Lenka M.

Lenka Mayerova
Účet overený:
účtovníctvo, slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, geografia
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
13€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj, volám sa Lenka, mám 41rokov a popri práci doučujem/ Hi, my name is Lenka and I can teach in English, too.

UCTOVNICTVO: doučujem už niekoľko rokov. Vyštudovala som odbor - Účtovníctvo a audítorstvo, celý život ho robím, takže budeš mať záruku, že ťa naučím všetko najdôležitejšie, najaktuálnejšie, super rýchlo a najjednoduchšou možnou cestou.

Doučujem študentov OA, vysokých škôl a aj ľudí do praxe. Väčšina mojich študentov mi po úvodnej "nenávisti k tomuto predmetu" povedali, že: "Nevedel/(a) som, že to je také jednoduché" :-))).
Doučovala som aj české a rakúske účtovníctvo.
Zároveň poznám aj problematiku účtovníctva neziskových organizácií.

Rovnako u mňa môžete využiť jednorázovú konzultáciu na určitý účtovný problém vo firme alebo škole, domácu úlohu, s ktorou nevieš pohnúť, ako aj dlhodobé pravidelné stretnutia, alebo kurz, kde ťa naučím kompletne účtovať.

Začínaš uvažovať na vlastným biznisom? Živnosťou alebo dokonca s.r.o.? Aj s tým ti viem poradiť, keď máš otázky a nevieš, koho sa opýtať. Ponúk na pomoc je možno veľa, ale kvalitní odborníci nie sú všetci, hneď ako vyjdu zo školy.

Takže:
1. vždy sa prispôsobím tempu a tomu, čo potrebujete
2. pripravím podklady, vysvetlím, naučím, zopakujeme,
3. poskytujem aj Skype vyučovanie/konzultáciu v prípade záujmu
4. daňové a účtovné poradenstvo pre živnostníkov a firmy za cenu, ktorú nemáš nikde inde

Moji študenti všetci do jedného spravili skúšky/písomky, MOŽEŠ SA NATO SPOĽAHNUŤ AJ TY !!!

SLOVENSKY JAZYK ZŠ / pre cudzincov:
Doučujem, lebo ma baví. Mám vlastné deti, s nimi som pravidelne v kontakte s SJ na úrovni ZŠ. Mám anjelsku trpezlivosť, snažím sa učiť zábavne, hrou, asociáciami, tak, aby to nebol stres, a výsledok prekvapí aj samotné dieťa :-) Okrem toho rada píšem, hrám sa so slovami, gramatika, písanie slohov ani literatúra mi nerobí problém.

If you would like to learn Slovak, i will teach you everything from ABC to fluent Slovak (spoken/written) I can speak English, then also Italian and Spanish in common situations. I live in bilingual family, which is really funny sometimes :-)
Language is a process of free creation; its laws and principles are fixed, but the manner in which the principles of generation are used is free and infinitely varied. Even the interpretation and use of words involves a process of free creation. (Noam Chomsky)

Our language is the reflection of ourselves.
A warm smile helps :-))))Referencie

Lenka vysvetlila mojej dcére pointu a podstatu účtovníctva už na prvej hodine. Prostredníctvom jej hodín sa mojej dcére výrazne vylepšil priemer v škole. Každá hodina s ňou bola obohatená o kopec rád a príkladov zo života. Svojim príjemným prístupom a dopredu pripraveným materiálom len potvrdila svoje kvality. Vrelo odporúčame. Maťa a Peťa

Marketa Š. - 11.7.2018

Lenke, velmi pekne dakujem za zopakovanie uctovnictva. Ma velmi dobry pristup, mila, kamaratska. Odpovie, vysvetli kazdu otazku. Ma dobry sposob vysvetlovania.Super je, ze riesime konkretne priklady s ktorymi sa mozeme stretnut v praxi. Dakujem Ivana P.

Ivana P. - 9.7.2018

Pani Lenka ma skvelu metodiku, vysoku odbornost a trpezlivy pristup. Som maximalne spokojna a jednoznacne doporucujem.

Dana C. - 6.6.2018

Lenka mi rýchlo a fundovane odpovedala na moju otázku. Odporúčam

Anna R. - 20.3.2018

Ako pise sama Lenka, ma naozaj anjelsku trpezlivost. A okrem toho skvelu metodu ucenia, ked necha studenta aby na riesenie prisiel sam s pomocou jednoduchych indicii. Clovek si takto viac zapamata a nema pocit, ze mu nieco nejde. Odporucam vsetkymi desiatimi.

Maria L. - 28.10.2017


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu