Doučovanie angličtiny, francúzštiny ale aj ruštiny konverzáciouZuzana T.

Zuzana Turanska
Účet overený:
anglický jazyk, francúzsky jazyk, ruský jazyk - začiatočník
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 11€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
10h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte! Volám sa Zuzana a v súčastnosti študujem na vysokej škole vo Francúzsku. Môj odbor je: aplikované cudzie jazyky angličtina (C1) a ruština (B1). Angličtinu aj francúzštinu (B2) používam denne a rada Ti pomôžem zlepšiť sa v konverzácií, ale aj v gramatike a výslovnosti. Z angličtiny som zmaturovala na jednotku a ešte stále mám v živej pamäti tématické okruhy. Ak si maturant, rada pomôžem. Doučujem iba cez Skype, pretože nebývam na Slovensku.
Teším sa :)Referencie

Výborné hodiny konverzácie v AJ na rôzne témy. Občas hľadáme spôsob ako sa správne vyjadriť, občas sa aj zasmejeme, ale hlavne ma Zuzka poctivo a trpezlivo opravuje aby som si uvedomil kde robím chyby.

Ferdinand B. - 12. 11. 2018

Výborné hodiny konverzácie v AJ na rôzne témy. Občas hľadáme spôsob ako sa správne vyjadriť, občas sa aj zasmejeme. Zuzka ma poctivo a trpezlivo opravuje aby som si uvedomil kde robím chyby.

Ferdinand B. - 12. 11. 2018

Výborné hodiny konverzácie v AJ na rôzne témy. Občas hľadáme spôsob ako sa správne vyjadriť, občas sa aj zasmejeme. Zuzka ma poctivo a trpezlivo opravuje aby som si uvedomil kde robím chyby.

Ferdinand B. - 12. 11. 2018

Zuzku odporúčam, je prispôsobivá, konverzácie veľmi príjemné, prispôsobí tempo a level, trpezlivo vysvetlí. pripravila kopec materiálov. Za mňa 100%.

Michaela B. - 31. 10. 2018

Už na prvý dojem veľmi príjemné a charizmatické dievča . Nespolupracujeme síce dlho, no konverzácie (či už úste alebo písomné) sú vždy veľmi vtipné a príjemné. Mala som možnosť počuť, že so svojím priateľom sa rozpráva po anglicky a vie aj po francúzsky -Takže si myslím že o jej vedomostiach netreba pochybovať keďže je s tými jazykmi v každodennom styku. :) a hlavne- snaži sa prispôsobiť a hladá možnosti ako ti čo najviac pomôcť a myslím, že to je to najdôležitejšie! :)

Viktoria - 14. 10. 2018

Už na prvý dojem veľmi príjemné a charizmatické dievča. Nespolupracujeme síce dlho, ale každá jedna konverzácia či ústna alebo písomná bola veľmi príjemná a vtipná. Mala som možnosť “zistiť” že s priatelom sa rozpráva po anglicky a ovláda aj francúžštinu čiže o jej vedomostiach netreba pochybovať :)

Viktória - 14. 10. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu