Ide to aj s radosťouMgr. Marián H.

Marián Hodoši
Účet overený:
anglický jazyk, dejepis, Microsoft Office, maturita
Zlaté Moravce, Nitra, Banská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
9h priemerná rýchlosť odpovede

Som človek, ktorý má radosť z toho, keď stretne nových príjemných ľudí a môžeme sa vzájomne od seba naučiť množstvo zaujímavých a potrebných vecí. Čiže doučovania so mnou nie sú o tom, že len ja niečo učím a druhá strana si ma príde vypočuť, ale je to skôr o vzájomnom dialógu a spoznávaní kde je priestor na zlepšenie podľa individuálnych potrieb a záujmov. Zastávam názor, že každý dokáže prelúskať aj tie najproblémovejšie oriešky, len možno doteraz nemal správny luskáčik ;)

Nemyslím si, že ľudí baví čítať dlhé eseje o tom, kde som sa naučil po anglicky a podobne, tak aspoň v skratke uvediem, že mám všestranné skúsenosti s výučbou na Slovensku, ale taktiež aj v zahraniči, od maličkých detí až po seniorov, či už individuálne alebo vo firmách. Som vyštudovaný učiteľ angličtiny a dejepisu na UKF v Nitre. Takže nie som vysokoškolák čo to má ako brigádu, ale som človek čo sa tomu profesionálne venuje. Treba skúsiť.

V prípade, že som Vás oslovil, neváhajte ma kontaktovať aj na:
tel.: +421 917 069 354
email: hodosi.majo@gmail.comReferencie

Chodím k pánovi Hodošimu už 3 roky na doučovanie Anglického jazyka a som nadmieru spokojná. Je veľmi dôsledný a výborný učiteľ. Jeho prirodzené vystupovanie a radosť s akou prezentuje tento jazyk ma podnietilo k tomu, aby som sa Angličtine ešte viac venovala. Má skvelé vedomosti a vie podať danú problematiku zaujímavou formou. Odporúčam každému kto sa chce zdokonaliť v Angličtine.

Silvia M. - 21. 1. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu