Online doučovanie primárne z matematiky, fyziky a slovenského jazyka.Alžbeta O.

Alžbeta O.
Účet overený:
matematika, fyzika, mikroekonómia, slovenský jazyk, maturita, anglický jazyk, fyzika v anglickom jazyku, matematika v anglickom jazyku
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,
volám sa Alžbeta a som študentkou prvého ročníka elektrotechniky na University of Glasgow v Škótsku. S matematikou a fyzikou mám kolísavý vzťah a nie vždy sme boli kamaráti, avšak naučila som sa pracovať na mojich zručnostiach a tieto predmety ma začali viac baviť. Ak máš podobný problém, veľmi rada ti pomôžem.

Študovala som na International Baccalaureate na Gymnáziu Jura Hronca, kde som predtým chodila na 8-ročné gymnázium, takže som vyrastala v prostredí matematiky a fyziky. To potvrdzuje aj to že som úspešne zmaturovala zo 6 predmetov, vrátane Mathematics Higher Level a Physics Higher Level. Všetko som študovala v angličtine, takže nemám problém pomôcť s týmito predmetmi v oboch jazykoch.

Okrem matematiky a fyziky mám tiež rada slovenský jazyk. Mám predošlé skúsenosti s doučovaním a prípravou študentov na prijímacie skúšky na strednú školu. Obaja moji študenti sa aj úspešne dostali na ich vybrané gymnáziá. Tiež rada pomôžem s mikroekonómiou, čo bol ďalší z mojich maturitných predmetov. Nakoľko študujem elektrotechniku už sa s ekonómiou vôbec nestretávam, takže si rada osviežim pamäť.

Momentálne všetko doučovanie prebieha iba online (Skype/Zoom/Discord/WhatsApp…)Kontaktný formulár