Samuel B.

Samuel B.

Odpovedá do 8 hodín, na 80% správ
80% 8 hod
Prijíma študentov

Samuel B.

Prijíma študentov

Pochopenie, nie memorovanie: Online doučovanie z matematiky a informatiky

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  13 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 13 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Zodpovedané otázky

Popis

Ponúkam doučovanie v matematike a v programovaní v jazykoch Python, Java a C. Ako študent magisterského štúdia na Masarykovej univerzite v Brne som nadobudol silné teoretické aj praktické základy, ktoré by som rád zdieľal. Okrem štúdia na Masarykovej univerzite pracujem aj ako Junior Java Developer.

Rozumiem, že každý študent má svoje vlastné tempo a štýl učenia. Preto namiesto jednotnej metódy výučby sa snažím flexibilne prispôsobiť potrebám každého jednotlivca. Kladiem veľký dôraz na skutočné porozumenie konceptom, nie len na ich memorovanie.

Vďaka mojim skúsenostiam z matematického gymnázia, kde som sa zúčastnil rôznych matematických súťaží, mám pevné matematické základy. S touto znalosťou som už úspešne pomohol mnohým stredoškolským a vysokoškolským študentom zlepšiť ich výsledky.

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Zadarmo / 30 min
Štandardná lekcia

13 € / 60 min

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Samuel B.

Informatika TKINTER

Dobrý deň chcela by som sa opýtať aký príkaz mám použiť pri programovaní v Tkinter Python aby mi v bludisku neprechádzala gulička cez steny labyrintu... Aby stena tu guličku cez seba ďalej nepustila. Ďakujem 🙂