Fyzika, matematika a chémia nemusia byť postrach školy :)Samuel B.

Samuel Beznák
Účet overený:
matematika-sš, matematika-vš, fyzika-sš, fyzika-vš, chémia - sš, fyzikálna chémia
Bratislava, Dubnica nad Váhom
10€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer,
90% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

Som doktorand teoretickej fyziky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK a odjakživa som miloval vzdelávať sa v exaktných prírodných vedách, kam matematika, fyzika a chémia rozhodne patria :) Rád pomáham a učím (aj na fakulte ako doktorand), rád hľadám nové spôsoby, ako niečo vysvetliť, a rád som pozorovateľom aj tých najmenších krokov k cieľu, ktorý si stanovíš. :) Vždy budem pri tebe trpezlivý, pozorný a tebe nápomocný :)

V prípade, že si študent VŠ, tak z fyziky by som ti mal vedieť poradiť s čímkoľvek, z matematiky s čímkoľvek v rámci Bc. štúdia (a pokúsim sa aj viac) a z chémie zvládam prvácke predmety (analytickú, fyzikálnu aj všeobecnú chémiu) po troche štúdia :).

DOUČUJEM prioritne študentov vysokých škôl a študentov stredných škôl, ktorí sa pripravujú na prijímacie skúšky alebo maturitu. :)

PREFERUJEM doučovanie dohodnuté vždy jednorázovo - nakoľko sa mi harmonogram týždňov často mení, je problém dohodnúť sa na fixnom doučovaní týždenne vždy v rovnakom čase. :)

Je smutné, že to sem vôbec píšem, ale NEROBÍM skúšky za iných online počas skúšky. Ak chceš prejsť starú skúšku, chceš odo mňa starú skúšku vyrátať, nie je problém. Ale samotná skúška je tvoja - som hráč fair play a ak na školu nemáš (a nehľadáš pomoc, doučovanie ani neprejavuješ snahu a motiváciu sa to naučiť, iba chceš podvádzať), tak tam nemáš čo robiť. :)Referencie

Skvelý prístup, vysvetľovanie učiva a trpezlivosť. Môžem jedine odporučiť. Samuel je veľmi dobrý doučovateľ, ani jeden matematický problém nebol preňho zádrhel, pretože má skvelé uvažovanie a vie všetko pekne vysvetliť aj druhým. Taktiež chválim jeho flexibilnosť, dá vedieť kedykoľvek má voľný čas, aby mohlo doučovanie prebehnúť.

Lenka J. - 18. 3. 2019

Veľmi príjemný, inteligentný mladý človek , ochotný pomôcť, potrebovali sme súrne doučovanie z chémie, hneď sa snažil nájsť voľný termín, synovi všetko zrozumiteľne vysvetlil, môžem len odporučiť !!!

Eva R. - 9. 1. 2019

Skvelý, profesionálny a ochotný prístup. Za krátku chvíľu som pochopila všetko potrebné. Dopredu sa pripravil na moje otázky a odpovedal naozaj na všetky. Bola som veľmi spokojná a preto určite odporúčam. Oceňujem prístup a záujem! Aj ked sa doučko skončilo, zaujímal sa či som na na teste nakoniec uspela. :) Rychla odozva a prisposobil sa mojím časovým možnostiam. Ďakujem veľmi moc!

Simona T. - 16. 10. 2018

Samuel je veľmi trpezlivý a dá si záležať, aby človek učivo pochopil. Aj keď má toľko rozumu, nikdy mi nedal pocítiť, že som sprostá aj keď si to možno veľakrát myslel. Za mňa je super

Jaja H. - 16. 10. 2018

Samuel je naozaj profesional a preto doucko prebiehalo absolutne bez chybicky :) vysvetlil mi vsetko comu co som potrebovala vediet jednoduchym sposobom :) hodina s nim mi dala ovela viac ako hodiny v skole...bola som velmi spokojna a urcite to nebolo moje posledne doucko so Samom :)

Katarína F. - 16. 10. 2018

Veľmi šikovný a inteligentný, nikoho lepšieho som si na doučovanie z matematiky nemohla vybrať. :)

Lívia A. - 16. 10. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu