Učenie v prírode / v meste v Bratislavskom krajiTatiana H.

Tatiana Horniaková
Účet overený:
anglický jazyk, práca na počítači, Základy práce s počítačom, biológia, francúzsky jazyk - pokročilý, Excel, Word, PowerPoint, hra na flautu, zobcová flauta, klavír, Microsoft Office
Bratislava, Svätý Jur, Pezinok
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
24h priemerná rýchlosť odpovede

Veľmi rada trávim čas v prírode alebo v peknom mestskom prostredí, tam sa mi najlepšie učí.

Hovorím plynule po anglicky aj slovensky, vo voľnom čase tlmočím podujatia v meste / sprevádzané túry zo slovenčiny do angličtiny, pre medzinárodných kamarátov. Učím sa aj po francúzsky od kamarátov a na jazykových kaviarniach (úroveň B1-B2), viackrát som cestovala do Francúzska a dohovorila sa po francúzsky (na trhoch, v doprave, na dobrovoľníckom tábore, v prírodovede).

Cením si tradície, posledné 3 roky sa pravidelne venujem ľudovým tancom a spevu, rada chodím na remeselné trhy.

Študovala som prírodovedu v Anglicku, rozprávam plynule po anglicky a zaujímam sa o udržateľný spôsob života, šetrný k životnému prostrediu. Neustále zlepšujem svoje rečnícke schopnosti prostredníctvom medzinárodného klubu Toastmasters (Štrng-majstri).

Učenie počítačových zručností:

V predošlej práci som vyše roka (vyše 15 workshopov) učila svojich kolegov vo firme Henkel prácu s Microsoft Excel, úroveň začiatočník-pokročilý, jazyk anglický aj slovenský. Mimo toho ochotne vysvetľujem kolegom aj známym (napr. kamarátkam, babičke) prácu s počítačom (všeobecné aj MS Office). Študovala som prírodovedu v Anglicku, kde som sa naučila pracovať aj s GIS softvérom a štatistickými programami. Rýchlo sa učím v oblasti počítačových programov, bavia ma grafické úpravy (napr. tabulky, grafy) a rada sa naďalej vzdelávam.

Aktuálne pomáham koordinovať dobrovoľnícke víkendy na pomoc sysľom v NP Muránska Planina. Rada prekonávam výzvy, napr. plávanie cez Dunaj s cestovkou BUBO.

Pre viac informácií, pozri môj LinkedIn profil: https://www.linkedin.com/in/tatiana-horniakova-msc-028272125Referencie

Tatiana je šikovná doučovateľka s veľmi príjemným a precíznym prístupom. Na svojich hodinách sa snaží študentov nadchnúť, vzbudiť v nich záujem a zvedavosť, aby sa dozvedeli o danej téme viac a najmä, aby ich to bavilo :-)

Ivana D. - 6. 9. 2018

Tatiana is a very kind person with many interests. With her, you're never short of conversation topics. Her English level is outstanding and she is naturally gifted for interpreting. I highly recommend her services!

Hélène R. - 2. 9. 2018

Tatiana je veľmi príjemná, milá a ochotná. Jej láskavý a ľudský prístup je cítiť pri každom stretnutí sa s ňou. Ak hľadáte doučovateľa, ktorý vám daný predmet vysvetlí zaujímavo a doslova vás nakazí svojou láskou k nemu, Tatiana je tá pravá doučovateľka. Buďte si istí, že sa s ňou nudiť nebudete!

Martina B. - 2. 9. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu