Doučovanie angličtiny cez Skype so skúseným a kvalifikovaným lektorom.Peter V.

Peter Vanco
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - certifikáty, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - mierne pokročilý, obchodná angličtina, anglický jazyk - príprava na maturitu, prijímacie pohovory z angličtiny
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, víkend
100% zodpovedaných správ
17h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, volám sa Peter. Som z Trenčína ale dlhé roky som žil vo Veľkej Britanií kde som získal aj vysokoškolské vzdelanie v odbore "Linguistika a učitelstvo anglického jazyka". Mám päťročnú prax vo vyučovaní anglického jazyka v troch roznych krajinách. Vyučoval som dva roky na Slovensku na jazykovej škole v Trenčíne, v Anglicku na letných kempoch a na miestnej univerzite a momentálne vyučujem už tretí rok v Číne na miestnej univerzite.

Vzhľadom k tomu že som dlhodobo v zahraničí, tak hodiny ponúkam jedine cez Skype. Najlepši cas v pracovný deň premňa je medzi 10:00 az 16:00 alebo víkendy. Doučujem všetky vekové kategorie a úrovňe. Venujem sa všeobecnej angličtine, obchodnej angličtine, priprave na pohovor v angličtine či pomoc pri napísaní CV v angličtine. Mojím hlavným zámerom je zlepšiť študentovú komunikáciu v angličtine a odbúrať stres pri komunikácii s čím má veľa študentov problém.

Medzi moje záľuby patria šport, cestovanie, kino a dobrý spánok :-)

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať a dohodneme sa na prvej hodine ktorú ponúkam zdarma.

PeterKontaktný formulárNapísať referenciu