Doučovanie francúzskeho a slovenského jazyka a literatúry pre každého - onlineDiana K.

Diana K.
Účet overený:
francúzsky jazyk - zš, francúzsky jazyk - sš, francúzsky jazyk - konverzácia, francúzsky jazyk - začiatočník, slovenský jazyk - sš, slovenský jazyk - zš, slovenský jazyk a literatúra
Podbrezová, Banská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 9€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
100% zodpovedaných správ
6h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň/Bonjour! :) Volám sa Diana, mám 22 rokov a ponúkam online doučovanie pre každého, kto sa chce začať učiť od úplných základov, prípadne potrebuje pomôcť v už rozbehnutom štúdiu. Francúzština ma očarila už na strednej škole, kde som sa jej vďaka štúdiu vo francúzskej bilingválnej sekcii mohla venovať na maximum. Som držiteľkou certifikátu DALF C1, mám úspešne zvládnutú štátnu jazykovú skúšku vo francúzskom jazyku, a ďalej sa moje jazykové vedomosti snažím rozvíjať na vysokej škole, kde už druhý rok študujem francúzštinu a angličtinu.
Slovenský jazyk je moja srdcovka :) Od gramatiky, cez slohové práce, až po literatúru - či už slovenskú alebo svetovú. Hodiny slovenčiny samozrejme prispôsobujem témam, na ktoré sa záujemca potrebuje sústrediť najviac.
Ponúkam hodiny v online podobe, buď cez Zoom alebo Skype.
Doučovacie hodiny pripravujem takým štýlom, aby každému študentovi spôsob výuky vyhovoval, ale hlavne, aby si z nich odniesol čo najviac. :)
Teším sa na spoluprácu a prajem krásny deň :)Kontaktný formulár