Pomôžem s učením počas karantény LACNO a kvalitneMartina P.

Martina Pan
Účet overený:
anglický jazyk, slovenský jazyk, matematika, nemecký jazyk
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 5€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
30% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

!!KARANTÉNA- učenie doma. Vzhľadom na momentálnu situáciu a zavreté školy ponúkam doučovanie anglického, slovenského, nemeckého jazyka a spoločenskovedných predmetov AJ NA MATURITU- LACNO- 5 eur na hodinu cez SKYPE. !!!


Doučujem v Košiciach alebo cez Skype. Cena: 9 eur/ hodina a sú v nej zahrnuté všetky potrebné materiály a pomôcky. Ponúkam aj hodiny business angličtiny.

Ahojte! Volám sa Martina a ľúbim jazyky. Naučím ťa (bezbolestne:) ) ich ľúbiť tiež !

Keďže som veľkú časť štúdia strávila na medzinárodnom programe, rada by som Vám ukázala, že štúdium jazykov nie je len o memorovaní sa za účelom úspešného testu a nemusí to byť trápenie :)
Pred pár rokmi som si tiež lámala hlavu, ako spraviť prijímačky na bilingválne gymnázium alebo ako sa zlepšiť v angličtine. Preto vám rada pomôžem so slovenčinou a angličtinou (C1) a pripravím vás na prijímačky tak či už na 8-ročné, 5-ročné alebo 4-ročné gymnázium. Rada Vám poradím aj vo výbere školy, mimoškolských aktivitách či letných príležitostiach.

Mám skúsenosti s doučovaním detičiek od šesť rokov až po výučbu večne mladých dospelákov :)

Pri doučovaní angličtiny si zakladám na konverzácii a schopnosti sa vyjadrovať v cudzom jazyku, práci s textmi a rozširovaní slovnej zásoby.

Okrem doučovania vás naučím aj ako sa efektívne učiť a stanoviť si učebné ciele.

Dochádzam za študentom, prípadne ponúkam na výučbu aj vlastné priestory.

A kedy inokedy začať, keď nie teraz? :) Teším sa na spoluprácuTento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu