Dlhorocne skusenosti s doucovanimMagdaléna P.

Magdaléna Precnerová
Účet overený:
chémia, biológia, anglický jazyk -zš
Rovinka, Bratislava, 82106
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
10€ - 15€ za 60 minút
večer, víkend
dochádza za študentom
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Učiteľka biológie a chémie s pedagogickou praxou a praxou s doučovaním ponúka kvalitné doučovanie základoškolskej a stredoškolskej, prípadne vysokoškolskej chémie - vysvetlenie učiva, príprava na maturitu/ prijímacie pohovory či na písomky, testy, pomoc s domácimi úlohami... V prípade záujmu môžem pre lepšie zapamätanie učiva vypracovať pracovné listy či pripraviť cvičenia formou rôznych hier.
Vyštudovala som učiteľstvo biológie a chémie na Prírodovedeckej fakulte UK a mám doktorát z anorganickej chémie na Slovenskej akadémii vied. Pracovala som aj na univerzite v USA, takže môžem doučovať aj v anglickom jazyku.Referencie

Veľmi oceňujem milý a ochotný prístup pani Magdalény, veľmi mi pomohla s prípravou na prijímačky na medicínu, určite jej doučovanie odporúčam každému, kdo má akýkoľvek problém s chémiou.

Gabika M. - 4. 7. 2020

Pani Magdaléna veľmi dobre vysvetľuje učivo. Všetko dobre rozumiem a som veľmi spokojná. Odporúčam každému.

Rebecca F. - 20. 5. 2020

Som veľmi spokojná s doučovaním prostredníctvom p. Magdalénky. Dcéra bola výborne pripravená na písomku z chémie. Veľké ďakujeme!

Andrea S. - 15. 5. 2020

Pani Magdaléna je veľmi zlatá a naozaj mi vie všetko podrobne vysvetliť. Pokojne sa jej pýtam na hocijaké nezrovnalosti v učive, ktoré mám a vždy mi ochotne odpovie. Som veľmi spokojná.

Sára R. - 19. 4. 2020

Výborne doučovanie, skvelý prístup, super materiály. Som nadmieru spokojná.

Chantal B. - 18. 1. 2020

S pani Magdalénkou som nad mieru spokojná. Je veľmi milá,ústretová,vždy si nájde čas a je výborná učiteľka :) vdaka nej som ziskala zapocet aj keď som v to ani nedúfala

Ivana B. - 10. 12. 2017

Pani Magdalénu môžme len a len odporučiť. Syn v prvom ročníku gymnázia začal mať problém s predmetom chémia. Vždy pripravená na hodinu, neskutočne trpezlivá, priateľská s ľudským prístupom. Od prvej hodiny syn učivu porozumel.Vrelo odporúčam aj iným študentom.

Adriana V. - 11. 6. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu