Doučovanie všetkých levelov angličtiny, konverzácií a matematikyMichala S.

Michala Santusová
Účet overený:
anglický jazyk, matematika, angličtina - konverzácia
Šaľa, Trnava
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
20% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň!
Som Michala, mám 20 rokov a som vysokoškolská študentka študujúca anglický odbor v Holandsku. Moje štúdium zahŕňa aj matematiku.
Stredoškolské bilingválne (anglické) vzdelanie som ukončila medzinárodnými britskými skúškami A Levels (Matematika, Business) a taktiež som absolvovala ročný výmenný pobyt vo Vancouveri, v Kanade.
Navštevovala som anglickú jazykovú školu po dobu 12 rokov a mala som niekoľko osobných doučovateľov priamo z anglicky hovoriacich krajín (Veľká Británia, Amerika, Austrália).
Cez leto ponúkam osobné doučovania, momentálne kvôli diaľke hlavne cez Skype.
Teším sa na Vás! :)Referencie

Miska ma prekvapila svojou trpezlivostou. Je vzdy usmiata, pripravena na hodinu a ochotna vysvetlit aj niekolkokrat :) The best teacher ever! Beata S. - 26.3.2020

Beata S. - 26. 3. 2020

Miška je jedna z tých najlepších doučovateľov akých som kedy mala. Je veľmi múdra, príjemná a milá, no vie aj pritvrdiť keď je potreba. Pristupuje k doučovaniu veľmi zodpovedne a dôsledne, čo sa časom preukáže aj na výsledkoch. Taktiež je s ňou kopec srandy a dokáže človeka neskutočne namotivovať. Za mňa jasná voľba a vrelo odporúčam.

Janka M. - 11. 3. 2020

Výborný prístup, niet čo vytknúť. Od prvej hodiny veľmi príjemná atmosféra s milou a vľúdnou doučovateľkou. Tempo výkladu a proces výučby pripôsobovala mojim možnostiam a schopnostiam. Svojou 100%-nou pripravenosťou ma celkom prirodzene posúvala a motivovala k plynulému zlepšovaniu mojich vedomostí. Vďaka za trpezlivosť, pomoc a ochotu :-) Absolútne doporučujem. Juraj

J S. - 11. 3. 2020

S Michalou som veľmi spokojný. Skvelý a veľmi zodpovedný prístup k doučovaniam. Vždy je pripravená, má vynikajúce vedomosti a vždy ochotná vysvetliť učivá detailne. Je veľmi milá s príjemným vystupovaním. Maximalna spokojnosť.

Andrej C. - 11. 3. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu