiež ochotne so mnou prešiel krok po kroku všetky príklady. Spokojnosť na 100%

Terézia K. - 5. 1. 2020

Má veľmi dobrý prístup, vie učivo jednoducho vysvetliť a je ochotný pomôcť aj mimo doučovania, takže len odporúčam.

Veronika T. - 30. 6. 2019

Odporucam kazdemu. Ma vsetky znalosti, system, trpezlivost a hlavne vie vsetko jednoduchi vysvetlit. Takyiez bolo jednoduche casovo sa prisposobit.

Lucia R. - 13. 6. 2019

Peter ma za naozaj veľmi krátky čas naučil veľké množstvo učiva, vďaka čomu som úspešne prešiel skúškou. Štýl učenia dokáže perfektne nastaviť podľa znalostí a skúseností študenta. Som maximálne spokojný.

Marko C. - 3. 5. 2019

Vrelo Odporúčam, učivo vie vždy vysvetlit zrozumiteľne a prehľadne, výborne má pripraví na písomky a skúšky vždy, keď potrebujem :)

Terézia M. - 12. 2. 2019

Určite odporúčam keď som k nemu prišiel nevedel som nič no za krátky čas mi to perfektne vysvetlil počítal somnou a skúšku som zvládol. Prístup aj vedomosti na vysokej úrovni odporúčam.

Alec S. - 31. 1. 2019

odporúčam! veľmi dobre vysvetľuje a naučí, čo treba :)

Danica R. - 30. 1. 2019

Určite odporúčam! Som maximálne spokojná. Má výborný systém doučovania. Peťo vždy zrozumiteľne a jednoducho vysvetli každé učivo. Bol ochotný pomôcť aj mimo doučovacích hodín.

Katarína M. - 9. 1. 2019

Odporúčam, Peťo dokáže všetko vysvetliť a naučiť veľmi dobre a v krátkom čase. Je ochotný, trpezlivý, priateľský a má jednoduchý spôsob výučby.

Romana H. - 9. 1. 2019

Najlepšia voľba, ktorú môže človek spraviť ak má nejasnosti v matematike. Príjemný, ochotný človek, ktorý dokáže naučiť všetko potrebné jasne a rýchlo.

Andrej K. - 19. 12. 2018

Super doučovateľ, doučil všetko čo som potrebovala vo veľmi krátkom čase a veľmi precízne. Je spoľahlivý, ochotný, má skvelý prístup. Odporúčam!

Tatiana B. - 9. 7. 2018

Peťo je ochotný, šikovný a v neposlednom rade aj zábavný. :-) Príklady sú rátané veľmi prehľadne, takže doma nie je s hľadaním postupov žiaden problém. Taktiež na mňa veľmi pozitívne pôsobila pomoc aj mimo doučovania, napr. cez facebook a spôsob dohadovania doučovania bol taktiež veľmi korektný a rýchly. Doučovania prebiehajú vo veľmi príjemnej, nie stroho formálnej atmosfére. Určite odporúčam.

Mária M. - 3. 7. 2018

Super doučovateľ, doučil všetko čo bolo treba, spoľahlivý, výborný prístup. Odporúčam.

Eva M. - 29. 6. 2018

Nie som veľký talent na matematiku, ale vďaka Petrovi som dala skúšku na prvýkrát. Ochota, flexibilita a super prístup. Ďakujem a odporúčam!

Simona Ď. - 23. 6. 2018

Spoľahlivý, trpezlivý a flexibilný doučovateľ, ktorému ďakujem za čas a vedomosti. Keď som niečo nevedela ani po neviem koľký krát, vždy mi to vysvetlil s pokojom. Určite odporúčam.

Nikoleta M. - 17. 6. 2018

Petr má skvělý systém a styl doučování, můžu ho jedině doporučit. Vždy mi vše vysvětlil klidně několikrát za sebou. Je velmi přátelský a milý.

Jana P. - 13. 6. 2018

Jednoznačne odporúčam :) za neuveriteľne krátky čas sme dobehli skoro celý semester a skúška na prvýkrát hotová.

Kristína F. - 7. 2. 2018

Vážení, Peťa môžem každému len odporúčiť. Systematicky a úspešne ma pripravil na všetky potrebné zápočty, podotýkam, že s obrovskou trpezlivosťou, nakoľko mi matematika nikdy nešla. Má priateľský prístup, na matikára aj super humor. :D

Natália K. - 2. 2. 2018

Maximálna spokojnosť, má svoj systém, učivo vie vysvetliť čo najjednoduchšie, naučil ma rôzne triky na kalkulačke, časovo sa vždy prispôsobil. Priateľský prístup je super, dokonca mi viac krát pomohol aj na diaľku. Určite odporúčam všetkým :)

Daniel H. - 17. 1. 2018

Jednoznačne odporúčam, Peťo ma výborne pripravil na maturitu z matiky a doučil všetko zanedbané učivo zo strednej, dokáže rýchlo a podrobne vysvetliť, je ochotný poradiť, veľmi trpezlivý, a má skvelý priateľský prístup.

Dávid K. - 5. 7. 2017

Z mojej strany jednoznačne odporúčam, super ma pripravil na skúšku z matiky na výške, je priateľský, ochotný vo všetkom poradiť a hlavne trpezlivý.

Tomáš K. - 4. 7. 2017

Určite odporúčam, priateľský prístup, trpezlivý. Veľmi dobre vie vysvetliť. To čomu som v škole nechápala dlhý čas, som vďaka nemu pochopila behom mesiaca. Dokázal mi že nič nie je také ťažké ako sa zdá. Ďakujem

Katarína M. - 11. 9. 2016

Super! Za necelý rok ma Peťo pripravil na prijímacie skúšky na viaceré VŠ z matematiky, pričom som mal minimálne základy, a všetky prijímacie skúšky som aj úspešne absolvoval. Príjemné domáce prostredie, flexibilita, priateľský prístup, odporúčam!!

Jakub G. - 16. 6. 2016

Jednoznačne najlepší doučovateľ u akého som kedy bol. Výborne ma pripravil na maturitu aj na prijímacie skúšky. Veľmi dobrý učiteľ a hlavne kamarát.

Jaroslav O. - 16. 6. 2016

Keď som k Peťovi prišla po prvý krát, nevedela som si spomenúť ani na rovnice o 2 neznámych. Za relatívne krátky čas ma pripravil na (pre mňa) ťažkú skúšku z VŠ matematiky, ktorú som nie len že spravila, ale dokonca na čisté A :)) Čo k tomu dodať, môžem len odporučiť!

Andrea T. - 9. 3. 2016

Milý a veľmi ochotný doučovateľ, ktorý matematike naozaj rozumie a dokáže ju študentovi skvele a rýchlo vysvetliť. Ďakujem :)

Ria L. - 21. 1. 2016

Perer je výborný doučovateľ, ktorý má jednoduchý spôsob výučby. Človek sa to neučí mechanicky ale to aj naozaj pochopí. Vďaka nemu mám spravený zápočet z matematiky.

Maja Ď. - 16. 12. 2015

Študujem rovnakú školu, akú má Peťo ukončenú. Stretávam sa s rovnakými problémami, s ktorými sa stretával aj on pri štúdiu. Čo sa matematiky týka, dokázal vniesť svetlo a objasniť mi všetky moje otázky, naučiť ma postupy, pochopiť princípy a následne ich prakticky použiť na zápočtoch a skúškach. Okrem vedomostí mi dodal aj sebavedomie a chuť rozširovať svoje obzory. Navyše je to sympatický chalan so serióznym prístupom, v doučovaní má systém, ktorý funguje a mne osobne vyhovuje. Z mojej strany môžem len a len odporúčať. Klobúk dolu za tvoje výkony, rešpekt a ďakujem.

Martin P. - 3. 12. 2015

naozaj odporúčam, Peťo vie vysvetliť, naučiť a naozaj je to 100% kombinácia investovania času na doučku za tie peniaze. To čo s Peťom za 60 minut v pohode tak to doma za celý deň s trápením

Ján D. - 4. 11. 2015

Odporúčam!!!! Chodím na doučovanie už tri roky a vždy som bola perfektne pripravená na zápočty aj na skúšky. Veľmi trpezlivý doučovateľ :)

Simona M. - 17. 9. 2015

Odporúčam, veľmi dobre ma pripravil na skúšku z matematiky, vysvetľuje učivo podrobne a prehľadne a nebol problém ani s dohadovaním termínov :)

Veronika H. - 9. 6. 2015

Odporúčam, výborne naučí, vysvetľuje, je takisto priateľský a veľmi milý:)

Karolína V. - 6. 6. 2015

Petrovi Lošonskému ďakujem za veľmi dobré doučovanie, prípravu na skúšky v rokoch 2013 - 2015. Vrelo odporúčam každému, kto bude potrebovať pomoc.

Jozef G. - 5. 6. 2015


Kontaktný formulárNapísať referenciu